Keystone logo
Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Įvadas

„VTC Group“ narė Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) yra pirmaujanti profesinio ir profesinio mokymo teikėja Honkonge, įsipareigojusi puoselėti pramonės šakų vertinamus specialistus. IVE vystėsi kartu su Honkongo ekonominiu vystymusi, kurdama kompetentingą ir novatorišką darbo jėgą, reikalingą žinių ekonomikai.

Puikūs patogumai

Siekiant praturtinti IVE studentų mokymosi patirtį, sukurtos pramonės standartų priemonės, imituojančios darbo aplinką. Mūsų laboratorijos ir centrai reguliariai atnaujinami, kad neatsiliktų nuo naujausių pramonės tendencijų.

Mokymo meistriškumas

Mūsų aukštos kvalifikacijos mokymo komanda turi didelę pramonės patirtį. Naudodami unikalų „galvok ir daryk“ metodą, mūsų mokytojai suteikia subalansuotas akademines žinias ir praktines žinias, kurių reikia tikroje darbo vietoje, būtinos profesinei sėkmei.

Įgyvendinus personalo tobulinimo programas, dėstytojai neatsilieka nuo pramonės pokyčių. Studentai gali pasimokyti iš savo mokytojų naujausių žinių ir turėti kompetencijų savo tolesniam tobulėjimui.

Stiprus pramonės tinklas

IVE siekia sukurti ilgalaikę pramonės partnerystę remdama mūsų kursų planavimą ir mokymo programų kūrimą. Parama pramonei taip pat teikiama interaktyvios mokymosi veiklos, pramonės prisirišimo ir darbo vietų forma.

Daug žadanti ateitis

Mūsų studentai nuolat gauna daugybę apdovanojimų ir stipendijų, liudija savo akademinę kompetenciją ir puikius pasiekimus. Daugiau nei 300 stipendijų teikia korporacijos, profesinės organizacijos ir entuziastai.

Universiteto ypatybės

Studentai, įstoję į IVE programą, atras praturtinantį ir įdomų studijų gyvenimą. Mūsų 9 IVE miesteliai sukuria interaktyvią mokymosi aplinką studentams ugdyti aistrą mokytis ir ugdyti jų pomėgius bei talentus per įvairias sporto ir kultūrines veiklas.

IVE miesteliai visoje teritorijoje yra pilnai aprūpinti būtiniausiomis moderniausiomis priemonėmis, kad paruoštų studentus įvairiapusiam universiteto miestelio gyvenimui. Kiekvienas miestelis buvo pastatytas pagal paskirtį su specializuotomis priemonėmis įvairių disciplinų studentams, kad įgytų žinių ir praktinių įgūdžių pasirinktose srityse.

  Vietos

  Vietos
  • Hong Kong

   VTC International Development Office 14/F, VTC Tower, 27 Wood Road, Wan Chai, , Hong Kong

   Klausimai