Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Diplomai (Diplomas) Programos į Pirkimų studijos 2024

1 Diplomas Programos į Pirkimų studijos 2024

Apžvalga

Diplomas yra kolegijoje ar universitete pažymėjimą, kad rodo, studentas baigė studijas ir konkrečiu klausimu. Diplomai gali būti skiriama laipsnių uždirbo arba papildomo kursinių, kuri suteikia daugiau išsami instrukcija studentams, kurie laipsnių.

Kas yra perkamosios valdymo diplomas? Tai sertifikavimo suteikiami, kai studentas išmoko verslo valdymo ir strategijos. Diplomas yra žingsnis į karjeros pirkimų ir tiekimo valdymo ir paprastai reikalauja 40 savaičių auditorinio laiko. Kai kurie iš pagrindinių kursų gali apimti finansinį valdymą, operacijų valdymo, rinkodaros ir viešųjų pirkimų.

Tokia pirkėjų valdymo diplomas gali padidinti savo konkurencingumą daugelį karjeros srityse. Jūs galite praleisti daug laiko ryšius su tiekėjais daug, bet tai gali suteikti jums laisvę dirbti savo tvarkaraštį ir padaryti daug sprendimų be priežiūros.Jūs taip pat gali keliauti dažnai ir turi pareigą valdyti didelius kiekius pajamų.

Iš perkamoji valdymo diplomo kaina priklauso nuo to, mokyklos lankėte ir ar vartojate klases internetu ar asmeniškai. Daugelis studentų pasirinkti internetu galimybe ne tik, nes jis pigesnis, bet todėl, kad jie jau turi darbo vietas; mokyklos paprastai reikalauja šiek tiek darbo patirties, kaip už savo programas sąlyga.

Su perkamosios valdymo diplomas, galima tęsti keletą karjeros kelius, įskaitant pirkėjo, pirkimo vadovas, viešųjų pirkimų specialistas, sutartis pareigūnas ir logistikos analitikas. Visi šių pozicijų įtraukti pirkti produktus ir paslaugas įmonės vardu. Vadybininkai šiose srityse įvertinti kainos ir kokybės tiekėjų ir pardavėjų, dalyvauti parodose ir konferencijose ir derėtis dėl sutarčių.Jie taip pat teigia, pirkimo ir atsargų apskaitą ir priimti sprendimus dėl korekcinių veiksmų, kai tiekėjai neatitinka sutarties reikalavimų.

Norėdami sužinoti daugiau apie šį diplomą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Diplomas
 • Vadybos studijos
 • Pirkimų studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas