Keystone logo
Glendale Community College

Glendale Community College

Glendale Community College

Įvadas

Glendale Community College (Glendale, Kalifornija) buvo įkurta 1927 m. Ir per šį laiką siūlo „daugiau nei 85 metų švietimo meistriškumą ir kokybę“. „Glendale College“ arba „ GCC “ yra visiškai akredituota regioninės akreditavimo įstaigos „WASC“ ir per bet kurį semestrą priima 16 000 studentų. Kolegijoje taip pat yra aktyvus ir dinamiškas Tarptautinės studentų programos skyrius - jame dalyvauja 500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 50 šalių. GCC yra vienas didžiausių pervedimų į ketverių metų universitetus Kalifornijoje dvejų metų bendruomenės kolegijų sistemoje. Ši sistema idealiai tinka tarptautiniams studentams, nes leidžia F-1 vizos studentams sutaupyti laiko ir pinigų JAV bakalauro studijų programoms.

46563_GCCADBldg..jpg

Tarptautinė studentų tarnyba

  • Profesionalus personalas, dirbantis visą darbo dieną, turintis kelionių visame pasaulyje patirties ir turintis daug kalbų.
  • Visapusiška parama priėmimo apdorojimui, vertinimui ir sėkmingam registravimui.
  • Visapusiškos akademinio konsultavimo / klasės registravimo ir konsultacijos imigracijos klausimais paslaugos. „Nauja studentų orientacija“ siūlė rudens ir pavasario semestrus.
  • Programavimo veikla tiek universitete, tiek užmiestyje su Tarptautiniu studentų klubu. Aktyvi studentų vyriausybė. Asociacija kartu su klubais, renginiais ir lengvąja atletika.
  • Ne miestelio būsto ir priimančiosios šeimos „Homestay“ paskirties vietos

Greiti faktai

Akreditacija: Visiškai akredituota įstaiga: WASC: Vakarų mokyklų ir kolegijų asociacija. GCC buvo įkurta 1927 m. Ir yra viena seniausių CA bendruomenės kolegijų. „Daugiau nei 90 metų švietimo meistriškumo.

Priėmimo sąlygos: vidurinės mokyklos išrašai ir diplomas; mažiausiai 2,0 arba „C“ balų vidurkis, jei perkėlimas vyksta tiesiogiai iš JAV koledžo ar universiteto. TOEFL turi mažiausiai 45 balus iBT, arba IELTS „juostos balas“ yra mažiausiai 4,5 - jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji mokymo kalba. Taip pat „Patvirtinimo paraiška forma ir banko išrašas“ ir vieno puslapio asmeninė esė. „Sąlyginis priėmimas“ yra skirtas studentams, neturintiems TOEFL ar IELTS ir pervedantiems iš Kalbos mokyklos programos.

Miestelis ir įrenginiai: Vaizdingas ir modernus 100 hektarų ir 25 pastatų miestelis, esantis „San Rafaelio kalnų“ šlaituose - su vaizdu į Glendale miestą ir Didžiojo Los Andželo panoramą bei metro rajoną. Labai saugi priemiesčio vieta idealiame gyvenamajame namų rajone. Glendale miestas Pietų Kalifornijoje buvo vadinamas „Jewel City“.

Siūlomi laipsniai: asocijuotas menas (AA), asocijuotas mokslas (AS); kartu su trumpalaikių pažymėjimų programomis ir bendrojo lavinimo kursais. Iš viso pasiūlė 75 akademinius majorus; visiškai perkeliamas į ketverių metų universitetus JAV

Registracijos numeriai: iš viso 15 000 studentų; apima 500 tarptautinių vizų studentų (kiekvieną semestrą) iš daugiau nei 50 šalių. Geriausios tradiciškai atstovaujamos šalys yra Pietų Korėja, Japonija, Kinija, Honkongas, Indonezija, Vietnamas, Taivanas, Švedija, Saudo Arabija, Filipinai, Brazilija ir Armėnija.

Fakultetas / darbuotojai: dieniniai ir neakivaizdiniai dėstytojai, įgiję magistro ir daktaro laipsnius pasirinktoje disciplinoje. Mažos klasės (vidutinis klasės dydis nuo 25 iki 30 studentų), seminarai ir modernios kompiuterijos / mokslo laboratorijos.

Būstas ir „Homestays“: Būstas už universiteto ribų apima butus, svečių namus ir amerikiečių šeimas arba „Homestay“ galimybes per „Homestay Placement Company“ - ISP, International Student Pracements. Pastaba: miestelyje nėra būsto ar bendrabučio. Jei norite gauti namie, susisiekite su ISP: [email protected]; Svetainė: www.ISPHomestays.com.

Pagrindinės studijų sritys: 75 akademiniai magistrai, įgiję asocijuotus laipsnius. Populiarios studijų sritys yra apskaita, animacijos dizainas, menai / vaizduojamieji menai, aviacija (skrydžio palydovo sertas); Verslo administravimas, informatika / informacinės sistemos, kulinarinis menas (valdant restoraną / viešbutį); Šokis, grafinis dizainas, masinė komunikacija, muzika, sveikatos mokslai / slaugytojai, gamtos / fiziniai mokslai, teatras ir scenos menai.

Perkėlimo greitis į universitetus: Glendale Community College tradiciškai turi vieną didžiausių „perdavimo rodiklių“ Kalifornijos bendruomenės kolegijų sistemoje. Dauguma Glendale koledžo studentų (baigę asocijuotą laipsnį ir mažiausiai 60 vienetų semestro kreditų) pereina į įvairius miestelius, apimančius Kalifornijos valstijos universiteto (CSU) sistemą arba Kalifornijos universiteto (UC) sistemą. Be to, „perdavimo sutartys“ su daugeliu privačių institucijų apima Pietų Kalifornijos universitetą (USC), Loyolos Marymount universitetą, Pepperdine universitetą. & Vakarų koledžas - tarp kitų regionų akredituotų įstaigų. GCC "src =" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/45/45995_Screen_Shot_2017-03-28_at_5.36.00_PM.png "alt =" GCC "/ >

Akademinės programos

Glendale Community College tarnauja Glendale ir jo apylinkėms nuo 1927 m., Pelnydamas stiprią akademinio meistriškumo reputaciją, atitinkančią besikeičiančio pasaulio poreikius. Kaip visiškai akredituota įstaiga, „Glendale CC“ teikia įdomias akademinių, profesinių ir trumpalaikių kursų programas. Kolegija siūlo maždaug 75 akademines magistrantūras, kurios baigia asocijuotąjį laipsnį, kartu su plačiu bendrojo lavinimo kursų pasirinkimu, suteikiančiu studentams galimybę įvykdyti reikalavimus per pirmuosius dvejus kolegijos metus ir tada pereiti į universitetą, turintį visas jaunesnes pareigas. Tai leidžia tarptautiniams studentams sutaupyti laiko ir pinigų mokymuisi JAV. „Glendale“ tarptautiniai studentai gali surengti individualius susitikimus su akademiniais konsultantais, kurie pataria studentams jų akademinį planą, bendrus orientavimo įgūdžius, reikalingus sėkmei, ir kursų registraciją kaip dieninių studentų (12 vienetų per semestrą).

GCC

Vieta ir klimatas

Glendale Community College yra Glendale mieste, saugioje ir priemiesčio gyvenamojoje bendruomenėje, esančioje maždaug už dešimties mylių (arba 20 kilometrų) į šiaurės rytus nuo Los Andželo. Šiuolaikinio ir tradicinio derinio „Glendale College“ siūlo vaizdingą miestelį ant kalvos šlaito San Rafaelio kalnų šlaituose, iš kurio atsiveria Glendale slėnių ir Los Andželo panoramos vaizdai. Miestelį sudaro 100 ha ir 18 pastatų, įskaitant naują „Mokslo centro“ kompleksą su Planetariumu ir naujai pertvarkytą Studentų centrą / knygyną, Kavinę ir Kulinarijos meno įstaigą. Kitos paslaugos ir patogumai apima atnaujintą biblioteką, įvairias kompiuterių laboratorijas, studentų sveikatos centrą, perkėlimo centrą, matematikos / gamtos mokslų centrą, pažangių technologijų centrą, scenos meno auditoriją, studentų meno ekspozicijas, fitneso centrą ir sporto trasą. Glendale mieste gyvena 200 000 gyventojų. Pietų Kalifornijos klimatas ištisus metus yra vidutinio klimato ir šiltas, o vidutinė temperatūra svyruoja nuo 15 ° C žiemos mėnesiais iki 35 ° C vasarą.

Tarptautinis studentų gyvenimas

Visi nauji užsienio studentai privalo dalyvauti specialioje orientacijoje prieš rudens ir pavasario semestrus. Studentai raginami atvykti bent prieš dvi savaites iki semestro užsiėmimų pradžios, kad būtų galima konsultuoti, išbandyti ir planuoti akademinius kursus. Studentus sveikina kolegijos prezidentas, įvairūs dėstytojai, darbuotojai, priėmimo personalas ir sveikatos draudimo atstovai. Studentams pateikiamos išsamios instrukcijos ir pagalba registruojantis. Visos susijusios imigracijos taisyklės ir procedūros yra išsamiai paaiškintos. Anglų kalbos testą galima atlikti tiems studentams, kurie negalėjo atlikti testo prieš orientaciją. Informacija apie būstą ne universitete teikiama studentams, besidomintiems butais, kambario apgyvendinimu ar galbūt gyvenimu su priimančia amerikiečių šeima. Glendale tarptautinė studentų populiacija yra aktyvi ir neatsiejama Koledžo bendruomenės dalis. Kultūriniai ir socialiniai akcentai yra Tarptautinė studentų asociacija, susijusi su studentų valdžia, ir kasmetinė „Tarptautinė savaitė“ pavasarį - kartu su mados šou, pasauline muzika, kultūros eksponatais, maisto muge ir vakarienės šokiais. Tarptautinis biuras taip pat reklamuoja įvairias „išvykas“ į vietines lankytinas vietas aplink Pietų Kaliforniją.

46564_GCCPlanetariumDome.jpg

Vietos

  • Glendale

    1500 North Verdugo Road , 91208-2894, Glendale

Klausimai