Keystone logo

4 Magistro studijų sertifikatas Programos į Pedagogika Mokymas TESOL 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro studijų sertifikatas
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • TESOL
Studijų sritys
  • Pedagogika (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro studijų sertifikatas Programos į Pedagogika Mokymas TESOL

Absolventas Sertifikatas Išplėstinė instrukcija paprastai ieškoma gavusi aukštasis pvz menų ar mokslų bakalauras bakalauras. Laikotarpis užbaigimo gali trukti nuo vieno mėnesio iki kelių mėnesių arba iki trejų metų, priklausomai nuo programos.

Kas yra absolventas sertifikatas TESOL? Tai, žinoma, studijų tipas suteikia studentams aukšto lygio nurodymą mokyti anglų kalbos, kaip antrosios kalbos. Paskaitos gali būti teorijas ir praktiką metodiką, taip pat tiesioginių praktinių įgūdžių, reikalingų atlikti kasdienes pareigas, susijusias su darbu. Konkretūs kursus, kurie gali būti siūlomi, yra lingvistika, antrosios kalbos įsigijimo ir kalbą ir kultūrą pedagogams. Studentai šią programą bus, daugeliu programų, turi paskirtą minimalų skaičių prižiūrimų valandų mokymo klasėje.

Po baigimo, studentai bus ištobulino komunikacijos ir problemų sprendimo įgūdžių, kurie yra svarbūs klasėje nustatymo ir kasdieniame gyvenime.Įgyti iš kultūrų įvairovės pripažinimą, studentai taip pat suprasti vertinti kitų skiriasi nuo save svarbą.

Išlaidos gali skirtis priklausomai nuo švietimo įstaigos savo pasirinkimą. Vieta, trukmė ir turinys gali turėti įtakos mokesčius. Susisiekite administracinėse patalpose jūsų potencialių mokyklose klausimus apie išlaidas.

Kai individas turi studijų pažymėjimą TESOL, pozicijas, susijusias su mokymo anglų kaip antrosios kalbos dažnai įsigijo. Priklausomai nuo tiksliųjų kvalifikacijos darbą, reikalaujamos patirties lygis gali skirtis. Ilgalaikis sėkmingas karjeros galima gauti daug asmenų patyrę šioje srityje atlieka viešosios arba privačios įmonių visame pasaulyje. Galimybės taip pat gali būti prieinama per vyriausybinių institucijų arba pelno nesiekiančios arenoje.

Sertifikato programos yra prieinamos TESOL esant vietų visame pasaulyje numerį. Dabar kursuose arba programose gali būti patogu studentams, taip pat.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.