Keystone logo
ESME

ESME

ESME

Įvadas

ESME : Inovacijų dvasia be sienų

Įkurta 1905 m., ESME yra privati, ne pelno siekianti mokykla, kurią prižiūri Švietimo ir tyrimų ministerija. Mokykla turi senas tradicijas rengti inžinierius, turinčius platų, gerai išvystytą pagrindą, leidžiantį jiems lengvai pereiti į bet kurią inžinierių darbo rinkos dalį.

Pripažintoji inžinerijos mokykla

ESME yra geriausių Prancūzijos inžinerijos ir verslo mokyklų „Grandes Ecoles“ konsorciumo narė, taip pat yra Erasmus aukštojo mokslo chartijos pasirašiusi ir „n+i“ tinklo, tarptautinio inžinerijos mokyklų tinklo, narė.

ESME misija – rengti inžinierius atliekant naujausius tyrimus. Mes siekiame prisidėti prie mokslo žinių tobulinimo ir plėsti savo mokymą per pramonės ir tarptautines partnerystes.

71902_71901_rsz_axellericci_coreedusud.jpg

Studentų gyvenimas Prancūzijoje

Poilsis taip pat atlieka savo vaidmenį ESME su daugybe studentų klubų nuo sporto iki muzikos ir vyno. Mokykloje organizuojama daugybė socialinių užsiėmimų – puiki proga susipažinti su prancūzišku gyvenimo būdu ir susitikti su naujais draugais.

Be to, didelis mokyklos absolventų tinklas ir ryšiai šiame sektoriuje didina tarptautines stažuočių ir karjeros galimybes užsienyje.

Fundamentiniai tyrimai

ESME suteikia galimybę visiems studentams glaudžiai dalyvauti pažangiausiuose tyrimuose. Iš tiesų, aukšto lygio tarpdisciplininiai fakulteto darbuotojai yra pasiryžę vykdyti taikomuosius mokslinius tyrimus per pramoninius ir pagrindinius ryšius, taip pat akademinius mokslinius tyrimus, susijusius su mūsų fundamentiniais tyrimais. Mokslinių tyrimų sritys apima daugybę dalykų, nuo energetikos sistemų iki medicinos vaizdavimo ar, pavyzdžiui, teismo ekspertizės.

Partnerystės apima tarptautines grupes ir startuolius, taip pat prestižines nacionalines institucijas, tokias kaip INSERM (Nacionalinis sveikatos ir medicinos tyrimų institutas) arba CNRS (Nacionalinis mokslinių tyrimų institutas). Studentai yra susiję su šia moksline veikla per stažuotes ir projektus. Dauguma magistrantūros studijų studentų MTEP projektą vykdo bendradarbiaudami su įmone arba mokslinių tyrimų institutu, prižiūrint fakulteto nariui.

Vietos

  • Paris

    ESME 34 Rue de Fleurus, 75006, Paris

Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai