Keystone logo
exMedia

exMedia

exMedia

Įvadas

exMedia yra akademinė grupė, kuri pritaria įsitikinimui, kad - eksperimentiniai estetinės projektai ir socialinės-techniniai tyrimai, kad sukelti - plėsti mokslo ir kūrybos horizontus nebuvo veiksmingai spręsti - egzistencinių žmogaus sąlygų 21-ajame amžiuje.

Objektas grupė exMedia integruoja disciplinas dizainas, kodavimas, erdvė, garsai ir animacija. Kritiškas ir eksperimentinė praktika derinti projekto darbą. Pradinių taškų yra atskiri klausimai studentų, socialiniai pokyčiai ir nepriklausomi tyrimai. Veiklos sritys Dalyko grupė apima Maker Kultūra, Hybrid Space, pažinimo ir transformacijos dizainas, garso mokslinius tyrimus, eksperimentinę IT Technologijos, politiką tinklų ir įrangos, animacija ir žaidimų.

Antrosios pakopos studijų programa skirta pareiškėjams iš įvairių profesinių sričių, pavyzdžiui, architektūros, urbanistikos, projektavimo, garso, kompiuterių mokslo, meno, teorijos ir aktyvizmo. Ekonomistai tikisi, gebėjimą dirbti su sudėtingais pranešimus savarankiškai nustatomas projekto tyrimas. Objektas grupė exMedia skatina studentus kurti naujus profilius, o ne dabartinių pareigybių aprašymus ir dabartinėmis rinkos sąlygomis lūkesčiai susitikti. Būsimos veiklos galimybės absolventams nuo nepriklausomybės per veiklos agentūrų ir įmonių per moksliniams tyrimams.

Unikalus tyrimas nurodant Dalyko grupė naudoja laisvus erdves meno mokykloje, nepateikiant į meno pasaulio apribojimus. Visų pirma, klausimai ir redagavimo formos paaukštintas kuris neturite jau žinote savo vietą nuo pat pradžių. Projektai Tiriamoji ir dizainas orientuotas su dabartiniais įrankiai, parengtų elektroninių mikrovaldikliu, lazeriniai pjovimo, CNC frezavimo staklių modelio, 3D skeneriai / spausdintuvams. Padalinyje veikia laboratorijas garso mokslinių tyrimų ir pramogos.

Vietos

  • Cologne

    Peter-Welter-Platz 2 , D-50676, Cologne

Klausimai