Keystone logo
Erzincan University Kompiuterinė inžinerija (DIP)
Erzincan University

Kompiuterinė inžinerija (DIP)

Alikahya Fatih, Turkija

Request duration

Turkų, Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kompiuterių inžinerijos bakalauro programa pradėjo mokytis 2018 m.

Kvalifikacija apdovanota

Programoje iš viso išduodami 240 ECTS kursų, kurie sėkmingai baigę 4,00 ir ne mažiau kaip 2,0 CGPA, ir profesinis mokymas, parengti kartu su praktikos ataskaita, išlaikant pažymį studentams. Kompiuterinės inžinerijos bakalauro diplomas.

Konkretūs priėmimo reikalavimai

Erzincan Binali Yıldırım universiteto Elektros ir elektronikos inžinerijos katedra, turinti aukštosios mokyklos diplomą ir Studentų atrankos ir įdarbinimo centrą (SSPC), priėmus egzaminus, kuriuos atliko YKS (TYT-AYT) Studentai, surinkę reikiamų skaitinių tipų balus. Studentai priimami pagal tam tikrą kvotą, nustatytą pagal šonines perkėlimo paraiškas mūsų universitete ar už jo ribų. šoninio ir vertikalaus perėjimo sąlygos ir jų taikymas atliekamas pagal YÖK nustatytus principus.

Specialios ankstesnio mokymosi (formalaus, neformaliojo ir savaiminio) pripažinimo priemonės

Priimtini lygiavertiškumo studentai iš Aukštojo mokslo tarybos pripažintų institucijų.

Kvalifikacijos reikalavimai ir taisyklės

Studentai, įstoję į Kompiuterių inžinerijos katedrą, turi būti sėkmingai baigę 240 ECTS kreditų kurso plane ir atlikę 40 dienų praktikos praktikos ataskaitas bei atlikę praktikos projektus.

Programos profilis

Kompiuterinės inžinerijos pirmo kurso studentai lanko pagrindinių mokslų kursus, taip pat kompiuterių inžinerijos kursus ir įvadinius kursus. Nuo antros klasės mokiniai, atitinkantys reglamente nurodytus reikalavimus, gali turėti du inžinerijos laipsnius tuo pačiu metu, atlikdami dvigubus pagrindinius ir antrus laipsnius kitoje inžinerijoje. Po antrų metų studentai pasirenka pasirenkamuosius kursus, kartu su pagrindiniais kompiuterių inžinerijos kursais. 4 klasės mokinys, baigdamas projektą, sustiprina žinias, kurias išmoko bakalauro studijų metu. Be to, studentai pradeda praktiką po II kurso. Bendra praktika, kuri yra 40 darbo dienų, baigiama atlikus 20 darbo dienų praktiką 2 ir 3 klasių pabaigoje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Computer Engineering Grad Dip
    • Limerick, Airijos sala
  • Graduate Certificate in Engineering in Hypersonics
    • Online USA
  • Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos technologijos mokslų daktaras
    • Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos