Keystone logo
© Frank Scarito, FAMK
Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Įvadas

Miltono Keinso kino akademija yra pirmaujanti filmų kūrimo švietimo ir praktinio mokymo tiekėja Milton Keinse ir Bekingemšyre. Ženkite į svajonių pasaulį, kuriame istorijos atgyja, o aistra užima pagrindinę vietą. Kino akademija Milton Keynes kviečia leistis į kinematografinę kelionę kaip niekas kitas. Atraskite savo kūrybinį genijų: nesvarbu, ar esate siekiantis, aktorius, scenaristas, montuotojas ar operatorius, mūsų akademija yra jūsų kūrybinė drobė. Vadovaudamiesi pramonės profesionalams, išlaisvinkite savo potencialą ir parodykite savo meninę viziją į ekraną.

Mokykitės iš geriausių: mūsų fakultetą sudaro apdovanojimus pelnę režisieriai, patyrę aktoriai ir žinomi scenaristai, kurie dalijasi savo patirtimi ir viešai neatskleistomis žiniomis, kad gautumėte neprilygstamą išsilavinimą. Praktinė patirtis: FAMK teorija susitinka su praktika. Pasinerkite į realaus pasaulio projektus, bendradarbiaukite su kolegomis studentais ir įgykite praktinės patirties, kuri nuves jus į sėkmingą karjerą kino industrijoje. Forge Global Connections: Mūsų akademija yra talentų iš viso pasaulio katilas. Kurkite visą gyvenimą trunkančių ryšių tinklą su panašiai mąstančiais kūrėjais ir atverkite duris tarptautinėms galimybėms. Karjeros pažanga: Naudodami mūsų į pramonę orientuotą mokymo programą baigsite studijas ir būsite pasiruošę išlikti konkurencingame kino ir pramogų pasaulyje.

Mūsų atsidavusi karjeros paslaugų komanda nukreips jus į jūsų siekius atitinkančias galimybes. Jūsų kelionė prasideda čia: Nesvarbu, ar svajojate papuošti sidabrinį ekraną, ar kurti istorijas iš užkulisių, Kino akademija MK yra ta vieta, kur prasideda jūsų kelionė. Prisijunkite prie mūsų ir kurkime istorijas, kurios įkvepia, provokuoja ir žavi pasaulį. Užsiregistruokite šiandien: jūsų laukia bilietas į kino ateitį. Nepraleiskite savo užuominos! Užsiregistruokite dabar ir paverskite savo aistrą filmui viso gyvenimo nuotykiu.

Vietos

  • Bletchley

    South Central Institute of Technology, Sherwood Dr, Bletchley, MK3 6DR, MK3 6DR, Bletchley

    Klausimai