Keystone logo
© BIMM University
Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Birmingham City University International College

Įvadas

Kodėl BCUIC ir Birmingham City University?

Saugumas

Kiekvienas universiteto miestelio pastatas turi tam skirtą apsaugos tarnybą, o įeiti į pastatus leidžiama tik ženklelių turėtojams - universiteto darbuotojams ir studentams.

Studentų paslaugos

BCUIC turi savo studentų paslaugų komandą, kuri užtikrina kiekvieno studento gerovę. Kiekvieno semestro pradžioje komanda rengia orientavimąsi ir priėmimą, taip pat prireikus siūlo pagalbą neįgaliesiems ir mokymąsi. Kiekvieną semestrą komanda taip pat organizuoja įvairią socialinę veiklą, kad padėtų studentams įsikurti ir susidraugauti.

Jūsų sūnui ar dukrai taip pat bus naudinga naudotis Universiteto klientų aptarnavimo skyriumi, kuriame studentams teikiama pagalba ir patarimai finansiniais klausimais, sveikata ir gerovė, vizos ir imigracija. Tiek BCUIC, tiek Birmingemo miesto universitete prioritetas yra studentų gerovė. mentatdgt / Pexels

SIJ programa

BCUIC turi specialią programą, skirtą studentų pažangos stebėjimui užtikrinti. Jei studentų lankomumas sumažėja mažiau nei reikalaujama 85% arba jei jų nėra daug iš eilės, studentų tarnybų komanda įspėjama ir susirūpinimą keliantis klausimas nedvejodamas.

Akademinė parama teikiama per įvairius procesus, įskaitant susitikimus vienas su kitu ir individualius mokymosi planus (ILP), o sėkmės galimybes universitete dar padidina BCUIC privalomas interaktyvių mokymosi įgūdžių ir komunikacijos (ILSC) modulis. Šis modulis, įterptas į kiekvieną „BCUIC Pathway programą, sutelktas į visus akademinius įgūdžius, reikalingus sėkmei JK universitete, įskaitant laiko valdymą, viešą kalbėjimą, teisingą tiriamąjį ryšį ir nuorodų skyrimą.

Karjeros rezultatai

Šiuo metu Birmingham City University JK užima 7 vietą pagal galimybes įsidarbinti, o 97% studentų įsidarbina arba toliau studijuoja per šešis mėnesius nuo studijų baigimo.

Didžioji dalis studijų kursų apima galimybes įsidarbinti, o universitetas taip pat vykdo įsidarbinimo programą, vadinamą absolventu. Tai apdovanojimų programa, kuri fiksuoja studentų užklasinę veiklą ir suteikia jiems galimybę siekti bronzos, sidabro ir aukso lygio. Ši schema nuo pat pradžių yra įdiegta visais laipsniais, todėl jūsų sūnus ar dukra galės pradėti kurti savo profesinį profilį nuo pirmosios BCUIC dienos. Birmingamo miesto universitetas tęsia karjeros palaikymą iki trejų metų, kai studentai baigia studijas.

Tai apima konsultacijas su karjeros konsultantais ir prieigą prie internetinės e-orientavimo paslaugos.

Kvalifikuoti dėstytojai

Daugelis iš 1 700 universiteto studentų yra praktikuojantys specialistai ir pagrindiniai savo sektoriaus ekspertai. Jūsų sūnus ar dukra gaus pirmas naujausias žinias tiesiogiai iš pažįstamų - nesvarbu, ar jie studijuoja sveikatos mokslus, skaičiavimą, verslą, inžineriją ar meną.

Šis kompetencijos lygis atsispindi BCUIC kuratorių komandoje, kurie turi vienodą kvalifikaciją savo profesijose.

Iš dalies BCUIC Teisės fondo programą pristato praktikuojanti advokatė Karen Parker; mūsų meno ir dizaino programas pristato juvelyrikos dizainerė Kathryn Marchbank, kuri anksčiau skaitė paskaitas garsiojoje juvelyrikos mokykloje.

Pripažinti standartai

BCUIC didžiavosi gavusi „pagirtiną“ pranešimą iš Aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo agentūros (QAA) 2018 m. Balandžio mėn., O Birmingemo miesto universitetui už dėstymo kokybę buvo suteiktas „Sidabrinis“ statusas Vyriausybės mokymo tobulinimo sistemoje (TEF) m. 2017 m. Birželio mėn.

BCUIC, universiteto rūmai, miesto centro miestelis

Būti tarptautiniu studentu Birminghamo miesto universitete iš „Vitas“ esančio „Navito“.

BCUIC yra įsikūręs universiteto rūmuose, universiteto miesto centre.

Studijuodami „University House“ galėsite pėsčiomis pasiekti pagrindinį universiteto miestelį. Tai reiškia, kad būsite gerai integruoti su pagrindiniais studentais ir turėsite lengvą prieigą prie įvairių šiuolaikinių įrenginių - įskaitant daugiau nei 135 milijonų išteklių turinčią biblioteką.

Optimali „University House“ vieta taip pat reiškia, kad būsite vos per trumpą atstumą nuo kai kurių svarbiausių Birmingemo lankytinų vietų, tokių kaip prekybos centras „Bullring“ ir „Selfridges“, taip pat nacionalinės geležinkelio paslaugos New Street traukinių stotyje.

Vietos

  • Birmingham

    Bartholomew Row,15, B5 5JU, Birmingham

Klausimai