Keystone logo
© General Assembly
General Assembly

General Assembly

General Assembly

Įvadas

"General Assembly" gali tapti pasirengęs pradėti karjerą kodavimo, duomenų ar UX dizaino srityje ir per tris ar aštuonis mėnesius įgyti paklausių technologijų įgūdžių. "General Assembly" stovykloms vadovauja instruktoriai, kurie yra savo srities specialistai, joms padeda karjeros paslaugų platforma, kad galėtumėte susirasti mėgstamą darbą, ir jas stiprina daugiau nei 100 000 absolventų tinklas visame pasaulyje.

Stovyklos yra pradedantiesiems draugiškos programos, kurioms reikia nedaug arba visai nereikia išankstinių sąlygų. Studentai kalbasi su "General Assembly" priėmimo komanda, kad išsiaiškintų savo išsilavinimą, karjeros tikslus, mokymosi stilių, teisę į stipendiją ir geriausiai jų poreikius atitinkančias finansavimo galimybes. Baigę programą turėsite individualių ir komandinių projektų portfelį, kuris įdarbinimo vadybininkams parodys jūsų pasirengimą darbui karjeros paslaugų platformą, padėsiančią jums ieškoti darbo, ir profesionalų, pakeitusių savo karjerą, tinklą.

Misija

Generalinės asamblėjos misija - puoselėti pasaulinę žmonių bendruomenę, kuriai suteikiama galimybė dirbti mėgstamą darbą. Mūsų vizija - tapti visame pasaulyje pripažinta bendrove, kuri kuria skaidrius kelius į labiausiai transformuojantį darbą pramonėje. To siekiame:

 • Suteikiame geriausią klasėje praktinį išsilavinimą technologijų, verslo, duomenų ir dizaino srityse.
 • Galimybių, kurios padeda ugdyti įgūdžius, pasitikėjimą savimi ir karjeros laisvę, suteikimas.
 • Visame pasaulyje auga verslininkų, specialistų ir dalyvių, kurie investuoja į vieni kitų sėkmę, tinklas
  .

Geriausias kelias į naują karjerą technologijų srityje

Užmegzkite tinkamus ryšius

Pasinaudokite beveik 100 000 absolventų iš geriausių technologijų įmonių visame pasaulyje tinklu ir beveik 20 000 geriausių darbdavių, kurie pasitiki GA absolventais, pasauliniu įdarbinimo partnerių tinklu. Būdami "Adecco Group" dalimi, turime neprilygstamą pasiekiamumą - neprilygstamas karjeros galimybes.

Būkite pasirengę darbui nuo pirmos dienos

Įgykite realių praktinių techninių įgūdžių, kurių reikia norint pradėti naują karjerą arba pereiti į naujas pareigas, ir minkštųjų įgūdžių, kurių reikia, kad būtumėte pasirengę dirbti dar prieš pirmąją dieną.

Mokykitės iš pramonės profesionalų

Mokykitės iš instruktorių, turinčių realios patirties geriausiose technologijų bendrovėse. Jie ten dirbo ir žino, ko geriausi darbdaviai ieško talentingų specialistų.

Gaukite karjeros koučingo paslaugas, kad pasiektumėte sėkmę

Dirbkite individualiai su paskirtu karjeros mokytoju ir gaukite patarimų, kurių reikia, kad pasiektumėte savo karjeros tikslus.

Priėmimai

Priėmimo taisyklės ir tvarka

Norint priimti į bet kurį General Assembly kursą, išskyrus tuos, kurie siūlomi Gruzijoje, studentas turi turėti vidurinės mokyklos diplomą arba lygiavertį (General Education Diploma – GED) arba aukštojo mokslo institucijos diplomą, akredituotą JAV pripažintos akredituojančios asociacijos. Švietimo skyrius. General Assembly nepriima gebėjimų gauti naudos studentų.

Tarptautiniai studentai ir anglų kalbos paslaugos

General Assembly nesiūlo vizų paslaugų būsimiems studentams iš kitų šalių ar paslaugų anglų kalba. General Assembly taip pat negarantuoja studento statuso ar jokių susijusių mokesčių. General Assembly nesiūlo anglų kalbos mokymo kaip antrosios kalbos. Visos instrukcijos pateikiamos anglų kalba. Anglų kalbos mokėjimą patvirtina:

 • Priėmimo pokalbis.
 • Ankstesnį išsilavinimą patvirtinančių dokumentų gavimas, kaip nurodyta Priėmimo politikoje.
 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testo (TOEFL) egzamino balas yra 80 ar didesnis už internetinį testą ir 550 ar didesnis už popierinį testą.

Priėmimo procedūra

Mūsų priėmimo procesas yra skirtas atskleisti pagrindinius bruožus, kuriuos matėme, padedančius studentams sėkmingai dalyvauti programoje ir po jos. Pateikus paraišką, ją peržiūrime ir atrinktus kandidatus perkeliame į pokalbį telefonu. Šio pokalbio metu sužinosime daugiau apie jūsų kilmę ir turėsite galimybę užduoti klausimus. Jei pokalbis telefonu bus sėkmingas, pereisime prie diagnostinio įvertinimo ir (arba) išankstinio priėmimo į darbą (jei taikoma jūsų pasirinktam kursui).

Kai atliksite visus būtinus šio proceso veiksmus, iš savo priėmimo atstovo gausite patvirtinimą dėl priėmimo.

Stipendijos ir finansavimas

GA-type-header GA-m-bottom-md hero-callout--header">Kaip sau leisti GA

GA-type-body GA-m-bottom-sm hero-callout--subhead">Potencialo neapibrėžia finansinė padėtis – galimybė neturėtų skirtis. General Assembly manome, kad kiekvienas turėtų turėti galimybę pasiekti sparčiai augančių technologijų karjerą. Investavimas į švietimą yra didelis žingsnis, todėl siūlome įvairias finansines priemones.

Galimybės trumpai

Finansavimas niekada neturėtų trukdyti jums pradėti visavertę karjerą. Nepriklausomai nuo to, kurioje mokymosi vietoje esate, mūsų finansavimo galimybės buvo sukurtos atsižvelgiant į jus. Štai mūsų parinkčių suskirstymas:

Įmokų planas

Išskirstykite savo mokesčius už mokslą per visą kursą dalimis.

Paskolos

Kreipkitės dėl paskolos su vienu iš mūsų geriausių sektoriuje skolinimo partnerių.

Pajamų dalies paskola (ISL)

Atidėkite mokėjimą už mokslą ir grąžinkite kaip procentą nuo pajamų, kai tik įsidarbinate, uždirbantis bent 40 000 USD per metus.¹

GI Bill® nauda

Veteranai gali pasinaudoti savo GI Bill® pranašumais mokytis tam tikruose JAV miesteliuose.

Darbdavio rėmimas

Paprašykite savo darbdavio padengti jūsų programos išlaidas iš darbovietės išmokų.

Stipendijos

Socialinio poveikio programos ir nuolaidos už mokslą išlygina nepakankamai atstovaujamų bendruomenių lauką.

Studentų atsiliepimai

Kodėl verta mokytis General Assembly</p>

Įkvėpimas

Fortuok, kaip žmonės mąsto ir mokosi – nuo jaunesniųjų kūrėjų iki „Fortune 500“ įmonių darbuotojų.

Bendruomenė

Bendradarbiaukite su protingais, aistringais bendraamžiais, kad pasiektumėte tikslus ir plėstumėte savo verslą.

Augimas

Ugdykite profesinius įgūdžius mentorystės, karjeros tobulinimo ir nemokamose GA pamokose.

Privalumai

Subalansuokite darbą ir gyvenimą su dosniais apmokamais laisvalaikiais, vaiko priežiūros atostogomis ir kt.

Vietos

 • Toronto

  Adelaide Street West, 331, M5V 1R5, Toronto

 • London

  GA London, The Relay Building 1st Floor, 114 Whitechapel High Street London, E1 7PT, London

 • Manama

  Bahrain Institute of Banking and Finance Building 1306, 346 Rd 4625, Manama, Bahrain, 4625, Manama

  • New York

   GA NYC (Manhattan), Classrooms 10, East 21st Street New York , 10010, New York

  • Paris

   3 rue de Rossini , 75009, Paris

  • Sydney

   1 Market Street, Podium Building (entry via Kent Street, to the red-brick building, next to My Lua) Sydney, NSW, 2000, Sydney

  • Singapore

   79 Anson Rd, Level 20, 079906, Singapore

  Klausimai