Keystone logo

9 Diplomas Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Vyno verslo studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Diplomas
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Vyno verslo studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Diplomas Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Vyno verslo studijos

Diplomas rodo dalyko meistriškumą, dažnai baigtą per bendruomenės ar technikos kolegijos ar universiteto. Dauguma programų yra baigtos per dvejus metus.
Kas yra vyno verslo diplomas? Kursinis darbas skirtas vyno gamybai, vyno sensorinei analizei, gastronomijai, vyno ir vynuogių istorijai. Šiuose kursuose taip pat mokoma verslo įgūdžių rinkodarai, parduodant ir platinant vyną. Dalyviai kurse dažnai lankosi svečiai ir ekskursijos į vynuogynus, spirito varykla ir alaus daryklos. Kursinis darbas taip pat suteikia studentams galimybę bendrauti ir išbandyti daugybę įvairių vynų. Dauguma reikalauja, kad būtų užregistruotos vidurinės mokyklos. Dieninės programos dažnai baigiamos per šešis ar dešimt mėnesių.
Gastronomijos įgūdžiai yra naudingi ne tik vyno versle, bet ir individualaus maisto ir vyno gėrybių didinimui. Vyno verslu reikia analitinių ir kritinių įgūdžių, tačiau jie taip pat perkelia į keletą aspektų, susijusių su asmens gyvenimu už vyno pramonės ribų.
Ar žmogus nusprendžia mokytis užsienyje ar šalies viduje, turės didelės įtakos bendroms išlaidoms. Papildomi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti atliekant tyrimą, yra susiję mokesčiai, kursų reikalavimai ir apsigyvenimas užsienyje.
Vyno verslo diplomas rengia žmones dirbti su vyno platintojų, vynuogynų, švietimo įstaigų ir svetingumo rinkos. Vynuogininkystės ir enologijos darbai yra vynuogynų vadybininkas, vyno gamintojas ir vynuogininkystės direktorius, kuriems dažnai reikalinga derliaus stažuotė. Darbuose, susijusiuose su pardavimu ir rinkodara, yra laikymosi vadovas, rinkodaros direktorius, socialinės žiniasklaidos specialistas, grafikos dizaineris ir tiesioginis vartotojas, rinkodaros vadybininkas. Susijusios darbo vietos apima kelionių vadovus, vyno degustacijų kambario vadovus ir šeimininkus, vyno pedagogus, vyno pirkėjus, renginių vadovus ir vyno klubų vadovus. Vynas viršija daugelį rinkų, o vyno verslo diplomas gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą.
Dauguma diplominių studijų programų yra dieninės ir turi universitetines instrukcijas tapti vyno ekspertu. Kai kurios internetinės klasės gali būti prieinamos. Norėdami pradėti, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.