Keystone logo
© Jesper Rais, AU-foto
Aarhus University

Aarhus University

Aarhus University

Įvadas

Orhuso universitetas (AU) yra pasaulyje pirmaujanti mokslinių tyrimų institucija, kurioje sukurta moderni, dinamiška ir labai tarptautinė studijų aplinka. Universitetas garsėja akademine kompetencija ir patenka į geriausių pasaulio universitetų šimtuką, o paskutinį kartą 2023 m. Šanchajaus reitinge užėmė 78 vietą. Orhuso universitete siūloma daugiau kaip 50 anglų kalba dėstomų bakalauro ir magistrantūros studijų programų, o jo tarptautinė bendruomenė yra gyvybinga. 12 % AU studentų yra užsieniečiai, atstovaujantys daugiau nei 120 skirtingų šalių. Pagrindinis universiteto miestelis įsikūręs Orhuso mieste Danijoje (Skandinavija). Orhusas yra antras pagal dydį Danijos miestas, įsikūręs rytinėje pakrantėje su nuostabiais paplūdimiais ir gamtos vaizdais. Danija yra nuostabi ir saugi šalis, kurioje visi kalba angliškai.

Pagrindinės priežastys rinktis Orhuso universitetą

Orhuso universitetas yra dinamiškas, modernus ir labai tarptautinis universitetas. Nuo įkūrimo 1928 m. jis tapo pirmaujančiu valstybiniu universitetu, turinčiu tarptautinį poveikį ir aprėpiantį visą mokslinių tyrimų spektrą. Orhuso universitetas yra puiki vieta studijuoti ir puiki vieta dirbti. Štai keletas svarbiausių priežasčių, kodėl verta atvykti pas mus dirbti ar studijuoti.

Danija - puiki vieta gyventi

Danija dėl įvairių priežasčių dažnai minima kaip viena iš geriausiai gyvenamų vietų pasaulyje. EBPO duomenimis, Danijoje yra didžiausias pasaulyje pajamų lygybės lygis. Be to, Danija plačiai minima kaip viena iš labiausiai tinkamų gyventi vietų pasaulyje. Remiantis Korupcijos skaidrumo indeksu, Danija yra mažiausiai korumpuota šalis pasaulyje. Visuomenės pasitikėjimo lygis yra aukštas, o nusikalstamumo lygis - žemas.

Mes visada esame čia dėl jūsų

AU siūlo visą praktinę paramą ir patarimus, kurių reikia, kad čia jaustumėtės kaip namie. Studentams Tarptautinis centras siūlo išsamią įvadinę ir pažintinę programą, taip pat profesionalią, draugišką pagalbą ir konsultacijas visą studijų AU laiką.

Mokslininkams ir doktorantams Orhuso universitetas siūlo įvairias paslaugas, kad jūsų perėjimas į universitetą būtų kuo sklandesnis. IAS (Tarptautinis akademinis personalas) padeda tyrėjams ir doktorantams iš užsienio visais praktiniais klausimais, įskaitant vizas, leidimus gyventi ir dirbti, apgyvendinimo paslaugas, vaikų priežiūrą ir kt.

Pagrindinės priežastys studijuoti Orhuse

Mūsų mokytojai yra pasaulinio lygio dėstytojai

AU užsiėmimus neformalioje, stimuliuojančioje atmosferoje veda aktyvūs mokslininkai. Visos studijų programos yra giliai pagrįstos naujausiais moksliniais tyrimais ir joms taikoma griežta kokybės užtikrinimo programa, užtikrinanti, kad jos atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės standartus.

Siūlome konkurencingus mokesčius už mokslą

ES, EEE ir Šveicarijos piliečiams mokslas yra nemokamas. Kitiems studentams mokestis už mokslą svyruoja nuo 8 000 iki 15 300 eurų per metus.

Anglų kalba yra mūsų antroji kalba

AU siūlo daugiau nei 50 bakalauro ir magistro studijų programų anglų kalba. Visos doktorantūros programos vykdomos anglų kalba. Neseniai pagal kasmetinį anglų kalbos mokėjimo indeksą (EPI) danai buvo priskirti prie geriausiai nemokančių anglų kalbos pasaulyje, todėl užsienio studentams Danijoje lengva jaustis kaip namie nuo pat pirmos dienos.

Mūsų studentų bendruomenė yra įvairi ir labai tarptautinė

Maždaug 12 proc. iš 36 500 AS studentų yra užsieniečiai - iš daugiau nei 120 šalių.

Danija siūlo patrauklią žaliosios kortelės schemą

Užsienio universitetų studentams Danijoje suteikiamas leidimas gyventi su žaliąja korta galioja dar šešis mėnesius po studijų baigimo, todėl absolventai turi laiko ieškotis darbo Danijoje.

AU pasaulio reitinge

Keli tarptautiniu mastu pripažinti pasauliniai reitingai vertina pasaulio universitetus tarpusavyje. Keliuose iš jų Orhuso universitetas patenka tarp 100 ir 150 geriausių pasaulio universitetų (iš daugiau nei 17 000 pasaulio universitetų) ir yra tarp 25 geriausių ES universitetų.

Universiteto ypatybės

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Aarhus

   Aarhus University Nordre Ringgade 1 , 8000, Aarhus

  • Ghent

   Ghent, Belgija

  Klausimai