Keystone logo
Latvija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Latvija 2023

Įstaigų skaičius: 9
  • Liepāja, Latvija

  Pasirinkite studijas Liepaja University - tai yra raktas į jūsų raidą!

  • Riga, Latvija

  Latvijos universitetas buvo įkurtas 1919 m. ir šiuo metu su daugiau nei 14 000 studentų, 13 fakultetų ir daugiau nei 20 mokslinių tyrimų institutų ir nepriklausomų studijų centrų yra vienas didžiausių visapusiškų ir pirmaujančių tyrimų universitetų Baltijos šalyse. Universitete vykdoma daugiau nei 130 valstybės akredituotų akademinių ir profesinių studijų programų.

  • Riga, Latvija

  EKA yra Rygoje, Lomonosova g. 1, 5 pastatas - gatvė pavadinta didžiojo mokslininko, kurio veikla sujungė kūrybines, akademines ir profesines tradicijas, vardu. Pastatas, kuriame šiandien yra EKA, buvo pastatytas 1909 m. Dabar pastatas yra visiškai atnaujintas, o jo techninė įranga visiškai atitinka Europos aukštųjų mokyklų standartus.

  • Riga, Latvija

  Turiba University yra didžiausias privatus universitetas Baltijos šalyse, kurio specializacija yra verslo ir turizmo švietimas. Universitetas siūlo išsilavinimą verslo, turizmo, komunikacijos, logistikos ir IT srityse. „Turiba“ sulaukė darbdavių pripažinimo ir pateko į aukščiausią pripažintų universitetų poziciją. 99,61% absolventų dirba - tai didžiausias užimtumo lygis tarp Latvijos universitetų, be to, daugiau nei 80% universitetų studentų dirba studijų metu.

  • Riga, Latvija

  Latvijos valstybinis kūno kultūros institutas (LVFKI) savo veiklą pradėjo 1946 m. sausio 1 d. LTSR liaudies komisarų tarybos sprendimu.

  • Jelgava, Latvija

  Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų universitetas yra Latvijos Respublikos aukštojo mokslo ir mokslo įstaiga, kurioje vykdomi moksliniai tyrimai, taip pat akademinės ir profesinės studijų programos.

  • Ventspils, Latvija

  Ventspils University of Applied Sciences (VUAS) buvo įkurtas 1997 m. Kaip savivaldos valstybinis universitetas ir mokslo įstaiga. Pagrindinė jos veikla yra mokslinių tyrimų vykdymas ir akademinių bei profesinių studijų programų įgyvendinimas.

  • Rēzekne, Latvija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riga, Latvija

  TSI yra modernus dinamiškas taikomųjų mokslų technikos universitetas, įsikūręs Rygoje, Latvijoje, teikiantis aukštos kokybės išsilavinimą latvių ir anglų kalbomis, daugiausia dėmesio skiriant taikomiesiems tyrimams. Latvija yra šiaurės rytų Europoje su Baltijos jūros pakrante, o sostine Ryga – vienas iš Europos didmiesčių su aktyviu socialiniu gyvenimu, nuostabia architektūra, žaliais parkais ir draugiškais žmonėmis. TSI kuria gyvybingą edukacinę aplinką su labai vertinamais lektoriais iš viso pasaulio. TSI yra aistringų, nešančių ir atsidavusių asmenų bendruomenė, kuri teikia individualų požiūrį į studentus, siekdama sukurti ilgalaikius santykius. TSI kuria gyvybingą edukacinę aplinką su labai vertinamomis paskaitomis iš viso pasaulio.