Keystone logo
Georgian College Pasaulinio verslo valdymo (GBMT) diplomas
Georgian College

Pasaulinio verslo valdymo (GBMT) diplomas

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

CAD 11 106 / per semester *

Stovykloje

* Apskaičiuoti tarptautiniai studijų mokesčiai ir papildomi mokesčiai iš viso per mokslo metus. Daugiau informacijos rasite http://www.georgiancollege.ca/finance-and-fees/tuition-and-ancillary-fees/.

Įvadas

Ši programa skirta paruošti universitetų ir kolegijų absolventus iš įvairių švietimo ir kultūrinių sluoksnių dirbti kaip vadovai įvairaus dydžio tarptautinėse ir vietinėse įmonėse. Studentai ugdo žinias, įgūdžius ir nuostatas, būtinas valdyti su tarptautine prekyba susijusius žmogiškuosius, fizinius ir finansinius išteklius. Pirmieji metai apima pagrindines verslo žinias ir įgūdžius, o sudėtingesnės tarptautinės situacijos ir strateginės sritys yra antrųjų metų dėmesys. Studijų kursas skatina komandinį darbą ir vadovavimo įgūdžius bei didina studentų gebėjimą efektyviai dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje.

Akreditavimas

Gruzinas didžiuojasi būdamas akredituotas Tarptautinės prekybos mokymo forumo (FITT) partneris, o tai reiškia, kad mūsų pasaulinio verslo valdymo programa buvo patvirtinta, kad atitiktų aukštus pramonės kompetencijos standartus.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai