Keystone logo
Gateway Technical College Informacinių technologijų asocijuotas laipsnis – žiniatinklio programinės įrangos kūrėjas
Gateway Technical College

Informacinių technologijų asocijuotas laipsnis – žiniatinklio programinės įrangos kūrėjas

Racine, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 8 052 / per credit *

Nuotolinis mokymasis, Stovykloje

* Mokestis už mokslą gyventojams: 134,20 USD už kreditą. Užsienio valstijos gyventojai: 67,10 USD už mokslą už kreditą; bendra studijų kaina 201,30 USD už kreditą. Gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Įvadas

Pasiruoškite praktinei, aukštųjų technologijų karjerai naudodami „Gateway“ IT-Web programinės įrangos kūrėjų programas. Žiniatinklio kūrėjai kuria ir atnaujina įmonių svetaines, skirtas kasdienei veiklai. Jie dirba įvairiose aplinkose, įskaitant korporacijas, vyriausybę ir kitas kompiuterių įmones. „Gateway“ IT – žiniatinklio programinės įrangos kūrėjo asocijuotasis laipsnis siūlomas internete ir mūsų „Racine Campus“ mieste, kad galėtumėte sužinoti, kada ir kur jums patogiausia.

Pasirinkite kelią, kuris atitinka jūsų interesus. IT – žiniatinklio programinės įrangos kūrėjo laipsnis orientuotas į žiniatinklyje įdiegtas programavimo kalbas, kuriant dinamines svetaines ir duomenų bazių pagrindu veikiančius pagrindinius principus. IT – žiniatinklio programinės įrangos kūrėjo laipsnis su „Sharepoint“ kūrėjo koncentracija yra skirtas įgūdžiams, kurių reikia verslo svetainėms kurti ir prižiūrėti, taip pat kurti ir kurti bendradarbiavimo programas su „Microsoft SharePoint“.

Visos verslo ir informacinių technologijų asocijuotos studijų programos yra visiškai akredituotos ir geros būklės Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryboje.


Mokytis darant

Žiniatinklio programinės įrangos kūrėjų programoje naudojamas praktinis požiūris, kad studentai įgytų realios patirties ir mokytųsi. Kursų projektuose dažnai dalyvauja studentai, dirbantys su srities įmonėmis ir organizacijomis, padedantys jiems kurti ir atnaujinti savo svetaines.

Studentai įgyja realaus pasaulio patirties lankydami IT žiniatinklio projektų valdymo klasę. Studentai taip pat gali atlikti žiniatinklio arba Biz Squad stažuotę. „Biz Squad“ stažuotės apima žiniatinklio kūrėjų studentus ir studentus iš kitų verslo ir IT programų, dirbančių kaip komanda, kad patenkintų vietinių įmonių ir organizacijų poreikius. Stažuotės programa suteikia studentams puikų praktinį mokymąsi, tuo pačiu padedant vietinėms įmonėms ir organizacijoms.

Papildomos galimybės apima dalyvavimą Informacinių technologijų profesionalų asociacijos (AITP) veikloje. Labai skatinama studentų organizacija, kuri suteikia tinklų kūrimo, profesinio tobulėjimo ir konkurencijos galimybes, bei dalyvavimas Gateway studijų užsienyje galimybes.


Studijų baigimo reikalavimai

  1. Mažiausiai 64 kreditai, kurių vidurkis 2,0 ar didesnis.
  2. * Šių pagrindinių kursų vidurkis 2,0 („C“) arba didesnis.

Išsamų baigimo reikalavimų sąrašą rasite Studento vadove.


Programos pasiūlymai

Vieta (-os)Pradinis terminas (-ai)
VakaraiRacineFA
PrisijungęsFA

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai