Keystone logo
Faculty of Engineering, The Chinese University of Hong Kong

Faculty of Engineering, The Chinese University of Hong Kong

Faculty of Engineering, The Chinese University of Hong Kong

Įvadas

Dekano pranešimas

Inžinerijos fakultetą, kurį 1991 m. Įkūrė buvęs vicekancleris prof. Charlesas Kao, dar žinomas kaip „skaidulinės optikos tėvas“ ir Nobelio fizikos laureatas, Inžinerijos fakultetą sudaro pasaulyje pirmaujantys ekspertai, kurie yra savo disciplinų priešakyje ir atsidavę mokymo ir tyrimų kompetencija.

Fakultetas teikia inovatyvų išsilavinimą mūsų inžinerijos studentams. Šiuo metu su daugiau nei 3800 bakalaurų ir magistrantų mes siūlome platų dirbtinio intelekto akademinių programų spektrą: sistemų ir technologijų, biomedicinos inžinerijos, informatikos, kompiuterių inžinerijos, elektronikos inžinerijos, energetikos ir aplinkos inžinerijos, finansų technologijos, informacijos inžinerijos, matematikos ir informacijos inžinerija, mechaninė ir automatinė inžinerija, sistemų inžinerija ir inžinerinis valdymas. Norėdami praturtinti studentų mokymosi patirtį, mes siūlome įvairius būdus, kaip įtraukti studentus į mokymąsi, pvz., Praktinę patirtį, inžinerijos verslumą, išvykas, tarptautinius mainus, vasaros studentų stažuotę ir praktiką.

Fakultetas pripažintas tarptautiniu mastu už savo meistriškumą inžinerinių tyrimų srityje. Mūsų pasaulinės klasės laboratorijos ir įrenginiai leidžia atlikti puikius tyrimus. Glaudžiai bendradarbiaudami su vyriausybe ir pramonės atstovais kurėme naujas technologijas, kad patenkintume visuomenės poreikius ir pagerintume žmonijos kokybę. Maždaug prieš 25 metus CUHK buvo Honkongo interneto infrastruktūros ir plėtros pradininkas. Tai, kad daugiau nei 80% šiandieninio interneto srauto Honkonge vis dar vyksta per CUHK ryšių įrangą, yra mūsų novatoriškos ir nuolatinės indėlio Honkonge liudijimas ir palikimas. Šiandien dirbtinis intelektas (PG) yra pasirengęs pakeisti kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Milžiniška startuolio „SenseTime“, pirmojo „Unicorn“ HK, sėkmė pabrėžia mūsų lyderio pozicijas AI srityje. Pagal tarptautinius inžinerijos reitingus esame vieni geriausių pasaulyje. „Reuters“ ką tik pavadino CUHK kaip novatoriškiausią Honkongo universitetą.

Pramonės revoliucija ir informacijos amžius pakeitė istorijos eigą. Inžinieriai prisiima vis didesnę atsakomybę už žmonijos tobulinimą. Dabar esame „Ketvirtosios pramoninės revoliucijos“ slenksčio, sujungdami fizinį, skaitmeninį ir biologinį pasaulius. Daiktų interneto, dirbtinio intelekto, robotikos, duomenų mokslo, biotechnologijų, medžiagų inžinerijos, mikroelektronikos, autonominių transporto priemonių, pažangios gamybos ir nanotechnologijų konvergencija yra tam, kad sutrikdytų kiekvieną pramonę ir kiekvieną šiuolaikinio gyvenimo aspektą. „CUHK Engineering“ turi dirbti kartu su kitais fakultetais, kad vaidintų pagrindinį vaidmenį formuojant Ketvirtąją pramonės revoliuciją. Ateinančiais metais mes toliau stiprinsime savo mokymo ir tyrimų kompetenciją, taip pat atsakysime į didžiuosius iššūkius, su kuriais susiduria pasaulis.

Man didelė garbė, kad turėjau galimybę eiti CUHK inžinerijos fakulteto dekano pareigas. Nekantriai laukiu darbo su labai talentingų kolegų komanda, siekdama toliau tobulinti mokslinius tyrimus ir švietimą, kurie prisideda prie Honkongo, Kinijos ir viso pasaulio.

Inžinerijos dekanas

Profesorius Martinas DF Wongas (黃 定 發 教授)

Choh-Ming Li kompiuterių mokslo ir inžinerijos profesorius

ACM bendradarbis, IEEE bendradarbis

133375_IMG_9758-Crop.jpg

Fakulteto misija

Inžinerijos fakultetas

Inžinerijos fakultetą 1991 m. Įsteigė profesorius seras Charlesas Kao, buvęs CUHK kancleris ir skaidulinės optikos ryšių krikštatėvis. Tai moderniausių tyrimų ir technologijų perdavimo centras, taip pat efektyvi inžinierių mokymo vieta. Stiprų jos profesijos kontingentą, be kita ko, sudaro Kinijos mokslų akademijos akademikai, IEEE bendradarbiai ir pirmasis Kinijos mokslininkas, laimėjęs prestižinį Turingo apdovanojimą. Studentai gaus patikimą inžinerijos išsilavinimą per griežtą inžinerijos bakalaurą ir kitas studijų programas bei moderniausias galimybes. Turtingas studentiškas gyvenimas, gausus mainų ir praktinio darbo bei studijų galimybės kartu suteikia pridėtinę vertę šiam išsilavinimui ir atveria milžiniškas karjeros perspektyvas Honkonge ir pasaulyje inžinerijos absolventams.

Fakulteto misija

Inžinerijos fakultetas yra pasiryžęs ugdyti būsimus inžinierių lyderius, siekti žinių modernių technologijų ribose ir pritaikyti technologijas tenkinant visuomenės ir žmonių poreikius.

133379_CUCampus2013-3.jpg

Pagarba

Pasaulinio lygio tyrinėtojai

35 IEEE bendradarbiai, JAV NAE narė, CAE nariai ir kt.

Puikūs mokinių pasiekimai

„Microsoft Research Asia Fellowship“, „Google PhD Fellowship“, „Google Anita Borg Memorial“ stipendijos, „IBM PhD Fellowship“ ir kt. Nugalėtojai.

Gyva tyrimų aplinka

133376_entrance_1_high.jpg

Kodėl CUHK?

  • Didžiausias miestelis Honkonge (137,3 ha)
  • Įsikūręs šalia Honkongo mokslo parko
  • Inovatyviausi Azijos universitetai „Reuters“: 2016 - 2019 m. Honkonge užima 1 vietą
  • ARWU populiariausi universitetai Didžiojoje Kinijoje: 1-asis Honkonge, 3-asis Didžiojoje Kinijoje
  • QS pasaulio universiteto reitingai: 10-oji Azijoje, 46-a visame pasaulyje
  • QS pasaulio universitetų reitingai pagal temas 2019 m .: 23 tiriamieji užima 50 geriausiųjų sąrašą pasaulyje
  • „Times Higher Education Rankings“: 7 vieta Azijoje, 57 vieta visame pasaulyje

Vietos

  • Ma Liu Shui

    Ma Liu Shui, Honkongas

Klausimai