Keystone logo
IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

Įvadas

Kodėl verta studijuoti IQS

IQS yra Jėzaus draugijos universitetinis centras, Universitat Ramon Llull narys įkūrėjas, turintis daugiau nei šimto metų patirtį ir ilgą istoriją. Nacionalinės ir tarptautinės akreditacijos garantuoja mūsų nuolatinį darbą ir įtvirtina mūsų prestižą.

 • Visapusiškas išsilavinimas
  Mūsų pašaukimas ir mūsų įsipareigojimas yra ugdyti žmones etiškai ir visapusiškai asmeniniu, akademiniu ir profesiniu požiūriu. Dėl to IQS profesinių įgūdžių įgijimas derinamas su mokinio žmogiškosios dimensijos ugdymu.
 • Praktinis programų matmuo
  Programos skirtos praktiniam, tarpdalykiniam ugdymui suteikti. IQS dėstytojai turi pripažintą profesinę patirtį pramonės ir verslo srityse, todėl jie gali teikti labai praktiškas ir naujausias darbo rinkos rekomendacijas.
 • Ryšiai su „Enterprise“.
  Visi studentai atlieka privalomos darbo patirties stažuotes privačiose įmonėse, o baigiamieji projektai yra skirti parengti praktinius taikomuosius darbus, tokius kaip verslo planas.
 • Darbo birža ir profesinio orientavimo tarnyba
  Studentai turi prieigą prie IQS darbo biržos ir profesinės karjeros orientavimo tarnybos, kur jiems teikiamos profesionalios konsultacijos ir pagalba, ypač įsidarbinant pirmą kartą.
 • Tarptautinis pašaukimas
  IQS studentų mainai su užsienio universitetais puikiai papildo programos studijas, nes suteikia patirties, kuri praturtina studentus tiek akademiniu, tiek asmeniniu požiūriu.
 • Visa anglų kalbos programa ir kalbų mokymasis
  IQS suteikia galimybę studijuoti kai kurias magistrantūros studijų programas ir verslo administravimo ir vadybos bakalauro studijų programą visiškai anglų kalba arba palaipsniui, ispanų ir anglų kalbomis, taip pat galimybę mokytis vokiečių kalbos.
 • Asmeninė priežiūra ir mažos grupės
  Studentai turi asmeninius dėstytojus, kurie jiems vadovauja akademiniais, profesiniais ir asmeniniais klausimais. Klasės sudarytos iš mažų grupių visose IQS bakalauro ir magistrantūros programose.
 • IQS Dotacijos
  IQS turi didelę stipendijų ir dotacijų programą, įskaitant stipendijas už meistriškumą ir pagalbos šeimai stipendijas.
 • Profesionali specializacija su IQS absolventų programomis
  IQS absolventų programų asortimentas suteikia studentams galimybę tobulinti savo profesiją konkrečioje studijų srityje su visapusišku mokymu.
 • Tyrimai ir kritinis mąstymas
  Moksliniai tyrimai yra esminė veikla teikiant kokybišką išsilavinimą, ugdant kritinį mąstymą ir prisidedant prie žinių tobulinimo. Dėl šios priežasties IQS skatina mokslinius tyrimus savo bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijose. programas.

IQS turi dvi mokyklas: IQS inžinerijos mokyklą, kurioje dėstomos mokslo ir technikos studijos, ir IQS vadybos mokyklą, kurioje dėstomos ekonomikos ir verslo studijos.

Tarptautiniai mainai

IQS yra visiškai atsidavęs mokslo internacionalizavimo idėjai ir tiki, kad stipresni tarptautiniai ryšiai lemia aukštesnės kokybės studijas ir mokslinius tyrimus.

Studentų mainai su užsienio universitetais yra puikus būdas papildyti IQS studijas patirtimi, kuri praturtins studentus tiek akademiniu, tiek asmeniniu požiūriu. Mainai vykdomi su žinomais užsienio universitetais, su kuriais IQS yra sudariusi mainų sutartis. Tiksliau, IQS yra sudariusi mainų sutartis su 96 universitetais: 44 Europoje, 31 Šiaurės Amerikoje, 12 Pietų Amerikoje, 3 Centrinėje Amerikoje, 5 Azijoje ir 1 Afrikoje.

Per savo Tarptautinių ryšių biurą IQS palaiko ir vadovauja studentams, norintiems dalį savo programų studijuoti užsienyje. Tarptautinių ryšių biuras taip pat siūlo pagalbą visiems tarptautiniams studentams, norintiems atvykti į IQS .

Dėl šių tarptautinių mainų IQS studentai arba mokslininkai galės mėgautis šiais pranašumais:

 • Tobulinkite kalbą: nėra geresnio būdo išmokti kalbą, nei gyventi šalyje, kurioje ja kalbama. Tai pagerina jų profesines galimybes, nes tarptautinės įmonės ieško kandidatų, kurie laisvai kalba antrąja kalba.
 • Nauji santykiai: jie turės galimybę susipažinti su žmonėmis, kurių požiūris ir kultūra skiriasi nuo jų pačių, kurie gali net padėti jiems profesiniame gyvenime.
 • Įgūdžių ugdymas: tam tikrą laiką gyvenant užsienyje patirtis padeda žmonėms tapti atsakingesniems ir įsipareigojusiems kitiems, suvokiant kultūrinius skirtumus.
 • Užimtumas: studentų kontaktų tinklas pastebimai išaugs tarptautiniu mastu studijuojant užsienyje, o tai atvers kelią į kitas įmones ar kitas galimybes.

Pašaukimas dėstyti ir tyrinėti

Pagrindinis IQS inžinerijos mokyklos tikslas yra mokymas ir moksliniai tyrimai mokslo ir technologijų srityse. Programos skirtos praktiniam ir tarpdalykiniam mokymui, ypatingą dėmesį skiriant tiek pagrindiniam mokslui, tiek eksperimentiniam darbui.

Moksliniai tyrimai yra esminė veikla teikiant aukštos kokybės išsilavinimą, ugdant kritinį mąstymą ir prisidedant prie žinių pažangos. Štai kodėl IQS skatina ir skatina mokslinius tyrimus, pradedant bakalauro ir magistrantūros studijų programomis ir baigiant doktorantūros studijomis. IQS mokykla

Inžinerinės patalpos apima laboratorijas, dirbtuves, bandomąsias ir pusiau pramonines gamyklas. Mokymo dirbtuvėse ir laboratorijose kiekvienam studentui priskiriama stotis individualiam naudojimui.

Verslumo pobūdis

IQS Vadybos mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta dėl verslo administravimo ir vadybos absolventų rengimo.

Jos misija – visapusiškas mokymas žmonių, turinčių požiūrių, žinių ir įgūdžių, kurie leis jiems kurti, vadovauti ir valdyti konkurencingas organizacijas, kurios išsiskirs pramonės ir technologijų srityje ir yra įsipareigojusios siekti kompetencijos ir teisingumo.

IQS Vadybos mokyklos fakulteto profesinė patirtis yra žinoma ir jos mokslinių tyrimų profilis, kuris reikalauja nuolatinio publikavimo, pavyzdžiui, informacinių straipsnių publikavimo, dalyvavimo kongresuose, knygų skyriuose ir simpoziumuose. , tarp kitų.

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

 • Barcelona

  IQS Via Augusta, 390,, 08017, Barcelona

  Klausimai