Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Imperia Institute of Technology

Įvadas

Vyriausioji vadovo / direktoriaus sveikinimo žinutė

Sveiki atvykę į Imperia Institute of Technology ir sveikiname, kaip padaryti teisingą pasirinkimą prisijungti prie mūsų. "IMPERIA" išsiskiria kaip speciali įstaiga, kuri nuolat reikalauja statybos

Malaizija, viena iš nedaugelio pasaulyje, lenktyniauja siekdama tapti pramonine tautos dalimi. Neabejotina, kad pastatyta aplinka ir turto vystymo pramonė yra svarbi varomoji jėga prisidėti prie šio siekio įgyvendinimo. Tai, ko reikia mūsų šaliai, - tai darbo jėga, kuri yra gerai parengta šiuolaikinėje statybos ir nuosavybės aplinkoje, ir absolventai, kurie yra gerai patyrę ir gali veiksmingai prisidėti.

"IMPERIA" yra įsipareigojusi išlaikyti savo padėtį kaip pageidaujamą instituciją, palankią aplinką asmeniniam tobulėjimui ir karjeros galimybių absolventų plėtrai. Šiandienos kursai praėjo išsamius tyrimus, siekiant nustatyti, ar jie atitinka pramonės poreikius. Iš universitetų partnerių ir pakviestų kalbėtojų, taip pat programos "Studijų turas" gaunama ekspozicija paskatins studentus tapti pasauliniais studentais, kurie yra kompetentingi tarptautiniams partneriams.

Be to, mes didžiuojamės galinčiomis pastangomis pasiruošti, kad nuo karjeros pradžios baigtųsi karjeros galimybė. "IMPERIA" taip pat įgyvendinamas "Work-based Learning", kurį jūs girdėjote, "ARIEL" (akademinė, sustiprinta, pramonė, ekspozicija ir mokymasis), VALUE (pridėtinės vertės gyvybingumas naudingas ir švietimas) ir SCOPE (trumpas profesinio tobulėjimo kursas). Komitetai buvo įsteigti ir įgalioti kurti ir organizuoti įdomias sesijas, kuriomis IMPERIA sukurtų ir vystytų "Built Environment Professionals". Jų veikla bus nukreipta į realaus darbo pasaulio susidarymą ir savo įgūdžių ugdymą, kad atitiktų jų lūkesčius.

IMPERIA studentai išgyvens subalansuotą gyvenimą ir neapsiribos tik veikla klasėje. Aukštojo ar bendro ugdymo veikla papildo koledžo patirtį. Studentų atstovų komitetas (SRC) teikė studentams kitą lauko veiklą. SRC skatina bendrojo lavinimo galimybes ir skatina studentus dalyvauti visuose miestelio gyvenimo etapuose. Mokymo programa ir užklasinė veikla veikia kartu, siekiant suteikti studentams bendrą patirtį. Svarbu, kad studento edukaciniame gyvenime būtų išlaikytas sveikas balansas. Mes taip pat siekiame įtvirtinti socialinę atsakomybę per šią veiklą ir skatinti naudingą ir tikslingą bendruomenės darbą.

Taigi dar kartą norėčiau pasveikinti, kad pasirinkote tinkamą sprendimą ir pasveikintumėte Imperia Institute of Technology .

P. ROZILAH TALIB

(Magistro statybos sutarčių valdymas (UTM)
BSc (Hons) kiekio tyrimas (UTM)
(Registruotas absolventas QS (MP03738) BQSM absolventų narys (G11239) Karališkosios inspektorių instituto Malaizija,
(RISM)

PAGRINDINIS VYKDYMO / PAGRINDINIS

Vietos

  • Putrajaya

    Menara Summit, Usj 1, 47600 Subang Jaya, , Putrajaya

Klausimai