Keystone logo
Discovery Community College Tarptautinės prekybos vadybos profesionalas
Discovery Community College

Tarptautinės prekybos vadybos profesionalas

Nanaimo, Kanada

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Organizacijoms reikia profesionalų, kurie galėtų stebėti savo prekių ar paslaugų srautus ir gauti viską - nuo žaliavų iki gatavų produktų - tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Turėdami „ Discovery Community College aukštąjį tarptautinės prekybos valdymo ir krovinių ekspedijavimo diplomą, jūs galite būti toks profesionalas, kurį galėtumėte baigti greičiau nei per metus.

Ši programa šiuo metu siūloma Campbell River, Nanaimo ir Surrey.

Traukinys prisijungti prie vieno iš sparčiausiai augančių Kanados sektorių, kuris, remiantis naujausia statistika, tikisi, kad kiekvienais metais Kanadoje bus užimta 66 000 naujų ir laisvų vietų *.

Tarptautinės prekybos valdymas suteikia pasaulinę perspektyvą karjerai logistikos, tiekimo grandinės valdymo ir krovinių ekspedijavimo srityse. Kiekvieną dieną ekonomika tampa vis globalesnė, visų Kanados sektorių įmonės pasikliauja specialistais, specialiai apmokytais įsigyti prekių ir medžiagų vartotojams patinkantiems produktams ir paslaugoms, naudojant etišką verslo praktiką.

Kanados kompanijos nuolat tiria naujas rinkas užsienyje ir turi būti apmokytos specialistai, kurie užtikrintų, kad jie galėtų efektyviai ir laiku patenkinti klientų poreikius oro, jūrų ir sausumos krovinių gabenimo maršrutais.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai