Keystone logo
© image courtesy of The New School
Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Continuing and Professional Education at The New School

Įvadas

Įvadas

Continuing and Professional Education at The New School yra nukreiptas į mokymąsi, siūlydamas kursus ir paskaitas iš savo srities specialistų. Siūlome platų dalykų spektrą besimokantiems nuo ikimokyklinio amžiaus studentų, pradedančių kūrybinę kelionę, iki kai kurių įtakingiausių pasaulio organizacijų vadovų. Čia galite klestėti, nesvarbu, ar dirbate profesionaliai, pradedate savo patirtį koledže, ar norite pridėti naujų įgūdžių į savo profesionalų įrankių rinkinį.

Sertifikatų programos

Profesinio tobulėjimo tramplinas, Parsons sertifikatas yra akredituoto universiteto pažymėjimas, kuris yra lanksti ir prieinama alternatyva studijų programai. Studentai gauna naudos iš mažų klasių ir tiesioginio bendravimo su dėstytojais ir bendraamžiais savarankiu, internetiniu formatu, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas projektiniam mokymuisi. Nuo dviejų iki aštuonių kursų trukmės sertifikatai įgyjami per mažiau nei dvejus metus, kai kurie – per vieną semestrą. Paraiškos nereikia. Studentai gali būti naujokai meno ir dizaino srityje arba užsiregistruoti norėdami išplėsti savo įgūdžius ir sustiprinti savo portfelį; daugelis savo patirtį panaudojo kurdami visiškai naujas karjeras ir verslo galimybes.

Vykdomosios švietimas

Mūsų vadovų švietimo pasiūla remiasi Parsons School of Design ir jos pramonėje pirmaujančia patirtimi, susijusia su mokymo programų naujovėmis, bendradarbiavimo metodais ir novatorišku technologijų naudojimu bei eksperimentavimu, siekiant suteikti pažangiausią tarpdisciplininę patirtį. Nors kitose vykdomosiose programose pagrindinis dėmesys skiriamas „investicijų grąžai“, „Parsons Executive Education“ pirmauja su „Return on Design“, kuri pasitelkia dizainą, kad pagerintų našumą, padidintų atsparumą, sukurtų naują dinamišką klientų patirtį ir maksimaliai padidintų augimą. Mūsų laipsnis, sertifikatas ir atviros registracijos programos leidžia vadovams ugdyti dizainą kaip metodą ir mąstyseną, kurie gali būti naudojami kaip strategijos katalizatorius, transformacijos variklis ir sudėtingumo sprendimas.

Vietos

  • New York

    New York, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai