Keystone logo
Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Įvadas

ITE siekiame, kad mokymasis būtų malonus, tačiau atitiktų jūsų būsimą karjerą. Tai darome atvesdami jūsų būsimą darbo vietą į mūsų miestelius. Kadangi perėjimas nuo mokyklos prie karjeros yra didelis, mes stengiamės tai padaryti sklandžiau, atsižvelgdami į tai, kurdami savo kursus.

ITE siūlo beveik 100 kursų trijuose moderniausiuose kolegijose. Šie kursai yra suskirstyti į karjeros grupes - taikomieji ir sveikatos mokslai, verslas ir paslaugos, dizainas ir žiniasklaida, elektronika ir „InfoComm“ technologijos, inžinerija ir svetingumas. Mūsų pramonės pripažinti sertifikatai šiose įgūdžių srityse padėjo absolventams ir suaugusiems besimokantiesiems džiaugtis geresnėmis darbo perspektyvomis ir karjeros pažanga.

Be „Nitec“ ir „Nitec“ aukštojo lygio kursų, mes taip pat siūlome diplomo lygio kursus. Dabar mes turime tris techninio diplomo kursus bendradarbiaudami su prestižinėmis užsienio institucijomis ir 24 ITE darbo studijų diplomus, kuriuos kartu sukūrė ir vedė mūsų pramonės partneriai ir ITE.

Suteikti daugiau Pathways ir platesnes pasirinkimo įgūdžių progresavimo, mes padidino aukštojo Nitec kursų spektrą ir stažuotės kursų skaičių. Mes taip pat suteikėme galimybę tiems, kurie rodo susidomėjimą ir gabumus, prisijungti prie kurso per mūsų ankstyvojo priėmimo pratimus. Visa tai padarėme, kad nauji studentai ir ITE absolventai galėtų tikėtis patobulinti savo įgūdžius, neatsižvelgdami į mokymosi stilių.

Vietos

  • Singapore

    Singapore, Singapūras

    Klausimai