Keystone logo
© Carrianna Field
FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

Įvadas

apie mus

„FutboLab“ - tai profesionalų lygmens futbolo trenerių mokymas.

Mūsų projektas gimė prieš 10 metų kaip sporto ir verslumo iniciatyva, pasitelkiant aistringų futbolo žaidėjų, absolventų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu skirtingose sporto šakose grupę. Ji sukurta siekiant kuo geriau pasiruošti visiems futbolo nariams: profesionaliems ir pusiau profesionaliems treneriams, žaidėjams ir klubams.

„FútbolLab“ futbolo mokykla yra aukštųjų technologijų futbolo centras su studentais daugiau nei 30 šalių ir siekia specializuoti trenerius, futbolo specialistus ir absolventus sporto srityje per įvairias aukščiausio lygio programas, sporto treniruočių futbolo srityje ir organizacijose, kurios yra reikalingos sporto subjektams ar įmonėms valdyti specializuotai, srityse.

Naudodamiesi prestižiniais universitetais nacionaliniu lygiu patvirtintais kursais norime skatinti sportą ir futbolą, ypač geriausius patarimus ir mokymus, naudojant pažangiausią metodiką. Siūloma iki 25 internetinių ir mišrių kursų su universitetų akreditacija, įskaitant specialistus, dirbančius ar dirbusius geriausiuose ir garsiausiuose Ispanijos klubuose bei tarptautiniu mastu, kaip FC Barcelona, RCD Espanyol, Atletico De Madrid, Sevilla, Benfica.

misija

Padėkite pasiekti maksimalų potencialą ir pasiekti tikslų, nes geriausi pasiruošę specialistai. Domina ieškoti kiekvieno mūsų trenerio kompetencijos ir maksimalaus veikimo, kad padėtų jiems tobulėti taktiškai, techniškai, fiziškai ir psichologiškai. Sukurkite ir sukurkite pridėtinę vertę savo profesiniame ir asmeniniame augime ir vystymesi mokymosi laikotarpiu.

vaizdas

Pripažįstama kaip įtakinga sporto kompanija mokymo srityje futbolo pasaulyje tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Būti pionieriais per efektyvų ir efektyvų aukšto efektyvumo organizavimą, kuris siūlo vertingas paslaugas mūsų treneriams. Būti pirmaujančia kompanija visame pasaulyje ir mūsų pagrindinių konkurentų etalonas, nuolat atnaujinant mūsų paslaugų kokybę.

vertės

Mes tikime sporto svarba skatinant asmeninį ir profesionalų mūsų trenerių augimą. Todėl per „FutbolLab“ norime užfiksuoti vertybes, kurios atstovauja mums labiausiai. Inovacijos, profesionalumas, mokymas, įsipareigojimas ir kokybė.

Mūsų metodika

„FutbolLab“ yra įsipareigojusi geriausiam mokymui ir didinti futbolo trenerių potencialą. Šiuo metu mes esame geriausia internetinių futbolo trenerių mokymo akademija Ispanijoje. Mūsų organizacijos sėkmė grindžiama pastangų, vienybės, pasitikėjimo, drausmės ir griežtumo principais. Šie principai, pridedami prie mūsų darbuotojų įsipareigojimo ir nuolatinių žinių apie mūsų sportą, leidžia mums pasiūlyti pačius išsamiausius mokymo kursus, kad taptume „Total Coach“

Mes esame jums prieinami kasdien. Be to, mes turime virtualų universitetą, iš kurio galite išgauti visą informaciją. Teorija, specializuoti straipsniai ir vaizdo įrašai yra nuolat atnaujinami, kad nepraleistumėte nieko.

Nepriklausomai nuo jūsų mokymo poreikių, „FUTBOLLAB“ turi sprendimą. Pradedant nuo holistinės ideologijos, grindžiamos Bendra sistemų teorija, kuri apima sportininko pasirengimo pasauliniu mastu procesus, mes turime begalybę kursų. Įvairios žinių sritys, tarp jų - fizinis pasirengimas, psichologijos naudojimas emociniam valdymui, lauko žaidėjų ir vartininkų mokymo rengimas, žaidimo analizė ir netgi sporto subjektų valdymas ir koordinavimas. jie yra mūsų specialybės Iš kiekvienos iš jų pristatome turinį, suskirstytą į magistro, eksperto ir techniko kategorijas, kad galėtume pasirinkti tarp universiteto pavadinimo ar nuosavos antraštės ir leisti jums tiksliai suderinti savo pasirinkimą.

Šių skyrių papildymas leidžia mūsų studentams būti geresniais instruktoriais. Mes esame dinamiški žmonės, kurie yra bet kurios komandos turtas. Mes didžiuojamės savo indėliu į profesionalų, su kuriais dirbame, plėtrą. Daugelis pasiekė aukščiausio lygio žinių ir praktikos, kurių jie negalėjo pasiekti be mūsų kursų, mokytojų ir trenerių.

Vietos

  • Barcelona

    Barcelona, Ispanija

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai