Keystone logo
Binghamton University, State University of New York Rašymo studijos (nepilnamečiai)
Binghamton University, State University of New York

Rašymo studijos (nepilnamečiai)

Binghamton, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 7 070 *

Stovykloje

* Niujorko valstijos gyventojams | už valstybės ribų gyvenantiems ir tarptautiniams gyventojams - 26 160 USD

Įvadas

Rašymo studijų nepilnametis yra namai studentams, kurie tiki, kad rašymas gali būti neatsiejama jų asmeninės, profesinės ir akademinės sėkmės dalis. Rašymo studijos yra moksliniais tyrimais pagrįsta, tarpdisciplininė sritis, apimanti skaitmeninės medijos, profesionalaus ir techninio rašymo, akademinės, pilietinės ir kultūrinės retorikos studijas bei rašymo pedagogikos teoriją ir praktiką.

Šalutinį dalyką sukūrėme taip, kad jūsų rašymo studijų kursai papildytų jūsų pagrindinę dalį. Tikimės, kad istorijos studentas, besidomintis skaitmenine žiniasklaida, chemijos studentas, besidomintis mokslo žurnalistika, arba anglų kalbos specialybės studentas, besidomintis rinkodara ar propagavimu, ras kursų, padėsiančių išsiaiškinti rašymo vaidmenį jų karjeroje. Mūsų profesionalaus rašymo, rašymo įvairiose platformose ir pilietinio rašymo kursai leis jums ištirti, kaip rašymas gali būti galinga jūsų profesinio ir kūrybinio gyvenimo priemonė.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų kursus, žr. toliau pateiktus pagrindinius kursus ir kursus, priimtus iš kitų skyrių.

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Klausimai