Keystone logo

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Panama 2023

Įstaigų skaičius: 18
  • London
  • Ragusa
  • Panama City

  Auream Phoenix University for Women (APUW) yra pirmasis privatus, tarptautinis nuotolinio mokymosi universitetas, specialiai sukurtas tik moterų švietimui. APUW leidžia kiekvienai darbe ir šeimoje dirbančiai moteriai mokytis ir įgyvendinti savo akademinius tikslus, būnant patogioje savo namų aplinkoje. Mūsų universitetas skirtas moterims lyderėms, turinčioms pergalingą mąstymą, moteris, turinčias gyvybingą, dinamišką asmenybę, nepriklausomas mąstytojas ir moteris, kurios žino, kad yra atskaitos taškai savo bendruomenėje. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžių ir kompetencijų tikrinimui, norint gauti akademinį sertifikatą. „Aurea Phoenix University for Women“ studijų programos sukurtos pagal APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) metodą, kad aktyviai dirbančioms moterims, turinčioms ne mažesnę kaip 5 metų profesinę patirtį, būtų suteikta galimybė įgyti laipsnį, nepaisant savo šeimų.

  • Panama City
  • Harrisburg

  Atidarius Harrisburgo universiteto Panamos vietą, studentai gali tęsti mokslą neišeidami iš Lotynų Amerikos. Tai yra galimybė studentams įgyti vertingų įgūdžių, kurie praturtins jų pačių gyvenimą, taip pat vietovės ekonomiką ir vietos žmonių gyvenimą.

  • Bologna
  • Roseau
  • London
  • + 2 Daugiau

  Mūsų institucinis darbas yra skirtas įgytų vadybos įgūdžių ir ankstesnių studijų profesiniam naudojimui sertifikavimui tarptautinio darbo perspektyvoje. Selinus universiteto verslo mokykla yra nepriklausoma nuotolinio mokymosi aukštojo mokslo korporacija, siūlanti lanksčias liberalias ir globalias studijas universiteto lygiu verslo administravimo bakalaurams (BBA), verslo administravimo magistrui (MBA), verslo administravimo daktarams (DBA) visose srityse. Verslo ir vadybos.

  • Monterrey
  • Buenavista
  • Mexico City
  • + 62 Daugiau

  „Tecnológico de Monterrey“ yra privati, ne pelno siekianti, nepriklausoma institucija, nesusijusi su politinėmis ir religinėmis partijomis. Ji buvo įkurta 1943 m. Meksikos verslininko Eugenio Garza Sada vizijos dėka. Ji turi 31 miestelį, 21 būstinę ir tarptautinius ryšių biurus. Jos tikslas - mokyti lyderius, turinčius verslumo, žmogiško jausmo ir aukšto konkurencingumo lygio.

  • Panama City

  Vakarų pakrantės universitetas (WCU) yra įsteigtas Panamoje ir dabar taip pat gavo steigimo licenciją Belize, vienintelėje Centrinės Amerikos valstybėje, kurioje anglų kalba yra oficiali kalba. Vakarų pakrantės universitetas (WCU) yra mokyklų, fakultetų ir 35 susijusių kolegijų / centrų federacija 21 šalyje. Šios kolegijos yra juridiniai asmenys, teikiantys švietimą savo egzistavimo šalyse. Universitetas yra licencijuotas pagal Tarptautinio verslo bendrovių įstatymą, Belizo, Centrinės Amerikos įstatymų, 2000 m. Pataisyto leidimo tarptautiniam švietimo verslui, Belizo centrinės Amerikos vyriausybės, 270 skyrių. Licencijos Nr. 135.613 suteikta 2013 m. Liepos 1 d., Pasirašyta IBC registratoriaus pavaduotojo

  • Vista Alegre

  2001 m. Mūsų Visagalis Dievas palaimino mus vizija sukurti aukštojo mokslo įstaigą, kuri patenkintų profesinio mokymo poreikius Panamos provincijos vakariniame sektoriuje, ypač Vista Alegre miestelyje, Arraijano rajone, Panama. Padedant didingai darbo komandai ir profesionalams, turintiems puikią mokymo patirtį, dokumentas, įforminantis susidomėjimą kurti universitetą, pristatomas Švietimo ministerijai, laikantis galiojančių aukštųjų mokyklų steigimo reglamentų. Šalis.

  • Panama City

  Tokiu būdu sukurtas modelis leidžia formuoti studento požiūrį, vertybes, žinias ir gebėjimus, kuriais siekiama nustatyti ir išspręsti problemas pagal jų profesiją, ir kurti novatoriškas idėjas bei pasiūlymus, leidžiančius juos įgyvendinti. verslumo profesionalas, vadovaujantis, aktyvus ir keičiantis savo aplinką, visa tai gerai suvokdamas savo socialinę ir pilietinę atsakomybę. Kalbama apie bendradarbiavimą skatinantį ir transformuojantį dialoginį pedagoginį modelį, kuris vykdomas pagal akademinę strategiją ir visų pirma mokant, žinant socialinę-istorinę erdvę, kurioje jis yra, pagrįstą dialogu, interaktyvumu ir bendravimu, mokymusi. įgyvendinant projektus, aktyvius, bendradarbiaujančius ir bendradarbiaujančius.

  • David

  Chiriquí autonominis universitetas yra populiaraus pobūdžio aukštojo mokslo institucija, autonomiška, oficiali ir valstybinė, skirta žinių generavimui ir sklaidai, moksliniams tyrimams ir visapusiškam, moksliniam, technologiniam ir humanistiniam mokymui, atvira visoms visuomenės srovėms. mąstantis ir atsidavęs regioniniams bei nacionaliniams interesams. Jų veikla tai darys akademinės kompetencijos rėmuose, kritiškai ir produktyviai nusiteikę.

  • Panama City

  Panamos technologijos universitetas yra aukštojo mokslo įstaiga, pripažinta savo kokybe visapusiškai rengiant žmogiškuosius išteklius, taip pat kuriant ir perduodant žinias inžinerijos, mokslo ir technologijų srityse bei taikant socialinę bendruomenės gerovę. palaikomas neefektyvus valdymas.

  • Panama City

  Esame universitetas, teikiantis vertybes, verslumo mentalitetą ir tiriamąją dvasią turinčių žmogaus talentų mokymą visai bendruomenei, įgyvendinant akademines programas, atitinkančias globalizuoto pasaulio ir žinių visuomenės poreikius; kur materialiųjų mokymo, tyrimų ir pratęsimo funkcijų išdėstymas yra humanistinės, mokslinės ir technologinės plėtros ramsčiai.

  • Panama City

  Mes paruošiame savo studentus visapusiškai įgyti žinių ir prisijungti prie darbo pasaulio turėdami asmeninių ir profesinių įgūdžių, kurie leidžia jiems priimti sprendimus pagal naujoviškus ir analitinius kriterijus, valdyti riziką ir optimizuoti organizacinius išteklius įmonių, verslo, verslo plėtrai. vyriausybė ir tautos ekonomika.

  • Panama City

  „ADEN University Campus Panama“ yra aukštojo mokslo įstaiga, siūlanti karjerą verslo mokslų srityje, siekdama parengti sėkmingus specialistus, verslininkus ir atsidavusius visuomenei. Jis turi pažangiausias metodikas, skirtas susieti studentą su verslo realybe, taikant nepaprastai praktišką požiūrį. Jis buvo įgaliotas 2006 m. Rugpjūčio 24 d. Vykdomuoju dekretu Nr. 260, iš pradžių pavadinimu „Universidad Alta Dirección“ ir 2015 m. Akredituotas CONEAUPA. , Campus Panama.

  • Panama City

  Amerikos universitetas yra privati aukštojo mokslo įstaiga, atsirandanti kaip atsakas į dirbančių suaugusiųjų poreikius, tai yra tų darbuotojų, kurie investuoja laiką ir pinigus su pastangomis, aukodami savo laisvalaikį ir socializacijos laiką, priklausomai nuo studijų. Štai kodėl mes laikome save institucija, kuri supranta savo studentą ir stengiasi suteikti jiems visas galimybes tinkamai suvokti žinias, visada garantuodama jiems akademinę kvalifikaciją, reikalingą adekvačiai patenkinti tos aplinkos poreikius, kurioje nuo šiol , daugelis išvyniojami. Šis praktiškumas leidžia UAM studentui pasijusti asmeniu, kuris kuria savo žinias padedamas vedėjo, profesionalo, kuris yra mokytojas, ir kuris žino, kaip išmokti ir suprasti suaugusiųjų poreikius. Pažymėtina, kad dėstymo kokybe nekvestionuojama, nes mūsų mokytojų kadras atspindi griežtą atranką pagal tai, ką siūlo UAM. Mes nesame labiausiai technologiškai išvystytas universitetas, tačiau sugebantis įsteigti universitetą. tinkama pusiausvyra tarp technologijos ir asmens galimybių. Žiniasklaida pati savaime, kaip ir technologija „savaime“, nesugeba išsiugdyti individo, bet ši plėtra bus suteikta dėstytojų gebėjimų ir paskatinimo dėka.

  • Panama City

  Tarptautinis teisės ir verslo institutas, INIDEM Business Law School , buvo įkurtas 2010 m. Panamoje, siekiant plėtoti: mokymo ir tyrimų programas, susijusias su teisės ir verslo teisininkų bei įvairių šalių profesorių santykiais, teisiniams mokymams su tarptautiniu, praktinis ir tarpdisciplininis požiūris. Unikalus modelis, apjungiantis geriausią teisės ir verslo mokyklų praktiką vienoje institucijoje. Šios savybės sudaro išskirtinį skirtumą, dėl kurio INIDEM yra pirmoji „Verslo teisės mokykla“.

  • Panama City

  Mokyti profesionalus ir piliečius, vadovaujantis aukščiausiais kokybės standartais, sąžiningumu, humanistais, novatoriais, socialiniu įsipareigojimu ir nacionaliniu kritiškumu, kurie prisideda prie įtraukios ir teisingos visuomenės pertvarkymo, vadovaujant žmogaus vystymuisi, aplinkos tvarumui ir aukštojo mokslo, kaip socialinės viešosios gėrybės, principas, žmogaus teisė ir valstybės pareiga.