Keystone logo
© Jonathan Cohen
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Įvadas

Binghamton University, State University of New York (SUNY), yra # 1 viešasis universitetas Niujorke ir # 52 JAV (Forbes, 2023) ir yra nuolat vertinamas kaip geriausia vertė tarp 50 geriausių šalies valstybinių universitetų (US News). & Pasaulio ataskaita). Su 18 000 absolventų ir bakalauro studijų studentų, šešių mokyklų ir daugiau nei 130 akademinių programų, Binghamtonas sujungia vidutinio dydžio institucijos atmosferą su didelio mokslinių tyrimų universiteto ištekliais. Kiekvienos specialybės studentams yra keletas išskirtinių pagyrimų programų ir mokslinių tyrimų galimybių. Binghamtonas yra Niujorke, vaizdingose kalvose įsikūrusiame miestelyje, tačiau vos kelios valandos nuo pagrindinių miesto centrų, tokių kaip Niujorkas, Bostonas ir Torontas.

Mūsų šešiose gyvenamosiose bendruomenėse jūs gyvensite ir susirasite draugų palankioje, stiprioje mini bendruomenėje didesniame universitete. Kiekviena bendruomenė turi savo valgyklą, asmenybę ir tradicijas. Binghamtono miestas yra kelios minutės kelio automobiliu, o studentai gali nemokamai važiuoti autobusu ir mėgautis daugybe vietinių restoranų, profesionalaus sporto, meno ir pramogų. Binghamtonas užtikrina, kad mūsų studentai liktų saugūs. Visos gyvenamosios patalpos durys yra užrakintos 24 valandas per parą, todėl reikalingas raktas su kortele; miestelyje veikia policija ir skubios pagalbos ryšio sistema.

Su 21 NCAA I diviziono komanda, daugybe klubinių sporto šakų ir vidaus komandų bei daugiau nei 450 studentų vadovaujamų organizacijų ir klubų visada yra ką veikti! Apdovanojimus pelnęs karjeros plėtros centras suteikia Binghamtono studentams didelį pranašumą, kai jie baigia studijas. Daugiau nei 1800 darbdavių kasmet įdarbina Binghamtono studentus, įskaitant Microsoft, Google, IBM, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Disney, Tata, Samsung ir daugelį kitų.
Kartu einame aukščiau ir toliau. Psichologu ar ekonomistu, biologu ar inžinieriumi tapsite viskuo, išskyrus eilinį, o baigsite studijas pasiruošę priimti rytojaus iššūkius ir daryti teigiamus pokyčius pasaulyje.

Binghamtono universitetas yra pagrindinis valstybinis universitetas.

Mūsų akademinė kultūra yra griežta, bendradarbiaujanti ir drąsiai novatoriška. Mūsų miestelis yra geriausios valstybinio universiteto patirties pavyzdys: gausūs studentai, aktyvus socialinis gyvenimas ir gilus įsitraukimas į bendruomenę. Kiekvienas mūsų studentas, kaip ir jūs, atsineša tam tikrą viziją ir talentų rinkinį, kad sukurtų unikalią perspektyvą. Jie tyrinėtojai ir novatoriai; jie nekantrauja iššūkių ir nori pasiraitoti rankoves.

Laipsnis, kuris užims jums vietas!

Binghamtonas turi vieną geriausių 4 metų studijų baigimo rodiklių (73 %) Jungtinėse Valstijose ir geriausias tarp SUNY mokyklų. Tai reiškia taupymą! Baigę mokslus per 4, o ne per 5 metus, sutaupysite mažiausiai 30 000 USD!

Akreditacijos

 • Vidurio Valstijų aukštojo mokslo komisija (MSCHE)
 • Visos mūsų profesinės mokyklos ir programos yra visiškai akredituotos jų profesinių akreditavimo organizacijų.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Akreditacijos

  Akredituota AACSB

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Binghamton

   4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

   Klausimai