Keystone logo
Naujoji Zelandija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Naujoji Zelandija 2024

Įstaigų skaičius: 12
  • Auckland, Naujoji Zelandija

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) yra NZQA akredituotas teikėjas, įsikūręs Oklande. Naujoji Zelandija. NCBT yra įregistruotas Naujosios Zelandijos kvalifikacijų tarnyboje (NZQA) nuo 1995 m. Ir nuo pat savo veiklos pradžios daugiausia dėmesio skyrė kokybiško švietimo teikimui, daug dėmesio skiriant pastoracijai mūsų tarptautiniams studentams.

  • Wellington, Naujoji Zelandija

  „Campbell“ studentai gauna geriausią anglų kalbos mokymą kaip praturtinančią studentų patirtį mūsų Velingtono ir Oklando miesteliuose. Mes didžiuojamės ilga Campbell istorija ir reputacija teikiant pasaulinio lygio akademinį mokymąsi rūpestingoje ir palaikančioje aplinkoje.

  • Christchurch, Naujoji Zelandija

  University of Canterbury International College (UCIC) siūlo išskirtinį Pathway į Kenterberio universiteto bakalauro programas. UCIC siūlo Universiteto perkėlimo programas (UTP), kurios yra unikalios Naujojoje Zelandijoje. Nesąžiningos prekybos praktika prilygsta Kenterberio universiteto pirmiesiems bakalauro studijų metams.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS) 2006 m. Įsteigė Jane Skilton MW. NZ pirmaujantis vyno ir dvasios švietimo pasitikėjimo (WSET) kursų teikėjas ir vienintelė WSET patvirtinta mokykla, kurią valdo vyno magistras.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Celia Hay įkurta New Zealand School of Food & Wine moko naujos kartos baristus, virėjus, restoranų ir kavinių savininkus, svetingumo vadybininkus, someljė ir vyno specialistus, svetingumo turizmo verslininkus, taip pat žmones, kurie mėgsta gerą maistą. 1995 m.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Sveiki atvykę į Abako Abacus Institute of Studies miestelius Oklande ir Kraistčerče. Jūs pasirinkote puikią švietimo organizaciją, kuri palaikys ir skatins jūsų mokymąsi. Jūsų laikas su mumis yra reikšmingas, ir mes raginame subalansuoti savo akademinę veiklą ir mėgavimąsi miestelio gyvenimu.

  • Waitākere, Naujoji Zelandija

  UUNZ misija yra suteikti studentams iš viso pasaulio mokymosi patirtį, kuri įgalins juos sėkmingai dalyvauti Naujosios Zelandijos ir pasaulinėje darbo jėgoje. UUNZ siekia būti pirmaujančia mokymosi ir pramonei parengta mokymo įmone Naujojoje Zelandijoje, teikiančia pertvarkomą švietimą.

  • Christchurch, Naujoji Zelandija

  Ara Institute of Canterbury Ltd“ yra gyvybingas, pažangus, vyriausybės finansuojamas institutas, teikiantis pasaulinio lygio aukštojo mokslo švietimą.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Įkurta 1972 m., „Crown“ yra viena iš ilgiausiai Naujosios Zelandijos veikiančių aukštojo mokslo įstaigų, teikianti mokymus kelionių ir turizmo, svetingumo, sveikatos ir gerovės, skaičiavimo ir verslo srityse.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  Techtoriumas (padedamas mūsų pramonės partnerių) įkvepia kivius prisijungti prie IRT pramonės. Dėl šios priežasties mes įgijome 1 kategorijos teikėjo statusą, pripažindami savo sėkmingus kursų baigimus.

  • Auckland, Naujoji Zelandija

  „Air New Zealand Academy of Learning“ mokymo programos yra sukurtos atsižvelgiant į kompetencijos siekimą. Mūsų programas kuria aviacijos ekspertai, suprantantys aviacijos pramonę pasauliniu mastu.

  • Wellington, Naujoji Zelandija

  Pionieriaus universiteto studijų pakopos teikėjas Velingtone, Naujojoje Zelandijoje.