Keystone logo

1 Išlyginamosios studijos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichologija Psichologinių tyrimų studijos į Kembridžas, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Išlyginamosios studijos
  • Jungtinė Karalystė
  • Sveikatos priežiūra
  • Psichikos sveikatos priežiūra
  • Psichologija
  • Kembridžas
  • Kembridžas
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Išlyginamosios studijos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichologija Psichologinių tyrimų studijos

Kembridžas, universitetinis miestelis su maždaug 130 tūkst studentams, didžiuojasi tuo, kad gyvena Kembridžo universiteto, įkurta pradžioje 13 amžiuje ir nuolat klasifikuojama kaip viena iš 5 geriausių pasaulio universitetų. Taip pat Anglia Ruskin universitetas.

Kas yra psichologinis tyrimas?
Psichologinis tyrimas yra mokslinis žmogaus proto ir elgesio tyrimas. Psichologinio tyrimo tikslas – suprasti, kaip žmonės galvoja, jaučiasi ir elgiasi. Psichologinius tyrimus galima suskirstyti į dvi pagrindines rūšis: fundamentinius ir taikomuosius tyrimus. Pagrindiniai tyrimai atliekami siekiant geriau suprasti žmogaus elgesį. Realaus pasaulio problemoms spręsti atliekami taikomieji tyrimai. Psichologiniai tyrimai atliekami naudojant įvairius metodus, įskaitant eksperimentus, atvejų tyrimus, apklausas ir natūralistinį stebėjimą. Psichologai naudoja šiuos metodus tirdami įvairias temas, įskaitant vaiko raidą, nenormalią psichologiją, emocijas, pažinimą, psichikos sutrikimus ir socialinį elgesį.

Ką galiu nuveikti įgijęs psichologinio tyrimo laipsnį?
Yra daug karjeros galimybių turintiems psichologinių tyrimų laipsnį. Kai kurie žmonės dirba akademinėje bendruomenėje, atlieka mokslinius tyrimus ir dėsto kolegijose ir universitetuose. Kiti dirba vyriausybėje, naudodami savo psichologijos žinias, kad padėtų kurti viešąją politiką. Dar kiti dirba privačiame sektoriuje, taikydami savo įgūdžius įmonėse ir organizacijose. Yra daug skirtingų psichologinių tyrimų tipų, todėl galima pasirinkti daugybę skirtingų karjeros kelių. Nepriklausomai nuo jūsų pomėgių, tikriausiai yra būdas panaudoti savo psichologinių tyrimų laipsnį, kad siektumėte karjeros, kuri jums patiks.

Kokius laipsnius galima gauti psichologinių tyrimų srityje?
Psichologinių tyrimų laipsnius galima gauti bakalauro ir magistrantūros lygmeniu. Psichologinių tyrimų bakalauro laipsnis gali paskatinti psichologijos ar susijusios srities karjerą. Psichologinių tyrimų absolventas gali paskatinti mokslininko, profesoriaus ar klinikinio psichologo karjerą.

Ką studijuosiu eidamas psichologinio tyrimo studijas?
Psichologinio tyrimo laipsnio kursiniai darbai skirsis priklausomai nuo studijų lygio ir konkrečios programos. Tačiau yra keletas bendrų temų, kurios aptariamos daugumoje programų. Tai tyrimo metodai, statistika ir psichologinė teorija. Studentai taip pat turės galimybę specializuotis tam tikroje psichologijos srityje, pavyzdžiui, vaiko raidoje ar socialinėje psichologijoje.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Parengiamųjų metų studijų programos yra kuriamos taip, kad mokyklą ką tik baigę absolventai galėtų geriau susipažinti su aukštuoju mokslu ir universitetų keliamais reikalavimais. Tad būtent šio tipo akademinės studijų programos padidina studentų galimybes įstoti į jų norimas bakalauro ar magistro studijas ir sėkmingai jas pabaigti.