Keystone logo
Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Įvadas

„ Hong Kong Design Institute ( HKDI ) yra pirmaujanti „VTC Group“ dizaino institucija. Tai suteikia aukštos kokybės išsilavinimą, skirtą ugdyti žinias ir profesionalumą, ugdant kylančius talentus, kurie yra Honkongo kūrybinių industrijų pagrindas.

Turėdama ilgametę dizaino mokymo patirtį, HKDI sujungia savo dizaino padalinių stipriąsias puses - architektūrą, interjerą ir gaminių dizainą, komunikacijos dizainą, skaitmeninę žiniasklaidą, madą ir įvaizdžio dizainą - ir siūlo daugiau nei 20 dizaino programų. Labai lankstus artikuliavimas ir aukštasis išsilavinimas, HKDI siūlo studentams trejų metų universitetinį išsilavinimą Pathway nuo aukštojo diplomo iki vienerių metų bakalauro laipsnių, kuriuos siūlo gerbiami JK universitetai.

HKDI laikosi „galvok ir daryk“ požiūrio, naudodamas savo šiuolaikinę mokymo programą ir aktyviai bendradarbiaudamas su vietos ir tarptautiniais akademiniais ir pramonės partneriais. Studentams suteikiama galimybė įgyti praktinės patirties ir dalyvauti pasaulinėse mainų programose, siekiant išplėsti savo akiratį, kartu sustiprinant jų kūrybinį mąstymą ir socialinį jautrumą.

Dinamiška mokymosi aplinka

HKDI 2010–2011 mokslo metus pradėjo apdovanojimus pelniusiame naujame Tiu Keng Leng miestelyje. Universiteto miestelis yra skirtas teikti dinamiškiausią mokymosi aplinką kokybiškam dizaino švietimui.

Kokybiškos programos ir pagalba studentams

Mūsų mokymo programa sukurta atsižvelgiant į pramonės lyderių indėlį, siekiant užtikrinti jos aktualumą ir reagavimą į pramonės pokyčius. HKDI programų kokybę užtikrina Honkongo akademinių ir profesinių kvalifikacijų akreditacijos taryba.

Mūsų studentams ir absolventams teikiamos karjeros konsultavimo ir palaikymo paslaugos. Susitarę su garsiais užjūrio universitetais, HKDI aukštojo mokslo diplomą turintys absolventai gali tęsti aukštojo mokslo kursus vietoje ir įgyti laipsnio kvalifikaciją per vienerius ar dvejus metus.

Kūrybiškumas veikiant

Į HKDI “ dizaino programas įtraukta veikla, skirta ugdyti jūsų kūrybinį mąstymą ir sprendimų priėmimo įgūdžius, kultūrinį jautrumą ir pasaulinę perspektyvą. Patirtis „ HKDI pagrįsta „galvok ir daryk“ metodu, kuris leis jums plėtoti savo aistrą dizainui, suteikiant sėkmei reikalingų įgūdžių ir žinių.

Vertingas pasirinkimas sėkmei

Dizainas gali pasiūlyti naudingą ir pilnavertę karjerą. Laukiame jūsų kaip HKDI šeimos nario.

Vietos

  • Hong Kong

    Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories, , Hong Kong

    Klausimai