Keystone logo
Duke University "Duke Pre-College Residential" programa
Duke University

"Duke Pre-College Residential" programa

Durham, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Weeks

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

16 Jun 2024

USD 2 800 *

Stovykloje

* dviejų savaičių programos | vienos savaitės programos: 1 400 USD

Įvadas

"Duke Pre-College" programos suteikia motyvuotiems dabartiniams 6-11 klasių moksleiviams galimybę įgyti patirties ir akademinės patirties universiteto aplinkoje. Duke Pre-College Residential Programs įkvepia ir kelia iššūkius naujos kartos mąstytojams ir lyderiams, kartu suteikdamos jiems galimybę susipažinti su ateities galimybėmis. Mūsų įvairūs kursai yra pritaikyti šiuolaikinių mokinių interesams ir aktualiausiems klausimams, o Duke patirtis įgyjama bendraujant su Duke dėstytojais, mokslininkais ir kviestiniais lektoriais, kurie yra savo sričių ekspertai.

Priešmokyklinio ugdymo programos metu studentai gali mėgautis nepamirštama gyvenamąja ir akademine patirtimi. Jie gyvena miestelio bendrabučiuose, maitinasi pasaulinio lygio valgyklose ir lanko svarbias miestelio ir apylinkių vietas. Tuo pat metu jie užmezga ryšius su bendraamžiais iš viso pasaulio ir mokosi iš Djuko fakulteto dėstytojų ir doktorantų bei pramonės ekspertų.

Vienos savaitės programos

 • Klasės: 6-11
 • Datos: Birželio 30-liepos 5 d., liepos 21-26 d.
 • Mokestis už mokslą: 1 400,00 USD
 • Kambarys & Maitinimas: 750,00 USD*
  *5 nakvynės, 6 dienų maitinimas

Dviejų savaičių programos

 • Klasės: 6-11
 • Datos: Birželio 16-28 d., liepos 7-19 d.
 • Mokestis už mokslą: 2 800,00 USD
 • Kambarys & Maitinimas: 1900,00 USD*
  *12 nakvynių, 13 dienų maitinimas, patalynė

Kas įtraukta

Mokestis už mokslą: Užsiėmimai kiekvieną dieną nuo 9 iki 16 val. su profesionaliais, patyrusiais instruktoriais ir dėstytojais; visos knygos ir reikmenys; kviestiniai lektoriai; įėjimo mokesčiai ir transportas į ekskursijas; "College Connections" seminarai ir kita klubo veikla; vakariniai ir savaitgalio socialiniai renginiai; ekskursijos į pagrindinį miestelį ir sporto objektus.

Kambarys & Valdyba: Apgyvendinimas Rytų miestelio gyvenamajame korpuse; 24 valandas per parą dirbantis gyvenamasis ir medicinos personalas; visas maitinimas; pagrindinė patalynė ir rankšluosčiai; transportas į RDU ir atgal.

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai