Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

Įvadas

Mes visi patyrėme baimę ir nerimą savo karjeros pradžioje. Didysis darbo pasaulio nežinomybė gąsdina ir gąsdina. Bet tai neturi būti.

European Centre for Career Education buvo įkurtas vieninteliu tikslu – nutiesti tiltą tarp baigimo ir pirmųjų karjeros žingsnių. Mes patobulinome programą, skirtą švelniems ir kietiems jūsų dalyko įgūdžiams, tinklų kūrimui ir stažuotei. 3 savaitės paskaitų, seminarų ir renginių su patyrusiais profesionalais, 4 savaitės garantuotos stažuotės ir viena savaitė kelionėms.


Turėdami šešerių metų patirtį, daugiau nei 500 partnerių kompanijų, 3 globėjus, augančią universitetų bendruomenę ir daugiau nei 1200 paskatintų karjeros, tikime, kad einame teisingu keliu.

Vasaros programos

ECCEDU buvo įsteigta siekiant suteikti ilgalaikį sprendimą pernelyg teorinėms universitetinio išsilavinimo ir karjeros konsultavimo tendencijoms. Remdamiesi universitetų teorinėmis žiniomis, mes užpildome spragą tarp studentų akademinių žinių ir realaus gyvenimo patirties.

Manome, kad teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derinys yra esminė prielaida, kad studentai būtų sėkmingi savo ateities srityse. Mūsų dviejų mėnesių trukmės vasaros programos yra orientuotos į teisę, tarptautinį verslą, informacines technologijas, architektūrą ir dizainą, tvarumą ir inžineriją. Programas sudaro trijų savaičių intensyvūs praktiniai kursai ir keturios savaitės stažuotės vienoje iš daugiau nei 500 tarptautinių kompanijų visoje Šengeno erdvėje.

Paskaitos ir dėstytojai

Kiekvieną vasarą tris savaites mokome savo studentus praktinių temų, kurios retai patenka į akademines programas. Šios temos atrenkamos kruopščiai, kad jos išliktų aktualios, ir jas nagrinėja aktyvūs profesionalai, laikomi savo srities ekspertais. Tarp mūsų pranešėjų yra Radekas Špicaras (Aspeno instituto prezidentas), Leošas Dvořákas (Skaitmeninimo vadovas, Valeo), Václav Nekvapil (VRK vyriausybės santykių vadovaujantis partneris), Klára Sommerová ((S)právně bendraįkūrėja ir vadovė), Miroslav Černý (ŠKODA AUTO, as Intelektinės nuosavybės departamento koordinatorė), Petra Hrušková (Red Hat pasaulinės TA operacijų vadovė), Pavlína Louženská (verslo ir inovacijų strategė, 2FRESH Prague) ir daugelis kitų.

131377_WM68.jpg

Stažuotės ECCEDU

ECCEDU programos yra skirtos ne tik praleisti laiką klasėje; visiškai priešingai. Po trijų savaičių intensyvių praktinių kursų mūsų studentai gauna galimybę panaudoti ir patobulinti ką tik įgytas žinias, eidami į keturių savaičių trukmės praktiką vienoje iš aukščiausio lygio įmonių, veikiančių savo sektoriuje.Bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip Siemens, UniCredit Bank, Lego ir Coca-Cola; advokatų kontoros, tokios kaip DLA Piper ir Linklaters; ir studijoms, tokioms kaip Jestico+, Whiles Architecture ir Chapman Taylor Architects, taip pat daugelis kitų, kad suteiktų vertingos patirties, įgūdžių ir praktinių žinių.

Visi mūsų partneriai gerai supranta didžiulį atotrūkį tarp tradicinio švietimo ir realaus gyvenimo situacijų; Todėl jie mielai sutiko dalyvauti rengiant mūsų studentus tapti sėkmingais ateities lyderiais ir gerai atpažįstamais savo srities ekspertais.

131376_WM75.jpg

Stipendijos ir finansavimas

SumaGalutinis paraiškų davimo terminas
One full scholarship every year because we care about giving a chance to those who can not afford our programs.2,000 EURFebruary 29, 2024
Social scholarship offers up to 50% off the program fee for eligible applicants. 500 EURFebruary 29, 2024

Campus Life & Facilities


Tradiciškai mūsų vasaros programos atidaromos sveikinimo šventiniu vakaru ECCEDU studentams. Šis renginys suteikia galimybę susitikti su įkvepiančiais žmonėmis, tokiais kaip įkūrėjai, teisininkai, įmonių vadovai ar architektai. Per programos paskaitų dalį organizuojamos įvairios komandos formavimo veiklos, tokios kaip kepsninės, pabėgimo žaidimai, lazeriniai žaidimai arba ekskursijos ir vietinių produktų pirkimas; ir kelionės po Čekiją (Kutná Hora, Český Krumlov) ir į užsienį (Viena, Berlynas). ECCEDU sertifikatas išduodamas kiekvienos programos pabaigoje per neformalią apdovanojimo ceremoniją, dažniausiai kepsnių vakarėlio forma. Be to, praktikos įmonės išduoda rekomendacinius raštus arba praktikos pažymėjimus.

Vietos

 • Prague

  Prague, Čekija

 • Dubai

  Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

 • Bucharest

  Bucharest, Rumunija

  • 7th Avenue

   7th Avenue, Jungtinės Amerikos Valstijos

  Klausimai