Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Diplomai  (Diplomas) Programos į Vyno verslo studijos į Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 Diplomas Programos į Vyno verslo studijos į Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Vašingtono valstijoje yra viena iš pažangiausių ir pažangių valstybių šalyje. Jame gyvena daug universitetų, kurie teikia vieni iš geriausių treniruočių beveik visas įmanomas didelių.

Vyno verslo subjektų tyrimas gali padėti studentams išmokti apie tai, kaip vynas pagamintas, perdirbtas, platinti, parduoti, ir tarnavo. Temos studijos gali būti verslo teoriją, vynuogynų valdymo, rinkodaros, logistikos ir net vyno dėkingi.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Vis daugiau vidurinįjį mokslą pabaigusių žmonių pasirenka stoti į taip vadinamas diplomo studijų (Diploma Studies) programas, kurias dažniausiai siūlo bendruomeniniai ir technikos universitetai ir kolegijos. Būtent šio tipo studijų programos dažniausiai yra sudaromos iš gana praktiškų akademinių dalykų. Dėl šios priežasties diplomo studijas paprastai taip pat užtrunka pabaigti kiek mažiau laiko.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Diplomas
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Vyno verslo studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys