Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Magistro sertifikatai  (Magistro studijų sertifikatas) Programos į Socialinių mokslų studijos 2023

Magistro studijų sertifikatas Programos į Socialinių mokslų studijos 2023

Apžvalga

Gauti studijų pažymėjimą yra didingas tikslas asmenims, kurie nori tęsti savo žinias tam tikroje objekto. Programa paprastai trunka nuo vienos iki dviejų metų baigti, priklausomai nuo srityje ir vieta tyrimo.

Jums gali kilti klausimas, kas yra absolventas sertifikatas socialinių mokslų? Programa supažindina studentus su įvairių srityje socialinių mokslų ir suteikiančias jiems pasirinkti priemones tiriant novatoriškus klausimus, su kuriais susiduria pasaulis šiandien. Ji taip pat teikia pažangiausias žinias pagrindinių sričių kriminologijos, sveikatos praktiką ir socialinės planavimo siūlydami kritinę supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria bendruomenių globalizuotame pasaulyje tiriant galimus sprendimus. Klasės skiriasi, tačiau dauguma yra mokslinių tyrimų metodus, viešosios politikos klausimus, taikomus kiekybinius statistinius duomenis, ir baudžiamosios teisės.

Yra keletas priežasčių, kad studentai pasirinkti stoti į Universiteto pažymėjimas programą.Tai apima galimybę padidinti pajamas, galimybę atidaryti duris į naujus karjeros, galimybę įgyti gilesnių įžvalgų, atsirandančias socialines dilemas ir progą užmegzti tarpasmeninius santykius įgūdžius.

Programos sąnaudos skiriasi priklausomai nuo šalies, programos trukmę ir institucijos. Asmenys, suinteresuoti tam tikros programos turėtų paklausti apie labiausiai einamųjų išlaidų lūkesčius iš mokyklos, siūlančių savo pasirinkimą programą.

Absolventai socialinių mokslų programas dažnai atsiduria gerai pastatytas už karjeros įvairovė įvairiuose sektoriuose, vyriausybė, ne pelno, ir Bendrijos agentūromis. Darbas gali būti sveikatos priežiūros paslaugų specialistas, žmogiškųjų išteklių bendrosios praktikos, mokslinių tyrimų ir plėtros ekspertas, bendruomenės gerovės advokatas ir kultūros darbuotoją. Šiame sertifikate taip pat gali parengti absolventus tolimesnio mokslus su aukštesnio lygio, pavyzdžiui, įtraukiant į magistro programą.

Tarptautinių programų socialinių mokslų dažnai didelė paklausa, ir daugelis nuotolinio mokymosi modulius egzistuoja nuotolinio mokymosi galimybes. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Magistro studijų sertifikatas
  • Socialinių mokslų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas