Keystone logo
Prancūzija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Prancūzija 2023

Įstaigų skaičius: 238
  • Écully, Prancūzija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 Daugiau

  Eurocentrų ir Bayswater susijungimas reiškia naują tarptautinio švietimo erą. Mūsų kolektyvinė patirtis yra stiprybė šiandieniniame tarptautiniame švietimo sektoriuje. Mes aistringai vertiname augančias globalių mąstytojų ir tyrinėtojų bendruomenes namuose ir užsienyje, kad ir kokia būtų jų istorija. Įkūrėme „Bayswater Education“, nes norime, kad jaunuoliai iš visų gyvenimo sričių susižavėtų atrasti naujas kultūras, atrasti naujus skonius ir išmokti, kas ten yra. Mes galvojame apie juos kaip apie pasaulines dvasias, kaip ir mes patys.

  • Paris, Prancūzija

  Pirmaujanti animacijos mokykla pasaulyje, GOBELINS Paris siūlo visą mokymo programą nuo bakalauro iki menų magistro, programą anglų kalba ir prancūzų kalbos programą su dvigubu laipsniu, taip pat vienerių metų parengiamąją programą.

  • Bordeaux, Prancūzija
  • Lyon, Prancūzija
  • + 5 Daugiau

  Nuo pat įsikūrimo 1993 m. ESMA siūlo mokymus apie CG Animation & FX ciklą, kuris nuolat vystėsi glaudžiai bendradarbiaujant su animacijos profesionalais, kurie kasmet mus palaiko. Ši mokymo programa, atitinkanti prancūzų Bac + 5 lygį (RNCP 7 lygis), dabar yra tarptautiniu mastu pripažinta profesionalų ir palaikoma didžiausių animacijos gamintojų. Atraskite šį kursą, siūlomą mūsų Bordo, Liono, Monpeljė, Nanto, Reno ir Tulūzos miesteliuose, taip pat Monrealyje, Kanadoje. Anglišką mokymų versiją galima rasti Liono ir Monpeljė miesteliuose.

  • Poitiers, Prancūzija
  • Iași, Rumunija
  • + 5 Daugiau

  Europos miestų universitetų miestelis (EC2U) yra daugiakultūris ir daugiakalbis aljansas, susidedantis iš septynių seniai veikiančių, švietimui ir moksliniams tyrimams vadovaujamų, vietiniu ir pasauliniu mastu dalyvaujančių universitetų iš keturių skirtingų Europos Sąjungos regionų: universiteto. Koimbros, Iaşi, Jenos, Pavijos, Puatjė universiteto (koordinatorius), Salamankos universiteto ir Turku universiteto. Aljanso tikslas – sukurti novatorišką erdvę, leidžiančią laisvai judėti tarp septynių universitetų ir susijusių miestų.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Nancy, Prancūzija

  „Mines Nancy“ yra viena geriausių absolventų inžinerijos mokyklų (9 geriausia inžinerijos mokykla Prancūzijoje) ir plačiai žinoma tarptautiniu mastu (17, 51 ir 76 vieta pagal ARWU reitingą). Mokykla skirta teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą, daug dėmesio skiriant moksliniams tyrimams ir inovacijoms. Mūsų studentai yra mokomi būti novatoriškais inžinieriais ir vadovais, turinčiais tvirtą išsilavinimą gamtos ir humanitarinių mokslų srityse, turinčius plačias ekspertines žinias ir gebančius dirbti daugiakultūrėje aplinkoje bei spręsti sudėtingus šiandieninės visuomenės iššūkius.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • La Rochelle, Prancūzija

  EIGSI La Rochelle yra bendroji inžinerijos mokykla po bakalaureato. Mokykla siūlo mokslinį, humanistinį mokymą, turintį techninių žinių ir ryžtingai vadovaudamasi ĮSA socialiniais, aplinkos ir ekonominiais aspektais. EIGSI mokosi 1500 besimokančiųjų dviejuose miesteliuose La Rošelyje Prancūzijoje ir Kasablankoje Maroke. Įkurta 1901 m. Paryžiuje, EIGSI yra viena iš seniausių inžinerijos mokyklų Prancūzijoje.

  • Paris, Prancūzija

  Amerikos aukštųjų mokyklų mokykla Paryžiuje (AGS) siūlo Amerikos aukštojo mokslo programas studentams iš viso pasaulio. AGS yra maža, elitinė absolventų mokykla, kuri sujungia visas aukščiausio lygio universiteto savybes su intymia ir daugiakultūrine mokymosi aplinka. AGS specializuojasi tarptautiniuose santykiuose ir diplomatijoje, apimanti platų dalykų spektrą, pavyzdžiui, NVO valdymą, konfliktų sprendimą, aplinkos politiką ir srities specializacijas (Afrika, Viduriniai Rytai, Azija ir Europa), be kita ko. Mokykla visapusiškai išnaudoja savo strateginę vietą dideliame tarptautiniame mieste, pavyzdžiui, Paryžiuje, rengdama svečių pokalbius, vizitus ir tinklų renginius. Išskirtinius AGS dėstytojus sudaro mokslininkai, buvę ambasadoriai ir kiti praktikuojantys asmenys iš įvairios Paryžiaus bendruomenės. Per pastaruosius dvidešimt penkerius metus AGS fakultete ir studentų bendruomenėje buvo atstovaujama daugiau nei 60 tautybių, į klasę įtraukiant įvairias perspektyvas ir skatinant dialogą bei supratimą, kurie yra pagrindinė mokyklos misija: taika per švietimą.

  • Saint-Martin-d'Hères, Prancūzija

  Grenoble INP – Pagora, UGA, yra valstybės finansuojama inžinerijos absolventų mokykla, kurios specializacija yra pluoštas, biologinės medžiagos, popierius ir spauda. Ji siūlo magistrantūros ir pameistrystės pagrindu pagrįstą inžinerinį mokymą, remiamą pagrindinių pramonės ir mokslinių tyrimų dalyvių Prancūzijoje ir užsienyje.

  • Gif-sur-Yvette, Prancūzija

  CentraleSupélec yra viešoji įstaiga pagal ministrų chartiją, skirta mokslams ir inžinerijai. Šią chartiją dalijasi Aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų ministerija bei Ūkio, pramonės ir skaitmeninių technologijų ministerija.

  • Angers, Prancūzija

  Įkurta 2020 m. sausio 1 d., IAE Angers yra Anžė universiteto universiteto vadybos mokykla. Ji taip pat yra IAE Prancūzijos nacionalinio tinklo dalis.

  • Paris, Prancūzija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 1 Daugiau

  Įkurtas 1970 m., Université Paris Pantheon-Assas yra „La Sorbonne“, buvusio Paryžiaus ekonomikos fakulteto nuo XIII a., paveldėtojas. Universitetas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintas kaip pirmaujantis Prancūzijos teisės universitetas, įsipareigojęs užtikrinti aukščiausią kompetencijos lygį visose teisės srityse.

  • Paris, Prancūzija
  • Montreal, Kanada

  1972 m. stambių nekilnojamojo turto žaidėjų sukurta ESPI grupė, įkurta pagal asociacijos statusą (1901 m. įstatymas), yra privati aukštojo mokslo įstaiga, kurios kvalifikaciją pripažįsta valstybinis 6 lygis (Bac + 3) ir 7 lygis (Bac + 5). ), arba mokyklos diplomai, registruoti Nacionaliniame profesinių sertifikatų kataloge (RNCP), turintys bakalauro ir profesinio magistro studijų ciklus (6 specializacijos). 50 gyvavimo metų leido Grupei įsitvirtinti visose nekilnojamojo turto versle. Šiandien mūsų studentai yra išsibarstę Paryžiaus, Nanto, Marselio, Bordo, Liono ir Monpeljė miesteliuose.