Keystone logo
Convertas

Convertas

Convertas

Įvadas

Kas mes esame

Convertas yra patikima patariamoji firma, padedanti organizacijoms plėtoti savo veiklą, kad jos atitiktų savo tikslus priimant geriausią praktiką.

" Convertas padeda įmonėms pagerinti savo veiklą ir augti, ieškant naujų ir geresnių veiksmų. Mes siūlome specializuotų paslaugų seriją visose verslo srityse, dirbdami kartu su savo klientais, padėdami jiems plėtoti savo organizacijas.

Convertas patirtis grindžiama metų patirtimi dirbant su įvairios pramonės šakomis, Viduriniuose Rytuose, Afrikoje, Europoje ir Azijoje.

Pagrindinis mūsų tikslas yra padėti jūsų verslui pagerinti savo veiklą ir augti, nustatant ir sprendžiant problemas, ieškant naujų ir geresnių būdų, kaip tai padaryti. Nesvarbu, ar didelė korporacija, MVĮ ar ne pelno organizacija, mes padedame plėtoti savo veiklą, mažindami jų išlaidas.

" Convertas " siūlo platų paslaugų spektrą, todėl mūsų pasiūlymas yra patrauklus ir suteikia daugybę iššūkių ir galimybių plėtrai. Mūsų pasiūlymas apima visas verslo sritis, dirbantis kartu su savo klientais, padedantis jiems plėtoti organizacijas.

Ką mes darom

Mūsų konsultacinių paslaugų asortimentas orientuojamas į strateginį valdymą ir problemų sprendimą rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, kokybės, finansų, pirkimų ir tiekimo grandinėje. Mūsų konsultantai yra pasirengę padėti klientams planuoti ir įgyvendinti projektus, konsultuoti ir smegenyse su jais, siekiant gauti praktinių rezultatų ir sustiprinti strateginį mąstymą.

Convertas mes mokome žmones visose verslo srityse, įskaitant vadybą, personalo vadybą, rinkodarą, finansus, viešuosius pirkimus ir logistiką, taikančias organizacijas, vadovus ir darbuotojus.

Mūsų misija

Convertas yra patikima patariamoji kompanija, padedanti organizacijoms plėtoti savo veiklą, kad atitiktų savo tikslus, priimdama geriausią praktiką.

Mes padedame įmonėms pagerinti savo veiklą ir augti, planuodama, sprendžiant problemas ir ieškodami naujų ir geresnių veiksmų. Mes siūlome specializuotų paslaugų seriją visose verslo srityse, dirbdami kartu su savo klientais, padėdami jiems plėtoti savo organizacijas.

Mūsų vizija

Convertas vizija yra patikimas patarėjas visose verslo srityse visame pasaulyje, pirmaujanti patariamoji įmonė, pasitikintis aukšto lygio kompetencija įvairiose verslo srityse.

Mūsų vertybės

 • Kompetencija: esame pasiryžę teikti klientams puikų aptarnavimą, viršijantį jų lūkesčius

 • Sąžiningumas. Ką mes pažadėjome, kas bus pristatyta. Turintys stiprius moralinius principus yra mūsų gyvenimo būdas. Mes teikiame į rezultatus orientuotas paslaugas.

 • Kūrybiškumas: mes kuriame naujas galimybes savo klientams per mūsų paslaugas, problemų sprendimą ir strateginį planavimą.

 • Vadovavimas: Mūsų vadovybė remiasi mūsų turima vizija, kuri įkvepia ir skatina kitus.

Treniravimasis ir vystymasis

Mes organizuojame mokymus visose verslo srityse, įskaitant strateginį valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymą, rinkodarą

Mūsų mokymo metodika

Kadangi žmonės nepamena daugybės to, ką jie skaito ar girdi, mūsų metodika labiau priklauso nuo garso ir vaizdo poveikio, kuris yra efektyvesnis nei paskaitų stilius. Pristatymai, vaizdo įrašai ir modeliavimo metodai pasirodė esąs labai veiksmingi žmonėms prisiminti.

Be to, mokymasis ir mokymasis yra geriausios mokymosi ir prisiminimų priemonės. Tai reiškia, kad besimokantysis dalyvauja mokymo procese bendraujant, užpildydamas darbo lapus ir skatindamas paaiškinti ir pristatyti, kas įgyta.

Mokymai vyksta kaip viešieji kursai 3-5 dienas iš eilės viešbučio patalpose konferencijos metu arba kliento patalpose kaip vidiniai kursai.

Mes taip pat tvarkome individualias mokymo programas (ITP) asmenims, kurie reikalauja, kad kursai būtų pritaikyti pagal jų darbo sritį arba jų poreikius. Tai daugiausia yra vienos ar daugiau treniruočių stiliaus mokymų

Vietos

 • Dubai

  212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai, 124534, Dubai

 • Abu Dhabi

  Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  • London

   London, Jungtinė Karalystė

   • Istanbul

    Istanbul, Turkija

    • Kuala Lumpur

     Kuala Lumpur, Malaizija

     Klausimai