Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Dieninės Diplomai (Diplomas) Programos į Statybų paslaugų studijos į Olbanis, Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

1 Dieninės Diplomas Programos į Statybų paslaugų studijos į Olbanis, Jungtinės Amerikos Valstijos 2023

Apžvalga

Statybos paslaugos programos paprastai rastos inžinerinių padalinių. Tyrimai dažnai sutelkti dėmesį į mechaninių ir elektros inžinerijos pagrindai suteikti studentams galimybę plėtoti įgūdžius kuriant patogūs, tvarias ir efektyviai energiją vartojančius pastatus.

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Diplomas - tai dokumentas įrodantis, kad studentai yra pabaigę itin specifinę tam tikros specializacijos studijų programą. Šio tipo studijas paprastai pasirenka tie studentai, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ar kreditų reikalingų tolimesnėms akademinėms studijoms ar gana specializuoto darbo pradžiai.

Nuolatinės studijos – tai studijos, kurių metu studentas turi lankyti užsiėmimus kasdien, dažniausiai ne mažiau kaip keturias valandas per dieną. Pagrindinis dieninių studijų privalumas yra tai, kad studentai gali baigti studijas per trumpesnį laiką. Tai gali būti naudinga tiems, kurie nori greičiau baigti mokslus arba greičiau patekti į darbo rinką.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Diplomas
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Statybų konstrukcijų studijos
 • Statybų paslaugų studijos
 • Olbanis
 • Dieninės
Studijų sritys
 • Statybų konstrukcijų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Susijusios studijų sritys