Keystone logo
European Bartender School

European Bartender School

European Bartender School

Įvadas

Nuo tada, kai mes pradėjome 1999 m., European Bartender School barmeno European Bartender School pavertė 70 000 studentų aukštos kvalifikacijos barmenais ir išleido juos į pasaulį. Mūsų kursai, kaip pirmaujanti barmenių mokykla, yra labiausiai išplėtoti pramonėje, juos sukūrė garsūs ekspertai.

Bet mes esame daug daugiau nei tik barmeno mokykla. EBS yra 360 ° patirtis, skirta paversti jus geriausiu barmenu ir asmeniu, kuo jūs galite būti.

Per mūsų kursus gausite neprilygstamą mokymą, visuotinai pripažintą pažymėjimą, visą gyvenimą trunkančių draugų tinklą ir galimybę keliauti po pasaulį. Be to, jūs būsite palaikomi prieš kursą, jo metu ir po jo, nesvarbu, ar tai pasirenkate kelionės tikslą, ar ieškote darbo visame pasaulyje.

Pradėkite karjerą, kuri gali jus nuvesti bet kur. Prisijunkite prie European Bartender School .

Gaukite pasauliniu mastu pripažintą bartending kvalifikaciją

Mes didžiuojamės, kad esame didžiausia ir prestižiškiausia barmenų mokykla pasaulyje. Mes paruošėme daugiau žmonių nei bet kurioje kitoje baro mokykloje, daugiau nei 70 000 studentų pavertę kvalifikuotais specialistais. EBS sertifikatas yra pripažintas ir gerbiamas barų, restoranų ir klubų visame pasaulyje, taigi, baigę studijas, pirmiausia galėsite pasirinkti geriausius šios pramonės srities darbus. Dalyvaudami tarptautiniame barmeno kursuose ir išplėstiniuose barmenų kursuose, visą gyvenimą gausite prieigą prie mūsų internetinės platformos EBS MatchStaff, jungdami jus su geriausiais darbdaviais visame pasaulyje.

Bartend savo kelią visame pasaulyje

Iš 25 mokyklų, išsibarsčiusių penkiuose žemynuose, EBS yra sukurta keliautojams ir ieškantiems nuotykių. Per mus jūs patirsite dar vieną pasaulio kraštą - o jei būsite vietiniai - visiškai naują savo gimtojo miesto pusę. Mūsų kursuose gausite galimybę pažymėti dalykus iš savo kibirų sąrašo. Apkeliauti pasaulį? ✔️ Pakeisti karjeros kelią? ✔️ Sukurti visiškai naują draugų grupę? ✔️ Mes norime, kad jūs jaustumėtės kaip dabar, kai laikas nustoti sakyti „vieną dieną“ ir pradėti gyventi savo geriausią gyvenimą.

Pasidalinkite nepamirštama patirtimi su naujais draugais

Nuo pat pirmos dienos būsite priimtas į bendruomenę atviromis rankomis. Ir ilgai po savo kurso jūs ir toliau būsite jo dalis, pasinaudodami daugybe karjeros ir tinklų kūrimo galimybių. Studijuodami ir gyvendami su kurso draugais greitai užmezgsite tvirtą draugystę, kuri truks visą gyvenimą.

Gyvas gyvenimas kaip EBS absolventas

Atraskite naujas vietas

Nesvarbu, ar norite tai išgyventi Sidnėjuje, ar įgyvendinti fantazijas rojaus saloje Pukete, ar gyventi la dolce vita Romoje - mes turime 25 vietas, kurias galite atrasti.

Laisvė ir lankstumas

Baigę studijas galėsite džiaugtis stabilumu žinodami, kad galėsite susirasti darbą, kur bebūtumėte.

Padarykite nuostabius prisiminimus

Susipažinkite su visiškai nauja grupe žmonių ir užmegzkite draugystę bei prisiminimus, kurie truks visą gyvenimą.

Apie mus

Įkurta 1999 m

Nuo 1999 m. Mes plečiamės visame pasaulyje ir atidarėme 28 barmeno mokyklas 5 žemynuose. Per pastaruosius 20 metų daugiau nei 70 000 žmonių dalyvavo mūsų unikaliuose kursuose, iš kurių daugelis išvyko pasiekti nepaprastų dalykų.

Per 28 mokyklas visame pasaulyje

Mes turime mokyklų, esančių 20 šalių Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir Afrikoje. Mes siūlome Jums miesto vietas, paplūdimio kurortus ir net Alpių slidinėjimo vietą.

Kasmet į mūsų bartingo šeimą prisijungia daugiau nei 7000 žmonių

Mes esame didžiausia barmenų mokykla pasaulyje pagal mokomų mokinių skaičių ir mokyklų, kurias turime visame pasaulyje, skaičių. Štai kodėl mūsų sertifikatas yra pripažintas visame pasaulyje ir tuo turi kuo didžiuotis.

Labiausiai pasaulyje sukurtos barmeno programos

Mūsų barmeno kursai yra patys pažangiausi pramonėje, juos sukūrė penki pasaulyje garsūs barmenų ekspertai. Mes reguliariai atnaujiname savo kursus, kad įsitikintume, jog visada savo studentams teikiame naujausią pramonės praktiką.

Vietos

 • Barcelona

  Passatge del Patriarca 6-1, 08002, Barcelona

 • Paris

  30 bis, Rue Girard Montreuil, France, 93 100, Paris

 • London

  Basement Unit Block B001/2 Tower Bridge Business Complex 100 Clements Road, SE16 4DG, London

 • Phuket

  Ban Kata Beach, 98/84-85 Beach Center Kata Rd., 83100, Phuket

 • New York

  327 Stagg Street, 2nd Floor Brooklyn, 11206, New York

 • Amsterdam

  Paasheuvelweg 34H BJ Amsterdam, 1105, Amsterdam

 • Cape Town

  40 Woodlands Road Woodstock 7915 Cape Town South Africa, , Cape Town

 • Stockholm

  Luntmakargatan 36, 111 37, Stockholm

 • Rome

  Via Crescenzo del Monte 36, 00153, Rome

 • Kos

  Lawrence Apartments Odos Riminiton, Lambi Kos 85300, Greece, , Kos

 • Sydney

  9 Wellington Street Chippendale NSW 2008, Sydney, , Sydney

Klausimai