Keystone logo
International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

Įvadas

Apie Tuftus

Tuftsas yra Amerikos aukštojo mokslo lyderis, išsiskiriantis sėkme kaip vidutinio dydžio universitetas, pasižymintis tyrimais ir suteikiantis studentams asmeninės patirties. Mūsų unikalus mokslinių tyrimų ir laisvųjų menų derinys pritraukia studentus, dėstytojus ir darbuotojus, kurie klesti mūsų smalsumo, kūrybiškumo ir įsitraukimo aplinkoje.

Misija

„Tufts“ yra į studentą orientuotas mokslinių tyrimų universitetas, skirtas žinių kūrimui ir taikymui. Esame pasiryžę suteikti pertvarkomos patirties studentams ir dėstytojams įtraukioje ir bendradarbiaujančioje aplinkoje, kurioje kūrybingi mokslininkai kuria drąsias idėjas, diegia naujoves susidūrę su sudėtingais iššūkiais ir išsiskiria kaip aktyvūs pasaulio piliečiai.

Vizija

Būti novatorišku kūrybingų mokslininkų universitetu įvairiose mokyklose, darančiose didelį poveikį vienas kitam ir pasauliui.

Apie tarptautines programas ir partnerystes

Siūlome inovatyviausias, dinamiškiausias programas. Manome, kad geriausias būdas išmokti kalbą ar kultūrą yra ja gyventi. Be gausaus ekskursijų tvarkaraščio, supažindinančio studentus su Bostonu, stipria gyvenamojo gyvenimo programa ir plačiomis kultūrinių mainų galimybėmis, Tufts siūlo neprilygstamą fakultetą.

Fakultetas

Visi mūsų fakulteto nariai yra profesionalūs anglų kalbos instruktoriai, turintys didelę anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymo patirtį. Mūsų anglų kalbos pamokas veda specialūs instruktoriai, kurie pasitelkia savo vaizduotę ir patirtį, kad maksimaliai išnaudotų kiekvieno mokinio mokymosi galimybes. „Tufts“ anglų kalbos programos yra novatoriškos, nes jose klasių medžiaga derinama su realia patirtimi.

Papildomos pamokos

Klasės laiką papildo daugybė realaus pasaulio veiklų, padedančių gyventi kalbą taip, kaip ją moki. Jūs kalbėsite ir vartosite kalbą kiekvieną dieną, o tai yra natūralus būdas pagerinti savo sugebėjimus ir pasitikėjimą. Nuo įtraukiančių užsiėmimų iki įdomių išvykų ir vakarinių diskusijų apie Amerikos gyvenimą ir papročius mes padedame jums išmokti Amerikos kalbą ir kultūrą.

Vietos

  • Medford

    200 Boston Ave Medford, MA 02155, 02155, Medford

  • Boston

    274 Tremont Street, 02111, Boston

    Klausimai