Keystone logo
Omanas

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Omanas 2024

Įstaigų skaičius: 8
  • Muscat, Omanas

  - Nacionalinis svetingumo institutas - pirmaujantis kokybiško profesinio mokymo paslaugų teikėjas svetingumo, maitinimo ir kelionių pramonėje Persijos įlankos regione. Įsikūręs Maskate, Omanas, dirba aiškiai siekdamas suteikti kuo išsamesnį ir profesionalesnį mokymą.

  • Muscat, Omanas

  „MGi“ - Modern Gulf Institute - siūlo verslo, profesinio tobulėjimo, vadybos ir minkštųjų įgūdžių mokymo programas ir seminarus, taip pat kursus, skirtus padėti studentams tobulinti savo anglų kalbą, IELTS ir kompiuterinius įgūdžius asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Mes siūlome konsultavimo ir vadovų koučingo sprendimus.

  • Al Azaiba South, Omanas

  „Pioneer“ vadybos ir technologijos institutas yra pagrindinis GCC mokymas, esantis Maskate, Omane. Mes siūlome įvairias mokymo programas informacinių technologijų, duomenų bazių technologijos, projektų valdymo, minkštųjų įgūdžių ir daugelio kitų sričių srityse. Ją valdo nepaprastai talentingų specialistų komanda, turinti daugiau nei 30 metų bendrą IT ir verslo mokymo patirtį.

  • Birkat Al Mouz, Omanas

  University Of Nizwa (UoN) buvo įkurtas 2004 m. Omano sultonate, kaip fakultetas, valdomas ne pelno siekiančiame privačiame universitete. Jis įsikūręs 140 km nuo Maskvos nacionalinės sostinės Al-Dakhiliya regione, netoli istorinės buvusios Nizvos sostinės. Universitetas siekia sukurti pažangią ir saugią mokymosi aplinką, gerbiančią Sultonato tradicijas ir vertybes.

  • Salalah, Omanas

  Salalah technologijos koledžas yra vienas iš svarbiausių technologinio švietimo teikėjų Omano sultonate. Jis įsikūręs Salalah mieste, Omano sodo mieste. Salala taip pat žinoma kaip „Arabijos kvepalų sostinė“. Miestas yra pietinėje Omano dalyje, maždaug už 1000 kilometrų nuo sostinės Maskato. Gyventojai yra labai draugiški, dosnūs ir svetingi. Net ir modernizuodamasi, bendruomenė išsaugojo puoselėjamą kultūrą ir vertybes.

  • Muladdah, Omanas

  Įsikūręs pietiniame Al Batinah regione, Technikos ir taikomųjų mokslų universitetas - Al Musannah (buvęs Al Musanna College Of Technology ) yra pripažintas vienu iš svarbiausių technologinių kolegijų, įsipareigojusių kurti tvarią infrastruktūrą, kvalifikuotus žmogiškuosius išteklius ir puikų studentų būrį patenkinti besikeičiančius švietimo ir darbo rinkos poreikius.

  • Muscat, Omanas

  Sveiki atvykę į „Al-Zahra“ moterų koledžą, kolegiją, įkurtą 1999 m. Akademinio ryšio su Al-Ahliyya Amman universitetu kaip pirmąją aukštojo mokslo įstaigą, specializuotą tik moterims, vėliau tapusiu išskirtiniu švietimo paminklu, prisidedančiu prie visapusiško renesanso, vadinamo nes jo didenybė sultonas Qaboosas.

  • Amman, Jordanija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 6 Daugiau

  Divan International atsirado prieš 18 met?. Tai yra akredituota ir licencijuota platforma, kuri, be abejo, yra geriausia pirmaujanti kult?ros main?, švietimo, mokymo ir kelioni? organizacija, pla?iai žinoma d?l nepriekaištingos tarnybos jauniems žmon?ms iš arab? šali? ir viso pasaulio.