Keystone logo

0 Ištęstinės Diplomas Programos į Vaizduojamasis menas Teatro studijos Vaidyba į Londonas, Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Diplomas
  • Jungtinė Karalystė
  • Vaizduojamasis menas
  • Londonas
  • Londonas
  • Ištęstinės
Studijų sritys
    Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Popular degree type

Popular education type

Ištęstinės Diplomas Programos į Vaizduojamasis menas Teatro studijos Vaidyba

Londonas yra Jungtinės Karalystės sostinė, tankiausiai regionas ir kur karališkoji šeima gyvena. Ji turi didžiausią koncentraciją aukštojo mokslo Europoje su 412.000 studentų 43 universitetų.

Į akademinės aktorystės studijas įstoję studentai paprastai išsamiai gilinasi į įvairiausias šios meno srities sudedamąsias dalis, tokias kaip, pvz., fizinis aktorių pasiruošimas, o taip pat ir tam tikroms rolėms reikalingas psichologinis aktorių pasirengimas. Šios studijos paprastai būna gana lanksčios ir studentus paruošia ne tik teatro scenai, bet ir darbui prieš televizijos ar kino kameras, o taip pat juos supažindina ir su tokiais aktorystės niuansais, kaip, pvz., video žaidimų, animacinių filmų ar reklamų įgarsinimas.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Vis daugiau vidurinįjį mokslą pabaigusių žmonių pasirenka stoti į taip vadinamas diplomo studijų (Diploma Studies) programas, kurias dažniausiai siūlo bendruomeniniai ir technikos universitetai ir kolegijos. Būtent šio tipo studijų programos dažniausiai yra sudaromos iš gana praktiškų akademinių dalykų. Dėl šios priežasties diplomo studijas paprastai taip pat užtrunka pabaigti kiek mažiau laiko.

Mokymasis neakivaizdiniu būdu leidžia įgyti laipsnį ar kvalifikaciją, net jei negali lankyti mokyklos visu etatu. Mokytis galima savo tempu, palaipsniui kaupiant kreditus, kurie įskaičiuojami į galutinę kvalifikaciją.