Keystone logo
© CESI
CESI - École d'Ingénieurs

CESI - École d'Ingénieurs

CESI - École d'Ingénieurs

Įvadas

Tobulumas už dėžutės ribų

CESI, inžinerijos aukštoji mokykla, kurią 1958 m. įkūrė pramonės įmonės, šiandien turi 28 000 studentų 25 miesteliuose visoje Prancūzijoje, aprūpintą naujausia mokymo įranga, 106 000 absolventų, 8 000 partnerių įmonių ir 130 partnerysčių su universitetais visame pasaulyje. pasaulis.

CESI sukūrė unikalų aukštojo mokslo modelį. Mūsų inžinerijos aukštoji mokykla padeda savo studentams tokiose srityse kaip

 • Pramonė ir inovacijos
 • IT ir programinės įrangos inžinerija / skaitmeninės technologijos
 • Kokybė, sauga, aplinka ir tvari plėtra
 • Civilinė inžinerija ir statyba

per savo mokymo pasiūlymą, kurį sudaro šios programos: „Grande École“ programa, bakalauro laipsnis, profesinio magistro laipsnis, vykdomosios baigimo programos®, vykdomosios programos, daktaro laipsnis. Programa ir programos tarptautiniams studentams. Įsitikinęs, kad mokslą ir technologijas reikia derinti su socialiniais mokslais, CESI išsiskiria ir žmogiškųjų išteklių ir vadybos programomis.

CESI tarptautinių programų pasirinkimas

Kaip tarptautinis, prancūzakalbis ir angliškai kalbantis studentas, jūs turite galimybę studijuoti įvairias CESI programas Prancūzijoje, priklausomai nuo jūsų išsilavinimo lygio, pradedant bakalauro laipsniais ir baigiant antrosios pakopos laipsniais arba lygiaverčiais užsienyje įgytais laipsniais:

 • „Grande École“ programa (magistro laipsnis)
 • Master’s Degree in Engineering
 • Informatikos magistro laipsnis
 • Vykdomosios antrosios pakopos studijų programos®

Kai kurios mūsų programos siūlo vadinamuosius parengiamuosius metus, leidžiančius patobulinti savo akademinius ar kalbinius įgūdžius ir tokiu būdu lengviau tęsti studijas: Inžinerijos studijų Pathway .

Kadangi jus pasveikinti yra vienas iš CESI įsipareigojimų, mūsų komandos padės jums pasiruošti atvykimui ir pasirūpinti visomis administracinėmis procedūromis, kad ir kokią programą pasirinktumėte.

Tarptautinis aspektas yra mūsų strateginio ir švietimo plano pagrindas. Koks tikslas? Siūlyti jums tikrai daugiakultūrę patirtį, galimybę plėsti akiratį ir langą į darbo rinką Prancūzijoje ir užsienyje. Visos CESI mokymo programos atitinka Europos ir tarptautinius standartus, ypač dalijant akademinius metus į semestrus arba suteikiant ECTS kreditus. Be to, CESI turi ERASMUS+ chartiją ir dirba su daugeliu tarptautinių žaidėjų, tokių kaip Campus France arba CDIO iniciatyva.

Statistika

Pagrindiniai skaičiai

 • 60 metų patirtis inžinieriaus mokymo srityje
 • 106 000 alumnų
 • Kiekvienais metais mūsų 25 miesteliuose mokosi 28 000 studentų
 • 9 Executive Post-Graduate Programs®, sertifikuotos CGE
 • 130 partnerių universitetų visame pasaulyje
 • 8000 partnerių įmonių

  Universiteto ypatybės

  25 miesteliai Prancūzijoje

  CESI apima visą Prancūzijos teritoriją su 25 miesteliais.

  Asociacijos, kupinos patirties tobulinti savo įgūdžius

  BDE (Studentų taryba) ir BDS (Sporto taryba) prisideda prie bendruomenės gyvenimo miestelyje. Kiekvienais metais studentų renkama BDE yra atsakinga už visus renginius miestelyje.

  Mūsų 25 miesteliuose yra daugiau nei 100 klubų ir asociacijų.

  Šios veiklos dėka mokiniai įgyja papildomų įgūdžių.

  Studentai gali vadovauti įvairioms veikloms arba dalyvauti jose, prisijungti prie įvairių sporto, kultūros ar humanitarinių renginių, dažnai nacionaliniu mastu:

  • Dalyvavimas Grandes Écoles varžybose: e=M6, Course Croisière de l'EDHEC, Euromanager, 4L Trophy, 24H de Stan, Coupe de France de robotique, Défi H, Challenge du Monde des Grandes Ecoles.
  • Humanitarinių misijų organizavimas: geriamasis vanduo Nikaragvoje, biblioteka Meksikoje, savitarpio pagalba Haičiui.
  • Kultūrinė ir sportinė veikla: muzika, kartingai, futbolas, tinklinis, salsa, savaitgalių organizavimas (slidinėjimas, Europos sostinės).

  Mūsų miesteliai taip pat dalyvauja ErasmusDays ir ištisus metus siūlo įvairius Europos ir tarptautinius renginius, kuriuos dažnai organizuoja mūsų studentai.

  Integracijos seminaras

  Metai prasideda edukaciniu integracijos seminaru miesteliu. Šis seminaras leidžia pažinti savo klasę ir mokykloje taikomus probleminio bei projektinio mokymo metodus.

  Integracijos savaitgalis (WEI)

  Kiekvienais metais komanda organizuoja WEI. Šis svarbus renginys surenka naujus studentus ir vyresniųjų kursų studentus iš kiekvieno universiteto, kad padėtų jiems lengviau integruotis.

  WEI visada pasirenkama išskirtinė vieta, kurioje siūloma daug sportinių ir rekreacinių užsiėmimų!

   Priėmimai

   Bakalauro laipsnis

   Bakalauro lygis (penkerių metų inžinerijos programa) yra prieinamas įgijus vidurinio mokslo arba technologinio išsilavinimo diplomą, atitinkantį prancūzų vidurinį išsilavinimą.

   Programą sudaro dvejų metų bakalauro studijos (kurios nesuteikia laipsnio), po kurių eina treji metai inžinerijos programoje, po kurios suteikiamas inžinerijos laipsnis (magistro laipsnis).

   Absolvento lygis

   Graduate Level (trejų metų inžinerijos programa) veda į inžinerijos laipsnį (magistro laipsnį). Jis pasiekiamas įgijus bakalauro laipsnį, bakalauro laipsnį (bac+3) arba CPGE (aukštojo mokslo bakalauro kursai), taip pat tam tikrus bakalauro laipsnius bac +2 (profesinio mokymo kursai (BTS), techniniai laipsniai (BUT2), Bakalauro laipsnis bac+2) tam tikromis sąlygomis.

   Ši programa yra prieinama prancūzų arba anglų kalbomis (pramonės inžinerija arba skaitmeninis mokslas) tam tikruose miesteliuose.

   Podiplomavimo lygis

   Post-Graduate Level (Executive Post-Graduate Programs®) yra 12 mėnesių programa, leidžianti įgyti labai specifinę specializaciją arba patobulinti savo žinias tam tikroje srityje. Jis pasiekiamas įgijus magistro laipsnį (bac +5), bakalauro laipsnį (bac +4), turintį ne mažesnę kaip trejų metų profesinę patirtį arba lygiavertį laipsnį, įgytą užsienyje.

   Inžinerijos studijų Pathway

   Prancūzijos inžinerijos Pathway

   • Akademiniai reikalavimai:

   Turite turėti ne žemesnį kaip bakalauro kvalifikacinį laipsnį dalyko, kurį siekiate studijuoti magistrantūroje, į kurį neįtraukti kalbos ir (arba) gamtos mokslų reikalavimai.

   • Kalbos reikalavimai:

   Prancūzų kalba: būtinas A2 lygis pagal CEFR. Jei neturite tokio lygio, prieš pradėdami inžinerinį kelią, galite lankyti intensyvų kalbos kursą.

   Anglų kalba: jei turite prancūzų kalbos A2 lygį, reikalingas geras anglų kalbos lygis: IELTS > 6, TOEFL (popierinis testas) > 600, TOEFL (testas internetu) > 90, TOEIC > 850. Jei esate Prancūziškai kalbantis studentas arba jei prancūzų kalbos lygis atitinka B2 lygį, anglų kalbos reikalavimas yra A2.

   „Pre-Master's Pathway bendradarbiaujant su „n+i“ tinklu

   • Akademiniai reikalavimai:

   Turite turėti dalyko, kurį siekiate studijuoti magistrantūroje, bakalauro kvalifikacinį laipsnį, kuris neapima kalbos ir (arba) gamtos mokslų reikalavimų.

   • Kalbos reikalavimai:

   Prancūzų kalba: būtinas A2 lygis pagal CEFR. Jei neturite šio lygio, galite lankyti intensyvų kalbos kursą prieš pradėdami Pathway .

   Sužinokite daugiau apie nplusi PIL (kalbų integravimo paketą).

   Anglų kalba: jei turite prancūzų kalbos A2 lygį, reikalingas geras anglų kalbos lygis: IELTS > 6, TOEFL (popierinis testas) > 600, TOEFL (testas internetu) > 90, TOEIC > 850. Jei esate Prancūziškai kalbantis studentas arba turintis prancūzų kalbos B2 lygį, anglų kalbos reikalavimas yra A2.

   Stipendijos ir finansavimas

   Universitetas Prancūzijoje

   Priklausomai nuo jūsų profilio arba jūsų kilmės šalies, galite gauti ir kitas stipendijas. Peržiūrėkite Campus France stipendijų brošiūrą.

   Ekscelencija majoras

   „Excellence-Major“ stipendijos skiriamos remiantis išskirtiniais veiklos kriterijais tarptautinių aukštųjų mokyklų absolventams iš Prancūzijos aukštųjų mokyklų tinklo visame pasaulyje, todėl jie gali tęsti aukštojo mokslo studijas Prancūzijoje.

   FlyWire

   „FlyWire“, pasaulinė mokėjimų įgalinimo ir programinės įrangos įmonė, siūlo stipendijas per „Flywire Charitable Foundation“, kuris yra įsipareigojęs gerinti prieigą prie kokybiško švietimo ir sveikatos priežiūros. Stipendijos skiriamos reikalavimus atitinkantiems studentams, siekiant padėti jiems valdyti su mokslu susijusias išlaidas.

   Avenir stipendija

   Ispanijos arba prancūzų-ispanų tautybės studentams.

   DAAD stipendijos

   Įkurta 1925 m. Heidelberge, DAAD tapo viena iš pirmaujančių pasaulyje tarptautinių studentų ir mokslininkų mainų finansavimo organizacijų.

   FGYO

   Prancūzijos ir Vokietijos jaunimo biuras (FGYO) gali subsidijuoti jūsų viešnagę.

   Vietos

   • Lille

    Campus Arts et Métiers 8 Bd Louis XIV, 59000, Lille

    • Arras

     7 rue Diderot, 62000, Arras

     • Rouen

      80 rue Edmund Halley Rouen Madrillet Innovation Saint-Étienne-du-Rouvray , 76800 , Rouen

      • Reims

       7 bis avenue Robert Schuman, 51100, Reims

       • Nanterre

        93 boulevard de La Seine CS 40177, 92023, Nanterre

        • Caen

         Campus EPOPEA 4 place Boston CITIS bat. Ambassadeur Hérouville-Saint-Clair , 14200, Caen

         • Brest

          2 avenue de Provence, 29200, Brest

          • Le Mans

           44 avenue Frédéric Auguste Bartholdi, 72000, Le Mans

           • Orléans

            1 Allée du Titane, 45100, Orléans

            • Vandœuvre-lès-Nancy

             CESI École d’Ingénieurs 19 Avenue De La Forêt De Haye, 54500, Vandœuvre-lès-Nancy

             • Strasbourg

              2 allée des Foulons Parc des Tanneries BP 50016 Lingolsheim, 67380, Strasbourg

              • Saint-Nazaire

               24, le Paquebot, 44603, Saint-Nazaire

               • Nantes

                1 avenue Augustin Louis Cauchy La Chantrerie CS 10793, 44307, Nantes

                • Dijon

                 22 B rue du Cap Vert Quetigny, 21800, Dijon

                 • La Rochelle

                  Bâtiment Lab In’Tech 8 rue Isabelle Autissier Lagord, 17140, La Rochelle

                  • Angoulême

                   Pôle d’excellence 40 route de la Croix du Milieu La Couronne, 16400, Angoulême

                   • Lyon

                    La Doua 15 avenue Albert Einstein Villeurbanne, 69100, Lyon

                    • Grenoble

                     7 chemin du vieux chêne Inovallée Meylan, 38240, Grenoble

                     • Bordeaux

                      Immeuble le Phénix 264 boulevard Godard CS 90113, 33070, Bordeaux

                      • Toulouse

                       16 rue Magellan Labège, 31670, Toulouse

                       • Montpellier

                        Immeuble Le Quatrième Zone Aéroportuaire de Montpellier Méditerranée Mauguio, 34130, Montpellier

                        • Aix-en-Provence

                         La Canopée 390 Rue Claude Nicolas Ledoux, 13290, Aix-en-Provence

                         • Nice

                          13, avenue Simone Veil, 06200, Nice

                          • Pau

                           8 rue des Frères d’Orbigny, 64000, Pau

                           • Vandœuvre-lès-Nancy

                            Nancy - Spécialité Informatique de CESI 14-16 Allée de la Forêt de la Reine, 54500, Vandœuvre-lès-Nancy

                            • Assat

                             Pôle Aéropolis, Cours de l'Industrie, 1, 64510, Assat

                             • Nantes

                              Chem. de la Censive du Tertre, 44312, Nantes

                              Klausimai