Keystone logo
© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Įvadas

Mokymasis

Ką mes darome?

Catalyst – Kūrybinių menų ir technologijų institutas yra tarptautinė kūrybinio mokymosi bendruomenė, įsikūrusi ikoniškame Funkhauze kūrybiniame žiniasklaidos didmiestyje Berlyne.

Mūsų bakalauro, magistrantūros ir vasaros trumpieji kursai apima elektroninės muzikos kūrimą ir atlikimą, garso kūrimą, garso inžineriją, garsą vaizdinei medijai, filmų kūrimą, scenarijų rašymą, vaizdo efektus ir vaidybą.

Mūsų studentai mokosi anglų kalba kaip daugiau nei 75 tautybių bendruomenės dalis. Mokydamiesi projektiniu būdu ir bendradarbiaudami bei vadovaujami ekspertų dėstytojų, jie gali atrasti savo unikalią kūrybinę tapatybę.

Kilmė

Iš kur mes kilę?

Jau 20 metų teikiame pasaulinio lygio kūrybinės gamybos mokymus JK ir daugiau nei 7 metus Berlyne, turėdami senus prekės ženklus dBs Music Berlin ir dBs Film Berlin. Turime nusistovėjusią reputaciją teikdami įdomų, praktišką, aktualų ir įtraukiantį išsilavinimą ramioje suaugusiųjų aplinkoje.

Mūsų bakalauro laipsnis ir magistro programos Berlyne teikiamos bendradarbiaujant su Plimuto Marjono universitetu, kuris yra mūsų patvirtinimo institucija JK. Visuose viešuosiuose audituose turime nuolat puikius švietimo kokybės įvertinimus ir daugybę absolventų, dirbančių įvairiose kūrybinėse industrijose.

Metodas

Kokios galios mūsų mokymasis?

Mūsų įsitikinimas, kad „didybė užaugama negimstama“, lemia viską, ką darome. Mes suteikiame jums mokymosi ir savęs tobulinimo procesą, kuris leidžia jums sukurti geriausią save ir maksimaliai padidinti savo unikalią didybę.

Mūsų novatoriškos studijų programos yra paremtos projektiniu mokymusi. Mes naudojame progresyvų ugdymo modelį, laikydamiesi griežtų JK universiteto reikalavimų. Progresyvus mokymas yra skirtas ne tik specialių kūrybinių įgūdžių ugdymui, bet ir realaus pasaulio kasdieniams įgūdžiams, kurie ir toliau keis jūsų kasdienį gyvenimą dar ilgai po to, kai paliksite Catalyst.

Mes tikime, kad geriausias mokymasis yra įsisavinti įrangą ir maksimaliai padidinti laiką, kurį praleidžiate „darydami“. Mokymasis darant ir bendradarbiaujant su kitais yra raktas į Catalyst metodą.

Žinoma, mūsų studentai taip pat mokosi teorijos, kuri palaiko ir praturtina jų veiklą. Tačiau daryti yra svarbiausia, ir mes manome, kad mūsų pareiga yra suteikti jiems bent dalį dešimties tūkstančių valandų apgalvotos praktikos, kurią Anderso Ericssono tyrimai rodo, kad mums visiems reikia tapti tikrais ekspertais.

Įvairi kūrybinga besimokanti bendruomenė

Kai sakome, kad „Catalyst“ yra saugi erdvė svajoti apie dideles svajones, tai tikrai turime omenyje. Saugus žodis šiais laikais yra per daug vartojamas, todėl jį reikia tinkamai apibrėžti. Paprasčiausiai tai mes turime omenyje. Nesvarbu, iš kur esate kilęs (tikėjimo, kultūros, lyties, odos spalvos), siekiame sukurti erdvę, kurioje galėtumėte laisvai išreikšti save kaip kūrybingą žmogų.

Pirmiausia, mūsų mokykloje yra daugiau nei 75 skirtingų tautybių atstovai. Tai tikrai tarptautinė bendruomenė. Tačiau visada reikia nuveikti daugiau. Tai kalnas be viršūnės.

Mūsų komanda ir toliau kops į tą kalną ir kurs įtraukią bendruomenę, kuri praturtina mus visus ir leidžia mūsų studentams klestėti ir kaip kūrybingiems, ir kaip žmonėms.

Tai apima mūsų priėmimo procesą. Nėra „tinkamo pritaikymo“ jokiam mūsų kursui. Mūsų bendruomenė bus stipresnė ir turės geresnes sąlygas pasakoti istorijas, atspindinčias pasaulį, kuriame gyvename, ir ateitį, kurią norime kurti kartu.

Laukiame įvairaus amžiaus, etninių grupių, lytinės tapatybės, fizinių gebėjimų, religijų, išsilavinimo, geografinių vietovių ir gyvenimo sąlygų. Prisijunkite prie mūsų ir praneškite mums, kaip galime padaryti, kad mūsų bendruomenė jaustųsi kaip sudėtinga, bet saugi erdvė jums.

Universiteto ypatybės

Kūrybingame žiniasklaidos didmiestyje Berlyne, aštuonias minutes tramvajumi iš Ostkreuzo pro pramoninį betono gamyklų ir elektrinių kraštovaizdį, iškyla ikoniškas ir istorinis Funkhaus kompleksas.

Mūsų paupio miestelis Funkhauze yra dalis istorinio pastato, kuriame kadaise buvo VDR transliavimo stotis ir kuris sovietmečiu buvo vienas didžiausių pasaulyje daugiabučių studijų kompleksų.

Mūsų pramonės standartiniai įrenginiai kuriami turint omenyje vieną dalyką: maksimaliai padidinti „praktinę“ galimybę daryti tai, kas tau patinka. Pagalvokite apie tai kaip apie savo technologinę žaidimų aikštelę.

Viską išsamiai rasite toliau puslapio apačioje, bet jei jums trūksta laiko, čia pateikiama greita visko apžvalga.

 • 31 muzikos/filmų įrašų ir gamybos studija
 • 110 visiškai įkeltų skaitmeninių garso „Mac“ darbo stočių
 • 9 didelės galios VFX PC darbo vietos
 • 1 didelė kino studija su žaliu ekranu
 • 2900 rezervuojamų prekių, įskaitant sintezatorius, būgnų aparatus, mikrofonus, maišymo pultus, pirminius stiprintuvus, FX, lauko įrašymo įrenginius, MIDI valdiklius, grotuvus, CDJ, gitaras, stiprintuvus, pedalus, belaides sistemas, kameras, žibintus, rūko įrenginius, filtrų rinkinius, objektyvus, patefonus ,
 • Draugiška virtuvė su nemokama kava ir arbata
 • Daug gražių atmosferos vietų
 • Vieta prie upės su gultais ir nemokama saulės šviesa

  Priėmimai

  Paraiškų pateikimo terminai

  • Pareiškėjų, kuriems reikalinga studento viza, galutinis terminas: 2024 m. kovo 29 d., penktadienis
  • Prioritetinis terminas: 2024 m. balandžio 5 d., penktadienis
  • Vasaros trumpųjų kursų terminas: 2024 m. gegužės 17 d., penktadienis
  • Galutinis terminas: 2024 m. gegužės 31 d., penktadienis
  • Pavėluotos paraiškos: nuo 2024 m. birželio mėn

  Kiti kandidatai (įskaitant ES / ELPA piliečius): jei jums nereikia studento vizos, primygtinai rekomenduojame pateikti paraišką iki mūsų prioritetinio termino (2024 m. balandžio 5 d.), kad gautumėte geriausius šansus užsitikrinti vietą pasirinktame kurse. Iki galutinio galutinio termino (2024 m. gegužės 31 d.) galite pateikti paraiškas, tačiau negalime garantuoti, kad vietų dar bus. Jei kursas pilnas, būsite įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą.

  Pavėluoti prašymai: priimame tik pavėluotus prašymus iš tų, kuriems nereikia studento vizos. Jei dar turime laisvų vietų jūsų pasirinktame kurse, vėluojančius prašymus galime priimti nuo 2024 m. birželio mėn. Jei kursas pilnas, būsite įtrauktas į laukiančiųjų sąrašą.

  Kaip taikyti

  Paraiškos dėl stojimo į mūsų kursus 2024 m. jau yra atviros. Visos paraiškos turi būti pateiktos skaitmeniniu būdu per mūsų internetinį paraiškų portalą. Tačiau prieš spustelėdami nuorodą perskaitykite svarbią informaciją apie stojimo reikalavimus, priėmimo procesą ir tai, ką turėsite įtraukti į savo paraišką.

  Prašymo forma

  Vasaros trumpųjų kursų paraiškos forma yra tik vienas puslapis. Turite pateikti savo asmeninius ir kontaktinius duomenis bei trumpą motyvacijos pareiškimą (250-300 žodžių). Jei kreipiatės į vieną iš mūsų vidutinio ar aukštesniojo lygio vasaros kursų, būtinai papasakokite apie savo ankstesnę patirtį dirbant su šiuo dalyku ir, jei reikia, susijusią programinę įrangą.

  Mūsų bakalauro (HE pažymėjimas ir bakalauro laipsnis) paraiškos forma turi 7 skyrius:

  • Kurso lygio pasirinkimas
  • Kurso pasirinkimas
  • Asmeninės detalės
  • Ankstesnis išsilavinimas
  • Portfelis
  • Asmeninis prisistatymas
  • Sąlygos ir nuostatos*

  Mūsų antrosios pakopos studijų (MA) prašymo formą sudaro 7 skyriai:

  • Kurso lygio pasirinkimas
  • Kurso pasirinkimas
  • Asmeninės detalės
  • Ankstesnis išsilavinimas
  • MA Projektinis pasiūlymas
  • Portfelis
  • Sąlygos ir nuostatos*

  * Paraiškos formos pabaigoje spustelėdami „pateikti“, sutinkate su mūsų taisyklėmis ir nuostatomis

  Patekimo reikalavimai

  Amžius

  Mes neturime viršutinės amžiaus ribos, tačiau turime minimalų amžių: 18 metų. Norėdami prisijungti prie mūsų 2024 m., jūsų gimimo data turi būti iki 2006 m. gruodžio 31 d. Jei kurso pradžioje jums vis dar bus 17 metų , mums reikės vieno iš tėvų arba teisėto globėjo sutikimo formos, kurios paprašysime, kai pasiūlysime jums vietą.

  Kalba

  Visi mūsų kursai dėstomi anglų kalba, o kandidatai turi įrodyti IELTS 6 lygį. Mes neprašome oficialių egzaminų rezultatų, tačiau įvertinsime anglų kalbos standartą jūsų paraiškoje ir pagalbinėje medžiagoje. Vokiečių kalbos žinių mums nereikia.

  Švietimas

  Vasaros trumpieji kursai: išsilavinimo nereikia

  BA (Hons) laipsnis / HE pažymėjimas: vidurinės mokyklos baigimas tokiu lygiu, kuris paprastai leistų įstoti į universitetą šalyje, kurioje jis buvo įgytas. Pavyzdžiui, tai būtų A lygiai JK ir Abitur Vokietijoje. Mums nereikia konkrečių dalykų ar akademinių srautų.

  MA: atitinkamos disciplinos bakalauro laipsnis su pagyrimu (pvz., 2:1 JK universitetų sistemoje).

  Jei studijuojate paskutinius studijų metus, nesvarbu, ar tai vidurinės mokyklos, ar trečiojo lygio kursai, vis tiek galite pateikti paraišką. Vietoj galutinio diplomo atsiųskite mums naujausių arba numatomų pažymių nuorašą. Jei originalo kalba nėra anglų arba vokiečių, taip pat įtraukite vertimą į anglų kalbą.

  Vietos

  • Berlin

   Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

  Klausimai