Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 4 Diplomai (Diplomas) Programos į Masažo terapijos studijos 2023

4 Diplomas Programos į Masažo terapijos studijos 2023

Apžvalga

Diplomas yra patikrinimas, ar asmuo baigė studijas tam tikroje srityje. Diplomas gali būti vykdoma dabartinių studentų, taip pat specialistams, ir ji paprastai trunka nuo vienos iki dviejų metų užbaigti.

Kas yra masažo terapija diplomas? Ši programa yra skirta asmenims, kurie nori padėti kitiems per masažo meno. Kiekvienas programa skirsis, bet skirtingų rūšių masažas, kurios gali būti supažindino studentus įtraukti myofacial spaudai, sportinį masažą, paspartinti atsegimą, švedų masažas, limfos drenažas, giliųjų audinių ir kaukolės sakralinė terapija. Studentai gali imtis klases anatomijos, fiziologijos, profesinės etikos, rinkodaros ir bendro verslo.

Studentai, kurie vykdys šią diplomą naudingas tuo, kad jie sukurti profesionalių bendravimo įgūdžius, sužinoti apie marketingo ir klientų išlaikymo, ir padėti sveikatos ir sveikatingumo tikslų. Taip pat didėja darbo laukas, todėl susirasti darbą baigus gali būti per sunku.

Finansiniai reikalavimai susiję su masažo terapija laipsnis skirsis nuo vienos programos į kitą. Kaina veiksniai apima programos trukmę ir vietą mokykloje. Studentai turėtų tirti keletą mokyklų skaičių ir gauti ryšį su savo mėgstamą tie paklausti apie studijų kainą ir įmokų reikalaujama.

Asmenys, turintys masažo terapijos diplomą gali praktikuoti masažą įvairiose srityse. Jie gali pasirinkti dirbti terapijos vaidmenis sporto masažas ar papildyti darbas daroma chiropractors, osteopatų arba fizioterapeutų. Kiti gali pasirinkti dirbti daugiau atsipalaidavimui aplinkoje, pavyzdžiui, kurortiniame, kurortas, arba kruizinio laivo. Absolventai gali dirbti darbdaviui, dirbti tarpdisciplininio praktikos, arba savo nuosavą masažo praktika.

Moksliniai tyrimai ir palyginti mokyklas, pasinaudojant mūsų plataus internetiniame kataloge. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Diplomas
 • Kosmetologijos studijos
 • Masažo terapijos studijos
Studijų sritys
 • Kosmetologijos studijos (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas