Keystone logo
© Shahar Regev
Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Įvadas

Hadassah Academic College Jeruzalė (HAC) yra daugiadisciplinė institucija, kuri gali pasigirti įvairialypiu studentų būriu iš visų gyvenimo sričių ir religijų, taip pat augančiu tarptautiniu studentų skaičiumi iš viso pasaulio. Būdami unikali akademinė kolegija Jeruzalės širdyje, esame įsipareigoję sukurti lygias galimybes visiems savo studentams ir kartu skatinti pagarbą įvairovei. Tai apima abipusio studentų ir jų vietos visuomenės supratimo pabrėžimą.

Mūsų akademinis modelis orientuotas į naujos kartos kvalifikuotų specialistų rengimą, pabrėžiant meistriškumą ir inovacijas mokymo, tiksliųjų mokslų ir mokslo srityse. Mes siūlome platų bakalauro ir magistrantūros studijų programų pasirinkimą mūsų vietine kalba, taip pat vis daugiau anglų kalbos ir tarptautinių programų, įskaitant individualius kursus ir laipsnius. Šios tarptautinės programos apima įvairius seminarus, akademinius ir techninius kursus. Be dėstomų mūsų vidinio fakulteto, šiuose kursuose nuolat priimame tarptautinius savo sričių ekspertus kaip kviestinius lektorius. Be to, bendradarbiaujame su daugybe tarptautinių aukštojo mokslo institucijų, kurdami bendrus kursus su dėstytojų ir studentų mainų programomis.

Šiais metais atvira registracijai, mūsų kolegija siūlo dvi hibridines arba visiškai internetines tarptautines programas:

 • Visas magistro laipsnis (hibridinė programa – internetu su metiniu 10 dienų sutrumpinto klinikinio periodo): optometrijos ir regėjimo mokslų magistrai, M.Optom*
 • Individualus kursas (visiškai internetu): Skaitmeninis vaizdas ir materialaus kultūros paveldo išsaugojimas

*Šis laipsnis leidžia studentams, turintiems atitinkamą bakalauro laipsnį ir licenciją, mokytis atskirų kursų iš mokymo programos neužsiregistravus visam laipsniui. Kviečiame susipažinti su mūsų tarptautinėmis programomis ir laukiame jūsų žinučių!

Universiteto ypatybės

  Reitingai

  Hadassah Academic College buvo įvertintas Izraelyje, Europos žemyne ir visame pasaulyje įvairiose kategorijose.

  Šalies reitingas

  Šio tipo reitingavimas sutelkiamas į tai, kaip institutas išsiskiria įvairiais akademiniais pasiekimais. Hadassah Academic College užima 28 vietą Izraelio šalyje, Europoje.

  Poveikio reitingas

  Šio tipo reitingavimas organizuojamas atsižvelgiant į tai, kaip institutas padarė įtaką Izraeliui. Šis poveikis sutelkiamas į socialinį, ekonominį ir politinį pristatymą visoje bendruomenėje. Hadassah Academic College pasaulyje užima 15707 vietą pagal jo daromą poveikį.

  Atvirumo reitingas

  Hadassah Academic College savo atvirose veiklose užima 6049 vietą. Šioje kategorijoje dėmesys sutelkiamas į tai, kaip Hadassah Academic College atvirai vykdo savo akademinį procesą ir reikalus Izraelyje pasauliui.

  Ekscelencijos reitingas

  Hadassah Academic College užima 4370 vietą pagal savo pranašumus įvairiose srityse. Tai apima akademinius pasiekimus, citatas, nuorodas ir kt.

  Vietos

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  Klausimai