Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Įvadas

Absolventų Vadybos Priėmimo Taryba (GMAC) yra pasaulinė, į misijas orientuota asociacija, vedanti į pirmaujančias absolventų verslo mokyklas.

Mes esame atsidavę darbui, kurį darote kiekvieną dieną.

Įkurta 1953 m., GMAC aktyviai siekia tobulinti priėmimo meną ir mokslą sušaukdama ir atstovaudama pramonei bei siūlydama geriausius savo klasės produktus ir paslaugas mokykloms ir studentams.

Mes turime ir administruojame absolventų vadybos priėmimo testą (GMAT ™) egzaminą. Pirmą kartą administruojamas 1954 m., Šiandien juo remiasi daugiau nei 7000 absolventų programų visame pasaulyje, o 9 iš 10 naujų MBA studentų yra priimami naudojant GMAT balą. * GMAT yra labiausiai paplitęs egzaminas, skirtas absolventų priėmimo į verslo mokyklą metu, ir daugiau nei 200 000 kandidatų kasmet laiko GMAT egzaminą.

Kiti mūsų premjeriniai įvertinimai apima NMAT GMAC ™ egzaminą, skirtą įstojimui į absolventų vadybos programas Indijoje ir Pietų Afrikoje, ir vykdomąjį vertinimą, specialiai sukurtą MBA programoms visame pasaulyje.

Taryba yra įsikūrusi JAV, turinti biurus Jungtinėje Karalystėje, Indijoje ir Honkonge.

Mūsų vizija, misija, tikslas ir vertybės: vairuoti viską, ką darome

Vizija

Mes matome pasaulį, kuriame talentas, suderintas su siekiamybe, gali gauti naudos iš geriausio įmanomo verslo mokyklos išsilavinimo.

Misija

Mūsų misija yra pateikti sprendimus, reikalingus mokykloms ir kandidatams, kad jie galėtų atrasti ir įvertinti vieni kitus.

Tikslas

Kad talentas niekada neliktų neatrastas.

Vertybės

 • Drąsa: drąsiai ginčijame status quo.
 • Kūrybiškumas: tai darydami, turime būti kūrybingi spręsdami problemas. Be drąsos ir kūrybiškumo neliksime aktualūs.
 • Klausymas: Siekdami drąsos ir kūrybiškumo, įsiklausome į rinką ir savo suinteresuotuosius subjektus ir veikiame pagal tai, ką girdime.
 • Bendradarbiavimas: Veiksmas reikalauja bendradarbiavimo. Mes negalime įvykdyti savo misijos kaip individai ar net kaip viena organizacija.
 • Sąžiningumas: Siekdami užtikrinti sąžiningumą ir sąžiningumą, visų pirma elgiamės nepriekaištingai.

Kasdien gyvendami šiomis vertybėmis, siekiame užmegzti ilgalaikius ryšius savo organizacijoje ir švietimo bendruomenėje tiek šiandien, tiek ateityje.

GMAC etiško elgesio kodeksas patvirtina mūsų vertybes, misiją ir viziją, taip pat patvirtina mūsų įsipareigojimus vieni kitiems ir suinteresuotoms šalims.

Mūsų nariai palaiko mūsų vertybes ir laikosi mūsų narystės politikos. Kaip organizacija, mes vertiname ir palaikome tvirtus, kūrybingus ryšius su organizacijomis, kurių misijos atspindi mūsų įsipareigojimą siekti kompetencijos absolventų vadybos srityje. Mums taip pat naudinga partnerystė su pirmaujančiomis aukštojo mokslo ir technologijų organizacijomis, įskaitant „Pearson VUE“, mūsų pasaulinius GMAT egzaminų administratorius, ir „ACT, Inc.“, mūsų partnerį kuriant GMAT egzaminą. Šios partnerystės padeda mums suteikti neprilygstamą vertę mūsų absolventų vadybos bendruomenei.

people, girls, women

„GMAC“ pranašumas

Mes atveriame duris absolventų vadybos programoms ir būsimiems studentams visame pasaulyje.

„GMAC“ bendradarbiaujame su jumis, norėdami įsitikinti, kad rasite geriausius savo programos kandidatus.

Ši partnerystė apima daug daugiau nei mūsų pavyzdinį pasiūlymą - „Graduate Management Admission Test ™“ (GMAT ™) egzaminą. Mes taip pat teikiame tyrimų ir rinkos informacijos, rinkodaros ir įdarbinimo įrankius bei programas, profesinio tobulėjimo galimybes visame pasaulyje ir novatoriškas dotacijų iniciatyvas. Viskas, ką mes darome, yra skirta padėti jums pasisekti.

Kodėl GMAC? Penkios geros priežastys

 1. GMAT egzaminas yra plačiausiai naudojamas absolventų priėmimo priėmimo įvertinimas visame pasaulyje.
  Sukurtas vadybos mokyklų vadybos mokykloms ir prieinamas 114 šalių. GMAT egzaminas yra toks plačiai naudojamas, nes tai yra patikimiausias akademinės sėkmės prognozės absolventų vadybos studijose. Priimdami GMAT egzaminų balus, gausite prieigą prie didelio pajėgumo ir atsidavusių būsimų studentų būrio.

 2. Mūsų absolventų vadybos rinkos žvalgyba, tyrimai ir įžvalgos yra neprilygstami.
  Mūsų analizė ir duomenys apie GMAT testuotojus ir absolventų vadybos išsilavinimo poreikį informuoja mokyklas ir programas visame pasaulyje. Ši išskirtinė informacija leidžia sekti viską, pradedant kylančiomis pasaulinėmis tendencijomis ir baigiant geriausiomis jūsų perspektyvomis. Mūsų tyrimai, pripažinti tikslingais ir patikimais, yra cituojami tokiuose populiariausiuose naujienų leidiniuose kaip „The Wall Street Journal“, „Bloomberg BusinessWeek“, „Financial Times“ ir „China Times“.

 3. Mūsų tikslingi įdarbinimo įrankiai ir programos gali padėti rasti tinkamus kandidatus.
  Mes galime padėti užmegzti kontaktus, nukreipti asmenis ir užmegzti ryšius, kurie lemia patvirtintą registraciją. Nesvarbu, ar įdarbinsite tiksliai, naudodamiesi absolventų valdymo priėmimo tarnybos tarnyba (GMASS ™) duomenų baze, mes padėsime jums rasti tinkamiausius jūsų programos kandidatus.

 4. Mūsų rinkodaros priemonių ir paslaugų rinkinys padės jums rasti ir įdarbinti geriausius kandidatus į kitą jūsų klasę.
  Mūsų siūlomi rinkodaros pasiūlymai leidžia jums parodyti savo įstaigą ir programas visiems, norintiems įgyti aukštąjį vadybos laipsnį. Supažindinkite būsimus studentus su tuo, ką siūlote, pakvieskite juos į renginius ir informuokite apie galimybes. Ir jei jūsų įstaiga ar programa priima GMAT egzaminą, galite pasinaudoti dar daugiau būdų, kaip būsimi studentai jus suras, ir galėsite palyginti save su savo konkurencija ir optimizuoti savo rinkodarą.

 5. Mūsų profesinio tobulėjimo galimybės padės jums sustiprinti savo įgūdžius ir sėkmingai atlikti savo darbą.
  „GMAC“ mes suprantame, ko jums reikia norint pasiekti karjeros, nesvarbu, ar esate priėmimo veteranas, ar tik pradedate. Mes siūlome galimybes svetainėje ir internetu padėti jums ir jūsų darbuotojams siekti karjeros tikslų, geriau atlikti darbą ir išplėsti tinklų kūrimo galimybes pasaulinėje absolventų vadybos švietimo bendruomenėje. Mes taip pat tvarkom dabartinį profesinių pareigų sąrašą, galimą absolventų vadybos srityje visame pasaulyje.

Vietos

 • Reston

  PO Box 2969, 20195, Reston

 • London

  PO Box 70184, WC1A 9HZ, London

  • Hong Kong

   Graduate Management Admission Council (Hong Kong) Ltd. Hong Kong Special Administrative Region, China, , Hong Kong

   • Shanghai

    Graduate Management Admission Council (Shanghai) Management Consulting Co.,Ltd., , Shanghai

    • Gurugram

     405, 4th floor, Business Tower, Suncity, Sector 54, 122003, Gurugram

     • London

      BusinessBecause 20 Jerusalem Passage, EC1V 4JP, London

      • Concord

       The MBA Tour 73 Junction Square Drive, 01742, Concord

       Klausimai