Keystone logo
Portugalija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Portugalija 2023

Įstaigų skaičius: 88
  • Lisbon, Portugalija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Braga, Portugalija

  Universidade Católica Portuguesa (UCP) yra atskaitos institucija Portugalijos universitetinio švietimo sistemoje. Šiek tiek daugiau nei 50 metų tai yra geriausias universitetas Portugalijoje pagal Times Higher Education, jau antrus metus iš eilės. UCP, turinti meistriškumo, aukšto lygio tyrimų ir tvirto ryšio su visuomene reputaciją, yra nacionalinė institucija, turinti keturis centrus. Integruojant 16 fakultetų – nuo verslo ekonomikos, teisės iki sveikatos mokslų, humanitarinių mokslų ar teologijos – daugiau nei 37 000 bakalauro, 12 000 magistro ir 700 doktorantūros laipsnių daugiau nei 170 programų.

  • Poitiers, Prancūzija
  • Iași, Rumunija
  • + 5 Daugiau

  Europos miestų universitetų miestelis (EC2U) yra daugiakultūris ir daugiakalbis aljansas, susidedantis iš septynių seniai veikiančių, švietimui ir moksliniams tyrimams vadovaujamų, vietiniu ir pasauliniu mastu dalyvaujančių universitetų iš keturių skirtingų Europos Sąjungos regionų: universiteto. Koimbros, Iaşi, Jenos, Pavijos, Puatjė universiteto (koordinatorius), Salamankos universiteto ir Turku universiteto. Aljanso tikslas – sukurti novatorišką erdvę, leidžiančią laisvai judėti tarp septynių universitetų ir susijusių miestų.

  • Lisbon, Portugalija

  Eiti koja kojon su besikeičiančiu laiku ir gerbti jų reikalavimus. Būti pavyzdžiu, kuriuo reikia sekti. Pripildyti pasididžiavimo tuos, kurie kartu su mumis nusprendė prisidėti prie teisingesnės ir geresnės visuomenės kūrimo. Tai NOVA School of Law įsipareigojimas.

  • Lisbon, Portugalija

  ULisboa yra atsakinga už tai, kad Lisabonos miestas taptų viena didžiausių Europos kultūros ir mokslo sostinių, nes kiekvienais metais čia atvyksta daugiau nei 9000 užsienio studentų – apie 17,8 % viso studentų skaičiaus – iš daugiau nei 100 šalių. Siekdami aukštos kokybės išsilavinimo, kitokios kultūros, puikaus oro ir svetingumo, kurį gali pasiūlyti Lisabona ir Portugalija.

  • Rio de Mouro, Portugalija

  Católica Medical School sukūrimas buvo Universidade Católica Portuguesa projektas daugiau nei 20 metų, tačiau tik dabar susidarė tinkamos sąlygos jai sukurti. Mūsų medicinos mokykla pradeda savo kelionę unikaliu mūsų civilizacijos momentu: pasaulinio masto pandemija, kuri sukėlė tiek daug pokyčių, sunkumų, klausimų ir abejonių, verčiančių mus permąstyti dvi pagrindines žmonių sritis: švietimą ir sveikatos priežiūrą. Su dideliu entuziazmu ir atsakomybės jausmu atsiduodame šios medicinos mokyklos kūrimui, nes jos didžiulė vertė tiems, kurie turi pašaukimą užsiimti medicina, taip pat prisidėti prie medicinos mokymo Portugalijoje tobulumo. .

  • Monte de Caparica, Portugalija

  Nuo pat savo veiklos pradžios Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL buvo studentų, mokytojų ir personalo bendruomenė, kurios misija yra „sudėtinga tobulinti savo studentų žinias, mokymąsi ir švietimą, kad būtų pagerintos sveikatos sąlygos. pasaulinė visuomenė XXI amžiuje“. Jau ilgą laiką tai buvo sveikatos mokymo etaloninė įstaiga Portugalijoje.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Helsinki, Suomija
  • + 5 Daugiau

  EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programos yra atviros bakalauro ir magistrantūros studentams, jauniems specialistams ir kitiems, norintiems giliai pasinerti į naujas skaitmenines technologijas, išmokti technologijas paversti verslu ir galiausiai įkurti giliųjų technologijų startuolius. Mokykitės iš mūsų geriausių ES technologijų universitetų partnerių dėstytojų ir darbuotojų. Įgykite praktinės patirties per įmonės bylas, projektinį darbą ir bendradarbiavimą. Konkurencingos kainos mokslai. Smagių susitikimų ir bendravimo su bendraminčiais studentais iš viso pasaulio!

  • Lisbon, Portugalija
  • Porto Salvo, Portugalija
  • + 1 Daugiau

  Instituto Superior Técnico (Técnico) yra Lisabonos universiteto inžinerijos mokykla. Beveik prieš 11 dešimtmečių sukurtame „Técnico“ mokosi maždaug 12 000 studentų iš daugiau nei 60 skirtingų tautybių. Aukščiausio lygio Portugalijoje „Técnico“ yra tarptautiniu mastu pripažinta už savo akademinę ir mokslinę kompetenciją inžinerijos, architektūros, mokslo ir technologijų srityse, už universiteto, verslo ir visuomenės santykių skatinimą ir inovacijų, verslumo, darbo vietų kūrimo ir naujovių skatinimą. žinių.

  • Evora, Portugalija
  • Rome, Italija
  • + 1 Daugiau

  Šios programos tikslas yra suteikti studentams specialių archeologijos įgūdžių ir analitinio medžiagų apibūdinimo nuo priešistorės (megalito) iki klasikinių laikų (graikų ir romėnų). Kultūros paveldo medžiagos tyrimas ir išsaugojimas yra mokslinių tyrimų sritis, turinti stiprią daugiadalykę konotaciją ir reikalaujanti įgūdžių, apimančių visas humanitarinių ir mokslo tyrimų sritis. ARCHMAT yra bendra, integruota platforma puikiems studentams iš gamtos ar humanitarinių mokslų išsilavinimo, kad jie suprastų pažangius mokslinius metodus, naudojamus tiriant archeologinę medžiagą, ir siekia suformuoti labai specializuotus profesionalius naujos archeometrijos srities, ty taikomų fizinių ir chemijos mokslų, ekspertus. archeologijos ir kultūros paveldo medžiagos studijoms.

  • Lisbon, Portugalija

  NOVA University Lisbon buvo įkurtas 1973 m. Rugpjūčio 11 d. Ir yra jauniausias iš trijų Lisabonos valstijų universitetų. Universitetas, integruotas į aukštojo mokslo plėtros ir įvairinimo sistemą, Portugalijos sistemoje priėmė naują modelį, kuriame pabrėžė tarpdisciplininius metodus, technologijų plėtrą ir tuo pačiu metu saugojo pasiūlymus tradicinėse akademinėse srityse, įskaitant mediciną, mokslus ir humanitarinius mokslus.

  • Porto, Portugalija

  Puikus universitetas savo pagrindines vertybes paverčia socialiniu poveikiu, matuodamas ambicijas socialine atsakomybe, dirbdamas ne dėl nedaugelio, o dėl žmonijos labo. Kaip pagrindinis mokslinių tyrimų universitetas, Universidade Católica Portuguesa prisideda prie visuomenės stiprinimo kurdamas gyvenimą keičiantį mokslą, išsilavinusius piliečius ir į ateitį žvelgiančius verslininkus.

  • Lisbon, Portugalija

  Sveiki atvykę į Humanitarinių mokslų fakultetą! Garsus tarpdisciplininių tyrimų ir mokymo aplinkos puoselėjimu, Humanitarinių mokslų fakultetas (toliau - portugališkas akronimas FCH) teikia platų bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių programų spektrą, susidedantį iš penkių pagrindinių mokslo sričių - komunikacijos mokslų, socialinių mokslų, Kultūros studijos, filosofija ir psichologija - ir du institutai: Šeimos mokslų institutas ir Orientalistikos institutas.

  • Portalegre, Portugalija

  „Portalegre“ politechnika yra viešoji aukštojo mokslo įstaiga, integruojanti Aukštąją švietimo ir socialinių mokslų mokyklą (ESECS-IPPortalegre), Aukštąją technologijų ir vadybos mokyklą (ESTG-IPPortalegre), Aukštąją sveikatos mokyklą (ESS-IPPortalegre) , Portalegre, ir Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre), Elvas.

  • Porto, Portugalija

  ISAG - European Business School yra privati politechnikos aukštojo mokslo institucija, įkurta 1979 m. ir įsikūrusi Porto mieste. Turinti daugiau nei 40 metų istoriją ir tradicijas aukštojo mokslo srityje, vadovaujantis aukštos kokybės mokymu ir novatoriška bei nepagarbia pozicija. ISAG buvo vadybos ir turizmo kursų pradininkė Šiaurės Portugalijoje. ISAG - EBS stiprina savo internacionalizacijos strategiją, taip pat savo, kaip vienos geriausių verslo mokyklų Portugalijoje, poziciją.