Keystone logo
Rumunija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Rumunija 2023

Įstaigų skaičius: 53
  • Poitiers, Prancūzija
  • Iași, Rumunija
  • + 5 Daugiau

  Europos miestų universitetų miestelis (EC2U) yra daugiakultūris ir daugiakalbis aljansas, susidedantis iš septynių seniai veikiančių, švietimui ir moksliniams tyrimams vadovaujamų, vietiniu ir pasauliniu mastu dalyvaujančių universitetų iš keturių skirtingų Europos Sąjungos regionų: universiteto. Koimbros, Iaşi, Jenos, Pavijos, Puatjė universiteto (koordinatorius), Salamankos universiteto ir Turku universiteto. Aljanso tikslas – sukurti novatorišką erdvę, leidžiančią laisvai judėti tarp septynių universitetų ir susijusių miestų.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • Pitești, Rumunija

  Pirmoji aukštojo mokslo mokykla Piteštyje buvo įkurta 1962 m. Ir vadinosi „3 metų pedagoginiu institutu“, turinti matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, filologijos ir kūno kultūros bei sporto specializacijas. Po to buvo atidarytos techninės specializacijos, todėl buvo įsteigtas Subinžinierių institutas (1969 m.), Kuris 1974 m. Buvo sujungtas pavadinimu Aukštojo mokslo institutas.

  • Târgoviște, Rumunija

  Aukštojo mokslo pradžia Târgovişte siekia Rumunijos viduramžius, kai 1672–1678 m. mieste buvo pirmoji Valakijos teisės mokykla. Aukštasis mokslas savo misiją oficialioje įstaigoje atnaujino po 1989 m. revoliucijos, kai 1991 m. duris atvėrė Technikos ir ekonomikos universiteto kolegija. Be mokslinio mokymo ir tyrimų, Targovistės Valahia universitete yra tęstinio mokymo centrai, atitinkantys dabartinės socialinės ir ekonominės aplinkos poreikius.

  • Oradea, Rumunija

  Oradea universiteto misija yra teikti aukštos kokybės išsilavinimą ir mokslinius tyrimus nacionaliniame ir tarptautiniame socialinio, profesinio ir, galiausiai, intelektualinio asmens tobulėjimo kontekste, ir tuo pačiu prisidėti prie socialinė ir kultūrinė Oradea raida. Šias misijas formuoja tokie tikslai, kaip pritraukti studentus iš viso pasaulio, iškelti universitetą tarp geriausių šalies ir Europos švietimo įstaigų bei perteikti platesnei bendruomenei akademinio išsilavinimo ir apskritai mokslinių tyrimų svarbą ir svarbą. vienas atliktas šiame universitete. Oradea universitetas užmezgė tarptautinius ryšius su 352 institucijomis iš 39 šalių.

  • Cluj-Napoca, Rumunija

  Babeş-Bolyai universitetas (UBB) šiuo metu yra didžiausias Rumunijos universitetas, kuriame studijuoja apie 47 000 studentų, priimančių bakalauro, magistro ar doktorantūros studijas. programos 2019-2020 mokslo metais. UBB Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas (FSEGA) yra geriausia Rumunijos ekonomikos ir verslo aukštojo mokslo įstaiga.

  • Alba Iulia, Rumunija

  “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia kaip valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, išgyvena naują savo egzistavimo etapą, pažymėtą trimis principais, kuriais grindžiami dabartiniai universiteto vadovybės įgaliojimai: veiklos rezultatams, kokybei ir nuoseklumui. Būdamas palyginti jaunas universitetas, kuriam 2019 m. Švenčiame 28-erių metų gyvavimą, mūsų universitetas puikiai supranta savo tikslą ir vaidmenį Rumunijos aukštojo mokslo sistemoje ir nuolat siejasi su Transilvanijos švietimo sistemos tradicijomis.

  • Iași, Rumunija

  Viena iš seniausių ir tradicinių švietimo vietų Rumunijoje, ji buvo įkurta 1879 m. Kaip Medicinos fakultetas, vėliau sujungta su kitomis trim įstaigomis, kurios baigia medicinos mokymo sritis - Farmacijos fakultetu, Stomatologijos fakultetu ir Medicinos fakultetu. Bioinžinerija.

  • Bucharest, Rumunija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Athens, Graikija
  • + 11 Daugiau

  „Unicaf“ yra Europoje įsikūrusi pasaulinė švietimo organizacija, siūlanti stipendijas tinkamiems kandidatams tęsti akademines studijas su savo partneriais universitetais, šiuo metu Safolko universitetu (JK), Liverpulio Johno Mooreso universitetu (JK), Pietų Velso universitetu (JK). , Kalifornijos universitete, „Riverside Extension“ (JAV) ir daugiakalnyje universiteto „Unicaf“ universitete (Afrika).

  • Bună Ziua, Rumunija

  Protestant Theological Institute of Cluj-Napoca (PTI) yra nepriklausomas universitetas, akredituotas Rumunijos švietimo ministerijos. Pagrindinis jos tikslas - rengti reformatų, liuteronų ir unitų ministrus. Institutas nori, kad teologija tarnautų bažnytinėms bendruomenėms, gyvenančioms daugiakultūrėje ir daugiakonfesinėje visuomenėje.

  • Petroșani, Rumunija

  University of Petrosani turi senas ir gražias tradicijas - jis tęsia kasybos institutą, kuris Bukarešte veikė daugiau nei 80 metų. Mokslo metais Petrosanyje prasidėjo 1957–1958 m. Tik nedaugelis universitetų gali didžiuotis tokiu nusileidimu, patvirtintu AI Cuza 1864 m. Dekretu, kuriuo įsteigta „Tiltų, greitkelių, kasyklų ir architektūros mokykla“.

  • Sfântu Gheorghe, Rumunija

  Sapientia Hungarian University of Transylvania yra nepriklausomas Rumunijos vengrų bendruomenės universitetas, kurio tikslas - suteikti išsilavinimą mūsų bendruomenės nariams ir atlikti mokslinius tyrimus aukštu profesiniu lygiu. Mes laikome save atsakingais už savo studentų žinias, už dėstytojų ir kolegų ateitį, už mokslinių tyrimų kokybę ir veiklos skaidrumą.

  • Brașov, Rumunija

  Transilvania University of Brașov (UNITBV) yra didžiausias universitetas Rumunijos centre; tai yra išsamus universitetas, siūlantis studijų programas 43 srityse.

  • Bucharest, Rumunija

  Dimitrie Cantemir "krikščionių universitetas yra nemokama ir atvira privati aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucija, įkurta pagal privačios nuosavybės principą, kurį garantuoja Konstitucija." Dimitrie Cantemir "nepriklausomas universitetas.