Keystone logo
Canadian College

Canadian College

Canadian College

Įvadas

Įsikūręs Vankuverio centro centre, Canadian College yra Alberni gatvėje, šalia aukštosios mados mažmenininkų, geriausių restoranų ir garsių viešbučių. Mūsų miestelyje yra 28 klasės, eh! restoranas, biurai ir saulėta terasa ant stogo. Taip pat pėsčiomis pasiekiame studentų rezidenciją už universiteto ribų.

Pastatas

Klasės yra 2, 3 ir 4 aukštuose, biurai yra 4 aukšte ir didelis sodas ant stogo 5 aukšte.

Klasės

Mūsų modernios klasės, kurių kiekvienoje yra spartus internetas, elektrinės studentų įrenginiams ir didelės raiškos ekranas, yra skirtos palengvinti į studentą orientuotą mokymąsi.

eh! Restoranas

Su puikiu maistu ir draugiška atmosfera, Eh! yra puiki vieta pavalgyti, atsigerti ir pabendrauti po pamokų. Ech! siūlo studentams nuolaidų maitinimo planus ir kiekvieną savaitę organizuoja nemokamą pokalbių klubą.

Biurai

Ketvirtajame aukšte, dideliame atviros koncepcijos biure, mūsų svetingi darbuotojai gali padėti jums viešnagės metu.

Stogo terasa

Stogo terasa yra puiki lauko erdvė, kurioje studentai gali pietauti ir dalyvauti keliose veiklose, tokiose kaip vasaros kepsniai, stalo tenisas, jogos ir šokių pamokos.

Studentų rezidencija

Įsikūręs Vankuverio centre, studentų rezidencija yra už kvartalų nuo Stenlio parko, netoli daugybės restoranų ir barų už prieinamą kainą ir kelios minutės pėsčiomis iki Canadian College .

Vietos

  • Vancouver

    1050 Alberni St #450, BC V6E 1A3, Vancouver

Klausimai