Keystone logo
ENACO

ENACO

ENACO

Įvadas

ENACO yra pirmoji nuotolinio verslo mokykla Prancūzijoje, siūlanti 61 diplomą, sertifikavimą ir kvalifikacijos kėlimo kursus komercijos, vadybos, pardavimo, rinkodaros, nekilnojamojo turto ir personalo iki Bac +5 srityse.

Nuo pat įkūrimo 2006 m. ENACO verslo mokyklos projektas buvo nuotoliniu būdu mokyti ateities profesionalus ir lyderius įvairiose komercijos, rinkodaros, nekilnojamojo turto, valdymo ir finansų srityse.

Vis labiau susietame pasaulyje ENACO sukūrė unikalų edukacinį projektą, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas naujovėms, asmeniniam palaikymui, kompetencijos paieškai ir studentų įsidarbinimo galimybėms.

ENACO yra pavaldi Nacionalinės švietimo ministerijos švietimo kontrolei ir yra Europos mokyklų federacijos (FEDE) narė. ENACO taip pat turi Qualiopi Training Action ir ISO 9001 kokybės sertifikatą, o tai patvirtina jos įsipareigojimą užtikrinti mokymo kokybę ir studentų pasitenkinimą.

Mokymo eiga

Visi ENACO siūlomi mokymai yra visiškai baigti internetu mūsų komandų sukurtame virtualiame miestelyje. Studentas turi prieigą prie visų savo kursų, namų darbų, bet ir prie virtualių užsiėmimų. Virtualiajame miestelyje integruotos dalijimosi ir mainų funkcijos bei „Google Apps“. Todėl mokiniai gali dalyvauti vaizdo konferencijoje su savo mokytojais naudodamiesi „Google Hangout“ – tiesiogine „Google“ vaizdo pokalbių paslauga. Jis pasiekiamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu: galėsite treniruotis kur bebūtumėte ir kada panorėsite!

Pedagoginis tolesnis darbas

Viso mokymosi metu jus stebės mūsų mokytojų komanda. Jums naudinga individuali ir personalizuota priežiūra bei švietimo pagalba. Jums naudinga asmeniniai mainai su kiekvieno dalyko mokytoju. Šie mainai vyksta telefonu, el. paštu, tiesioginiais pokalbiais ir (arba) vaizdo konferencijose. Siekdami kuo geriau jus palaikyti, jūsų mokytojai reguliariai organizuoja temines virtualias pamokas.

Mūsų mokykla taip pat siūlo jums patobulintą koučingo paslaugą. Subūrėme ugdomųjų trenerių komandą, kuri pataria pirmosiomis mokymosi dienomis pameistrystėje ir suteikia visus raktus susitvarkyti, motyvuoti ir atskleisti visas savo galimybes. Jie padės jums per treniruotę ir bus jūsų žinioje, jei susidursite su menkiausiais sunkumais.

ENACO , naujoviškos mokyklos meistriškumas

ENACO taikoma Nacionalinio švietimo ir Europos mokyklų federacijos švietimo kontrolė ir yra ISO 9001 bei Qualiopi kokybės sertifikatas – mokymo veiksmai ir pameistrystės mokymo veiksmai. Įvairios mūsų akreditacijos ir patvirtinimai rodo mūsų įsipareigojimą gerinti mokymo kokybę, studentų pasitenkinimą ir jų galimybes įsidarbinti, todėl mūsų mokymas gali būti įtrauktas į tęstinio mokymo sistemas (CPF, AIF, darbo studijos ir kt.). ENACO siūlomi BTS yra pripažinti ir jiems taikoma nacionalinė švietimo kontrolė, o bakalaurus ir magistrus savo ruožtu pripažįsta FEDE.

Mūsų 9 kokybės įsipareigojimai

 1. Virtualus miestelis, pasiekiamas 24 valandas per parą ir visiškai suderinamas su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais, kad galėtumėte mokytis kur tik norite ir kada norite!
 2. Virtualus miestelis švietimo naujovių priešakyje: „Google Apps“, ypač „Hangout“, integravimas, kad būtų galima stebėti tiesiogines vaizdo diskusijas
 3. Patyrusių mokymo trenerių komanda padės jums visos kelionės metu
 4. Jokių papildomų išlaidų už mokymus: nėra kelionių, apgyvendinimo, maitinimo išlaidų ir kt.
 5. Patyrę mokytojai iš profesinio pasaulio ir aukštojo mokslo
 6. ISO 9001 ir Qualiopi kokybės sertifikatas – mokymo veiksmai ir pameistrystės mokymo veiksmai, mūsų įstaigos įsipareigojimo užtikrinti mokymo kokybę įrodymas
 7. Galimybė užsiregistruoti ir pradėti treniruotes bet kuriuo metu
 8. Treniruočių ritmas, pritaikytas kiekvienai situacijai (pagreitintas arba paskirstytas laikui bėgant)
 9. Jūsų turima paslaugų ekosistema: 100 % gerų pasiūlymų erdvė, „Office 365“ žiniatinklio rinkinys, „Google Workspace“ licencija, kasdienė „Le Figaro“ prenumerata ir į mokymus integruotos „Google“ skaitmeninės dirbtuvės.

Vietos

 • France Online

  France Online, Prancūzija

Klausimai