Keystone logo
Contemporary China Studies Programme

Contemporary China Studies Programme

Contemporary China Studies Programme

Įvadas

Contemporary China Studies Programme suteikia jums unikalią galimybę sužinoti apie dabartinę Kiniją ir jos patirtį per įdomų semestro studijų užsienyje programą, kuri vykdo ECTS kreditus savo studijų programai namuose. CCSP yra unikali mokymosi patirtis pažengusiems bakalauro studentams, kurie nori sužinoti apie Azijos kultūrą ir gyvenimo būdą, norintiems studijuoti pasaulinio lygio universitete ir norintiems ištirti verslo pasaulį Kinijoje tikrai žaviuoju, tačiau tarptautiniu ir prieinama aplinka. CCSP įsikūręs Šanchajus, vienas iš labiausiai įdomių pasaulio miestų šiandien, ir mokomas bendradarbiaujant su Fudano universitetu, vienu iš prestižiškiausių į mokslinius tyrimus orientuotų universitetų Kinijoje, o QS užėmė 40 vietą pasaulyje. Su CCSP jūs galite rinktis kinų kalbos kursus, anglų kalbos kursus įvairiais klausimais, taip pat stažuotes vietinėje organizacijoje ar tarptautinėje kompanijoje. Bendradarbiaujant su reguliariomis grupinėmis ekskursijomis ir socialine veikla, įvedančia jus į tradicinę kinų kultūrą, CCSP yra daugiadalykio akademinė programa, suteikianti išsamias teorines ir praktines perspektyvas, susijusias su kylančiu Kinijos statusu kaip pasauline jėga.

Kodėl CCSP?

  1. Gyvenk nuostabiame ir energingame mieste
  2. Studijuokite pasaulinės klasės universitetuose
  3. Patirkite verslo pasaulį Kinijoje
66928_iStock-638610500.jpg

Top Universitetas

Contemporary China Studies Programme yra mokoma Fudano universitete, viename iš labiausiai prestižinių, į mokslinius tyrimus orientuotų universitetų Kinijoje. Naujausiame pasaulio universitetų QS reitinge Fudano universitetas yra Šanchajaus 1-asis universitetas ir 40-asis visame pasaulyje. Fudane yra 30 000 studentų, tarp jų 5 000 tarptautinių studentų.

Socialinės raidos ir viešosios politikos mokykla, kuriai taikoma CCSP programa, yra viena iš pasaulinių socialinių mokslų mokymo ir mokslinių tyrimų tvirtovių. Jo tarptautiniai partneriai yra Harvardo universitetas, Londono ekonomikos ir politikos mokslų mokykla, "Trinity College" ir daugelis kitų. Dešimt procentų mokyklos studentų yra tarptautiniai studentai iš JAV, Kanados, Japonijos, JK, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos ir Šiaurės šalių. CCSP dėstytojai turi didelę patirtį atliekant akademinius tyrimus ir dėstymą žinomuose universitetuose Kinijoje ir užsienyje, tokiuose kaip Harvardo universitetas, Čikagos universitetas, Vašingtono-Sietlo universitetas ir GeorgiaTech. Vietos verslo lyderiai ir profesionalūs ekspertai iš įvairių organizacijų kviečiami pristatyti atvejų studijas.

Campus gyvenimas

"Fudan" yra ne tik geriausias, bet ir vienas iš didžiausių ir labiausiai tarptautinių universitetų Šanchajuje, turėdamas 30 000 studentų, įskaitant 5 000 tarptautinių studentų. Kaip tarptautinis "Fudan" studentas, turite galimybę susipažinti su bet kuria studentų asociacija universitete, taip pat su visais jo kitais patogumais, pavyzdžiui, valgyklomis, bibliotekomis ir sporto salėmis.

66929_iStock-589097990.jpg

Nuostabus miestas

Šanchajus: wow!

Šanchajus, be abejo, yra vienas iš labiausiai įdomių pasaulio miestų šiandien. Miestas yra beprecedenčio Kinijos ekonomikos augimo, technologinių naujovių ir kultūrinio renesanso epochoje. Šanchajuje yra vieta, kur Rytai susitinka su Vakarais, kur senas ir naujas susipina įspūdingai. Nebėra jokių pastangų parodyti, kad Šanchajuje tapo vienu nuostabiausių ir gyvybingiausių šio pasaulio metropolių. Su vienu milijonu užsienio gyventojų, Šanchajus pasižymi naujausiomis tarptautinėmis infrastruktūromis ir neribotomis galimybėmis susikurti naujus draugus, kurti profesionalius tinklus ir ieškoti būsimų įsidarbinimo galimybių. Studijų semestras Šanchajuje puikiai tinka jūsų CV. Nenuostabu, kad Šanchajuje greitai tampa viena iš populiariausių tarptautinių studentų studijų vietų pasaulyje.

Gyvenimas Šanchajuje

Gyvenimas Šanchajuje yra nepaprastai įdomus ir įvairesnis, tačiau patogus ir saugus. Kaip vienas iš didžiausių ir šiuolaikinių didmiesčių miestų, Šanchajuje niekada nemiega. Tai rutulinių ir vakarų kultūrų, senų ir naujų tradicijų lydymasis. Šanchajus siūlo daugybę galimybių pramogoms, parduotuvėms, barams ir restoranams, ekskursijoms, koncertams ir šou. Gana įmanoma gyventi gyvenimą, kuris yra labai panašus į bet kurio pagrindinio Europos metropolio gyvenimą. Taip pat galite pasirinkti gyventi kaip vietiniai gyventojai. Kinų maistas yra geras ir pigus. Vietinės parduotuvės parduoda įvairius dalykus, kurių jūs niekada nepasieksite Europoje, dažnai nebrangūs.

66930_iStock-613689196.jpg

Intern option

Contemporary China Studies Programme yra skirta maksimaliai padidinti savo galimybes sužinoti apie dabartinę Kiniją ir jos patirtį per 4 ar 5 mėnesius, vykstančius Šanchajuje. Akademinių kursų pasirinkimas, kurį visi gerai žinomi Fudano universiteto dėstytojai ir dėstytojai dėsto anglų kalba, suteikia teorines ir akademines žinias apie naujausius įvykius Kinijoje tokiose srityse kaip kultūra ir visuomenė, verslas ir ekonomika, politika ir diplomatija. Kalbos kursai, kuriuos moko pradedantiesiems ir tarpiniams lygmenims, leidžia jums išgirsti, ką reikia kalbėti ir skaityti kinų kalbą arba tobulinti savo kalbos įgūdžius, jei jau pradėjote mokytis kalbos. Praktika suteikia unikalią galimybę suprasti, kaip ji turi dirbti Kinijoje ir kurti naujus profesinius įgūdžius. Bendradarbiaujant su reguliariomis grupinėmis ekskursijomis ir socialine veikla, įvedančia jus į tradicinę kinų kultūrą, CCSP yra daugiadalykio akademinė programa, suteikianti išsamias teorines ir praktines perspektyvas, susijusias su kylančiu Kinijos statusu kaip pasauline jėga.

Vietos

  • Shanghai

    220 Handan Rd, WuJiaoChang, Yangpu Qu, Shanghai Shi, China, 200433, , Shanghai

    Klausimai