Keystone logo
Malaizija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Malaizija 2024

Įstaigų skaičius: 32
  • Kuala Lumpur, Malaizija

  Nuo pat įkūrimo 1983 m. Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) įkūrė Metodistų švietimo taryba. Mūsų miestelis yra strategiškai įsikūręs Kvala Lumpūro centre.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Mūsų kelionė kaip Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) prasidėjo 1990 m. 6 vienetuose 4 aukštų parduotuvių vienetuose Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya, laukiant, kol baigsis mūsų specialiai sukurtas nuolatinis miestelis Bandar Utama, naujas ir sėkmingas mišrios plėtros miestelis Petaling Džaja. Persikėlęs į mūsų nuolatinį miestelį, KBU pakeitė pavadinimą į KBU Tarptautinis koledžas. 2015 m. Buvome pakeltas į universitetinį koledžą ir pervadintas į Pirmojo miesto universiteto koledžą („First City UC“).

  • Ipoh, Malaizija

  Mes tikime, kad asmenys turi gabumų, taip pat gabumų, ir jei jie bus ugdomi, mokomi ir mokomi atvirai perduodant žinias iš bet kurios pasaulio kultūros ar civilizacijos, galės atlikti savo vaidmenį kuriant save, visuomenę ir tautą. Remdamiesi šia filosofija, mes siekiame sukurti profesionalius ir pusiau profesionalius absolventus, turinčius akademinės kompetencijos, aukštas etines ir moralines vertybes.

  • Alor Gajah, Malaizija

  Kolej Universiti Agrosains (UCAM) logotipą įkvėpė trys (3) lapai, kurie simbolizuoja brandą. Trijų (3) spalvų diapazonas paprastai yra laipsniškas kūrimo proceso pokytis.

  • Kampung Kuala Muda, Malaizija

  „MERITUS“, būdamas nišine kolegija, unikalus požiūris į švietimą yra praktiškas, efektyvus tradicinio, modernaus ir patirtinio mokymosi derinys, siekiant užtikrinti sėkmę. Skirtingai nuo kitų kolegijų, kuriose daugiausia dėmesio skiriama tik akademikams, MERITUS yra pasiryžęs kurti gerai suapvalintus absolventus, galinčius patenkinti šiandienos darbdavių poreikius, įskiepytus sėkmės dorybių ir kurių baigus studijas ieškojo aukščiausios organizacijos.

  • Puchong, Malaizija

  Aukštojo mokslo ministerijos (MOHE) įvertintas kaip 5 žvaigždučių (puikus) universitetas, MALAJIJOS binarinis universitetas yra vienas labiausiai įsitvirtinusių ir gerbiamų Azijoje vadybos, IT ir verslumo ugdymo universitetų. Universitetas siūlo aukštesnes doktorantūros, magistro ir bakalauro programas, kurias tarptautiniu mastu pripažįsta Sandraugos universitetų asociacija (ACU, JK), Tarptautinė universitetų asociacija (IAU, Prancūzija), NARIC (Didžioji Britanija) ir Malaizijos kvalifikacijos tarnyba (MQA). .

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Dovanojimo dvasia visada buvo mūsų sienose. Suprantame, kaip svarbu perduoti žinias ateities kartoms - kaip ir tai, kaip mūsų įkūrėjai prieš daugiau nei 40 metų pirmą kartą perdavė savo kepimo žinias vietos bendruomenei, dabar darome tą patį, o iš tikrųjų ir daugiau, paremtą kaupimu. dešimtmečių patirtis.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Cyberlynx International College yra privati kolegija Kvala Lumpūre, siūlanti įvairius diplomus ir sertifikatus, susijusius su sportu, verslu ir dizainu. Kolegiją įkūrė akademikų ir specialistų grupė, kurie švietimo srityje dirba daugiau nei 25 metus.

  • Petaling Jaya, Malaizija

  Olympia College buvo įsteigtas 1995 m., Siekiant patenkinti didėjantį privataus aukštojo mokslo poreikį Malaizijoje.

  • Kuala Sungai Baru, Malaizija

  Kolej Universiti Islam Melaka , geriau žinomas kaip KUIM, yra visiškai priklausanti Malakos valstijos vyriausybės aukštojo mokslo institucija, įsteigta pagal 1996 m. IPTS įstatymą.

  • Shah Alam, Malaizija

  Ramsay Sime Darby Healthcare College (toliau - koledžas) yra vienas iš Malaizijos sveikatos priežiūros pradininkų. Kolegija turi akademinės kompetencijos patirtį nuo jos įkūrimo 1995 m. Ramsay Sime Darby Healthcare College yra įregistruotas Aukštojo mokslo ministerijoje kaip aukštojo mokslo teikėjas.

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  TMC Tarptautinis estetikos koledžas yra vienas iš pirmaujančių grožio ir estetikos edukologų grožio pramonėje.

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  Nuo pat įkūrimo 1950 m. „Stamford College Melaka“ buvo grindžiamas žmonių, trokštančių ir siekiančių žinių bei sėkmės savo gyvenime, švietimo ir mokymo paveldu.

  • Malacca, Malaizija

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) buvo suformuotas siekiant patikėti ir suprasti, kad aukštasis mokslas yra gyvybiškai svarbus tautos pažangai. Įstaiga sėkmingai dirbo 1997 m., Kai švietimo ministras oficialiai ją atidarė per tą laiką.

  • Kuala Lumpur, Malaizija

  „Mindvalley“ teikia švietimą, kurį įprastos mokyklos pamiršo būti žmogumi, yra ne tik tai, ką daro mūsų sugedusi švietimo sistema. Mes mokome pasaulio meno gyventi išties nepaprastą, turiningą, laimingą gyvenimą.